W: Pomoc w chorobie

Witam, Chciałam podzielić się moim świadectwem. Jestem w trakcie odmawiania trzeciej Nowenny Pomejańskiej. Pierwszą odmawiałam jesienią zeszłego roku w intencji znalezienia pracy. Udało mi się podjąć bardzo dobrze płatną pracę (jak na dzisiejsze czasy), ciekawą (z wyzwaniami). Właśnie dzięki Nowennie.Przeczytaj W: Pomoc w chorobie
Read More

Klaudia: uzdrowiona miłość

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Swoją pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać 19lipca tego roku po rozstaniu z chlopakiem. Nie mogłam sobie z tym wszystkim poradzić
Read More

Magda: Jednak dla mnie to był cud

Chciałam opowiedzieć o tym, jak Matka Boża Pompejańska uzdrowiła mnie z choroby nowotworowej. Jak większość ludzi, tych którzy słyszeli o nowennie pompejańskiej, miałam problem z jej podjęciem, bo brakowało mi wiary w siebie, w to czy podołam, po prostu nie mogłam uwierzyć że dam radę. Wiedziałam jednak, że powinnam się zacząć modlić za innych, którzy potrzebują pomocy. To Matka Boża dała mi wiarę, siłę, aby podjąć trud odmawiani nowenny. Będąc w 2014 roku na pielgrzymce we Włoszech miałam okazję być bardzo blisko Matki Bożej Pompejańskiej i to dosłownie fizycznie odczułam Jej bliskość, ale także obecność, łączność duchową…
Read More

Jagoda: Zgoda w rodzinie

Długo zwlekałam ze świadectwem Nowenny Pompejańskiej.Otóż od połowy 2012 roku moja córka obraziła się na swoją teściową i urwała kontakty.Wszelkie zabiegi ze strony jej teściowej były daremne.
Read More

Ewelina: cud na studiach

Swoją Nowennę zaczęłam odmawiać w maju. Modliłam się w intencji zdania wszystkich egzaminów na studiach. Jestem na pierwszym roku. Bardzo bałam się tych egzaminów. Wiedziałam, że potrzeba cudu, abym je zdała. No i stało się! Wiem, że gdyby nie Nowenna pompejańska, czekałyby mnie teraz poprawki we wrześniu.Przeczytaj Ewelina: cud na...
Read More

Agnieszka: Cud narodzin

O Pani ufność moja w modlitwy Twej obronie!
Chroń nas,chroń nas Królowo Pokoju!
Dziękuję wszystkim za świadectwa umieszczane na tej stronie,czytam je zawsze z zapartym tchem bo napełniają serce nadzieją,umacniają w wierze i pokazują jaką ogromną moc ma modlitwa do Matki Bożej a szczególnie Nowenna Pompejańska.

Dziś pragnę złożyć świadectwo odmówionych przeze mnie 5-ciu nowenn pompejańskich w tej samej intencji.A mianowicie: 9 sierpnia 2015 r. dowiedziałam się,że moja bratowa jest w 7-mym tyg.ciąży.Byłam wtedy w trakcie odmawiania NP ( w 49 dniu),którą nieprzerwanie odmawiam od czerwca 2014 r. w różnych intencjach.Już nawet zastanawiałam się jaka powinna być kolejna intencja, kiedy usłyszałam o ciąży bratowej. Ogarnęło mnie przerażenie i niepokój, ponieważ bratowa miała już za sobą kilka poronień w tym jedno w 23 tyg.ciąży, które cała rodzina bardzo przeżyła. Teraz już wiedziałam, jaka będzie kolejna moja intencja: o szczęśliwy przebieg ciąży, zdrowie dla matki i dziecka. Po kilku dniach nowennę zaczęła odmawiać również moja bratowa,która czuła się bardzo źle i przebywała na zwolnieniu lekarskim. W 10-tym tygodniu ciąży miała zakładany szew i tu pierwszy znak od Matki Bożej, szew zakładano jej już trzeci raz, za każdym razem pobyt w szpitalu przedłużał się, bo wyniki badań wychodziły źle, tym razem były dobre! Pobyt w szpitalu był krótszy!Jednak 9-tego listopada na wizycie lekarskiej okazało się, że nie jest dobrze, jest zagrożenie poronienia.Lekarz założył jeszcze krążek bo „droga” się jeszcze skracała. Bratowa trafiła do szpitala i miała leżeć nogami do góry. Lęk i przerażenie. Czyżby to dziecko też miało odejść? Do odmawiania nowenny pompejańskiej dołączyła jeszcze moja moja mama. Teraz odmawiałyśmy nowennę we trzy, kończyłyśmy jedną i zaczynałyśmy następną….wiedziałyśmy,że z każdym dniem dziecko ma większą szansę na przeżycie. 15-stego marca 2016 r. urodziła się Marlenka Maria, zdrowa i w terminie! Cud Nowenny Pompejańskiej! 17-stego marca dziecko z matką wypisano do domu i to był ostatni dzień mojej piątej nowenny pompejańskiej odmawianej w ich intencji tym razem o szczęśliwy poród,zdrowie dla matki i dziecka.
Tak bardzo dziękuję Ci Matko Boża! Ufam,że to dziecko uleczy serca rodziców po stracie poprzednich dzieci! Ośmioletni Marcinek doczekał się wreszcie rodzeństwa, którego tak wyczekiwał i o które tak bardzo się modlił. Nie mam słów by Ci podziękować Maryjo! Z całego serca dziękuję Ci za cud narodzin tego dziecka i proszę o opiekę nad całą rodziną!
Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Ona dodaje sił, przemienia życie! Jak wspomniałam, modlę się tą nowenną nieprzerwanie od 9-tego czerwca 2014 r.Z modlitwą bywa różnie….czasem odmawiam w drodze do pracy,często bez rozważań, by tylko nie przerwać…czasem budzę się z różańcem w ręku i kończę późno w nocy z pretensjami do siebie….Ale nieprzerwanie trwam, bo Maryja daje mi siłę do życia.Jak dobrze czuć Twoją pomoc Maryjo!
Teraz z mamą modlimy się Nowenną w bardzo trudnej dla nas sprawie, gdzie po ludzku nie ma ratunku ,ale wierzę że Matka Boża wszystko może uprosić u Boga, dała nam się o tym już przekonać. Ufamy Ci Maryjo bezgranicznie!
Twoje czcicielki!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
nataliaIwonaKarolina Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Karolina
Gość
Karolina

Piękne świadectwo! Dziękuję.

Iwona
Gość
Iwona

To wspaniałe, że istnieją rodziny, w których są tak dobre relacje… Gratuluję narodzin i przede wszystkim tak dobrych kontaktów.

natalia
Gość
natalia

wspierajmy i chrońmy z całych sił każde poczęte życie najcenniejszy dar Boży by mogło rozwijać się i wzrastać w mądrości i łasce niebios