Katarzyna: Prośba o uzdrowienie

Odmawiajcie Nowennę ,spłyną jeszcze inne łaski na Was,tak i było w moim przypadku dostałam o wiele więcej łask niż prosiłam.Odmawiam już drugą nowennę w intencji córki.Dziękuje Kochana Matko
Przeczytaj całość

Marta: Modlitwa o uzdrowienie

Witam. Jestem w trakcie odmawiania mojej trzeciej Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą modlilam się o uzdrowienie mojej teściowej która dostała ciężkiego udaru. Była w stanie krytycznym. Dzisiaj niecały rok po tym moja teściowa sama chodzi i jest w dobrym stanie. Nadmieniam że miała paraliż lewej strony ciała.
Przeczytaj całość

Wdzięczny: stan zdrowia mamy się poprawił

Do odmawiania nowenny zachęciła mnie Żona. Moja Mama od długich lat cierpi na depresję. Brała bardzo dużo lekarstw, których efekt zdawałoby się był nawet odwrotny. Chwyciłem za różaniec, chociaż nie sądziłem że uda mi się wytrwać. Ale Matka Boża dodała sił. W ostatnich dniach nowenny Mama zaczęła się czuć jakby...
Przeczytaj całość

Anna: Po każdym badaniu uśmiech lekarki że jest dobrze !

W ostatnich dwóch, trzech latach ( już nie pamiętam dokładnie) kilkakrotnie odmawiałam nowennę, najczęściej w różnych sprawach życiowych mojego syna i moich osobistych.
Przeczytaj całość

Aneta: otrzymane łaski

Witam,chciałabym również tak jak Wiktoria dać swoje świadectwo.Byłam osobą bezrobotną, moja siostra powiedziała mi o Nowennie Pompejańskiej i zaczęłam ją odmawiać w intencji znalezienia pracy. Wkrótce stał się cud zostałam wysłuchana,dostałam pracę nasze życie się zmieniło a ja odzyskałam wiarę i pewność siebie którą ostatnio straciłam. Ale to nie wszystko,...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Cud narodzin

O Pani ufność moja w modlitwy Twej obronie!
Chroń nas,chroń nas Królowo Pokoju!
Dziękuję wszystkim za świadectwa umieszczane na tej stronie,czytam je zawsze z zapartym tchem bo napełniają serce nadzieją,umacniają w wierze i pokazują jaką ogromną moc ma modlitwa do Matki Bożej a szczególnie Nowenna Pompejańska.

Dziś pragnę złożyć świadectwo odmówionych przeze mnie 5-ciu nowenn pompejańskich w tej samej intencji.A mianowicie: 9 sierpnia 2015 r. dowiedziałam się,że moja bratowa jest w 7-mym tyg.ciąży.Byłam wtedy w trakcie odmawiania NP ( w 49 dniu),którą nieprzerwanie odmawiam od czerwca 2014 r. w różnych intencjach.Już nawet zastanawiałam się jaka powinna być kolejna intencja, kiedy usłyszałam o ciąży bratowej. Ogarnęło mnie przerażenie i niepokój, ponieważ bratowa miała już za sobą kilka poronień w tym jedno w 23 tyg.ciąży, które cała rodzina bardzo przeżyła. Teraz już wiedziałam, jaka będzie kolejna moja intencja: o szczęśliwy przebieg ciąży, zdrowie dla matki i dziecka. Po kilku dniach nowennę zaczęła odmawiać również moja bratowa,która czuła się bardzo źle i przebywała na zwolnieniu lekarskim. W 10-tym tygodniu ciąży miała zakładany szew i tu pierwszy znak od Matki Bożej, szew zakładano jej już trzeci raz, za każdym razem pobyt w szpitalu przedłużał się, bo wyniki badań wychodziły źle, tym razem były dobre! Pobyt w szpitalu był krótszy!Jednak 9-tego listopada na wizycie lekarskiej okazało się, że nie jest dobrze, jest zagrożenie poronienia.Lekarz założył jeszcze krążek bo „droga” się jeszcze skracała. Bratowa trafiła do szpitala i miała leżeć nogami do góry. Lęk i przerażenie. Czyżby to dziecko też miało odejść? Do odmawiania nowenny pompejańskiej dołączyła jeszcze moja moja mama. Teraz odmawiałyśmy nowennę we trzy, kończyłyśmy jedną i zaczynałyśmy następną….wiedziałyśmy,że z każdym dniem dziecko ma większą szansę na przeżycie. 15-stego marca 2016 r. urodziła się Marlenka Maria, zdrowa i w terminie! Cud Nowenny Pompejańskiej! 17-stego marca dziecko z matką wypisano do domu i to był ostatni dzień mojej piątej nowenny pompejańskiej odmawianej w ich intencji tym razem o szczęśliwy poród,zdrowie dla matki i dziecka.
Tak bardzo dziękuję Ci Matko Boża! Ufam,że to dziecko uleczy serca rodziców po stracie poprzednich dzieci! Ośmioletni Marcinek doczekał się wreszcie rodzeństwa, którego tak wyczekiwał i o które tak bardzo się modlił. Nie mam słów by Ci podziękować Maryjo! Z całego serca dziękuję Ci za cud narodzin tego dziecka i proszę o opiekę nad całą rodziną!
Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Ona dodaje sił, przemienia życie! Jak wspomniałam, modlę się tą nowenną nieprzerwanie od 9-tego czerwca 2014 r.Z modlitwą bywa różnie….czasem odmawiam w drodze do pracy,często bez rozważań, by tylko nie przerwać…czasem budzę się z różańcem w ręku i kończę późno w nocy z pretensjami do siebie….Ale nieprzerwanie trwam, bo Maryja daje mi siłę do życia.Jak dobrze czuć Twoją pomoc Maryjo!
Teraz z mamą modlimy się Nowenną w bardzo trudnej dla nas sprawie, gdzie po ludzku nie ma ratunku ,ale wierzę że Matka Boża wszystko może uprosić u Boga, dała nam się o tym już przekonać. Ufamy Ci Maryjo bezgranicznie!
Twoje czcicielki!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agnieszka: Cud narodzin"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karolina
Gość
Karolina

Piękne świadectwo! Dziękuję.

Iwona
Gość

To wspaniałe, że istnieją rodziny, w których są tak dobre relacje… Gratuluję narodzin i przede wszystkim tak dobrych kontaktów.

natalia
Gość
natalia

wspierajmy i chrońmy z całych sił każde poczęte życie najcenniejszy dar Boży by mogło rozwijać się i wzrastać w mądrości i łasce niebios

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!