Agnieszka: Wielki dar – praca blisko domu

Zachęcam wszystkich z całego serca do odmawiania tej cudownej modlitwy. Módlmy się za wszystko i za wszystkich. Jeśli będzie to z wolą Bożą modlitwa na pewno będzie wysłuchana. Módlmy się na różańcu i zachęcajmy innych do tej cudownej modlitwy!
Read More

Michał: Dziekuje Królowo Rożanca Świetego

Otrzymałem wiele łask od Matki Bożej nawet nie prosiłem o nie np Codziennie chodzę na msze Święta Obchodzę pierwsze Piątki miesiąca jak pierwsze soboty miesiąca
Read More

Marcin: Cud pompejański

Witam.Nazywam się Marcin. Z moją wiarą bywa różnie raz pobieżnie modler a raz ucielam.od modlitwy.Moja żona odmawiala już 3 roznace Pompejskie. Kiedy zachorował mój tata na nowotwór j.grubego szukałem ratunku w medycynie.Wiedziałem zee to za mało.Wysłuchałem żony przemyslalem to i zacząłem pompejke.
Read More

Anna: Podziękowanie za Jednosć w Rodzinie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się ponad rok temu. Wówczas nadszedł bardzo ciężki okres dla mojej rodziny. Wystąpiły nieporozumienia z moją córką, która wyprowadziła się z domu i zamieszkała wspólnie z chłopcem. Nie tak ją uczyliśmy. Ja bardzo to przeżyłam. Ale nie traciłam nadziei, że Maryja uprosi swego Syna dla niej...
Read More

Teresa: świadectwo mocy nowenny pompejańskiej

Moje świadectwo mocy modlitwy pompejanskiej to sam już fakt, że odmawiając jedna intencje podjęłam się drugiej a później trzeciej, za osoby bardzo mi bliskie ,czyli w jednym czasie odmawiam 3nowenny pompejanskie a oprócz tego odmawialam 15 modlitw tajemnicy szczęścia i modlitwę ku czci 7ran Chrystusa... Przeczytaj Teresa: świadectwo mocy nowenny...
Read More

Agata: wkradły się między nas kłótnie, gorycz, niezrozumienie i pretensje

W tym roku obchodzimy z mężem 15 rocznicę małżeństwa. Zamiast radości z przeżytych wspólnie lat wkradły się między nas kłótnie, gorycz, niezrozumienie i pretensje. Mijaliśmy się obojętnie, jak współlokatorzy. Bardzo mnie to bolało, bo kocham mojego męża, a każda rozmowa pogarszała sytuację.

30.03 zaczęłam w rozpaczy odmawiać nowennę pompejańską, o której dowiedziałam się słuchając świadectwa jakiejś dziewczyny w internecie. Mam 40 lat, ale do tej pory nie modliłam się wcale, nawet codzienny pacierz sprawiał mi kłopot. Wierzę jednak głęboko w siłę modlitwy, nauczyła mnie tej wiary moja babcia. Odmawiając koronkę do Matki Bożej, prosiłam o uleczenie naszego małżeństwa, by stało się miłe Bogu. Początkowo chciałam się modlić w intencji męża, ale po wysłuchaniu tekstów o sposobie formowania intencji, pomyślałam, że ja też potrzebuję zmiany i uleczenia. Skoro się tak kłócimy, to nie jestem dobrą żoną, bo małżeństwo jest jak naczynia połączone.
Modlitwa oddaliła ode mnie rozpacz, jestem spokojna i radosna. Nie płaczę w poduszkę, nie czuję beznadziei. Razem z mężem pojechaliśmy na Spotkania Małżeńskie – rekolekcje dla małżeństw w kryzysie. Potrafimy już spokojniej rozmawiać, stajemy się lepsi dla siebie.
Chciałabym podziękować Matce Bożej za otrzymane łaski i dar małżeństwa, za mojego męża, którego kocham i za naszych wspaniałych synów. W sierpniu pójdę na pielgrzymkę do Częstochowy, a mąż ostatnio pytał o datę pielgrzymki – może i on dołączy… Wszystkim, którzy mają kłopot z odmawianiem różańca, polecam gorąco książkę M.Hesemanna pt. „Miriam z Nazaretu”. W niesamowity sposób przybliża postać Maryi i pomaga w rozważaniach nad tajemnicami różańca.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agata: wkradły się między nas kłótnie, gorycz, niezrozumienie i pretensje"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Ciesze sie ze zaczelo sie ukladac. Ciesze sie bo wiem co to klotnie, gorycz i nieporozumienia, zale i pretensje w malzenstwie. Mam za soba kilka odmowionych nowenn. I beda nastepne, bo kiedy ludzka sila nic nie zdzialamy to tylko Maryja moze pomoc. Zycze szczescia

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?