Gosia: Tosieńka Nasz wymodlony CUD!!!!!

O Nowennie dowiedziałam się w najtrudniejszym dla mnie i męża momencie. Byliśmy wtedy w smutku, tęsknocie po stracie Naszego synka( w 8 miesiącu obumarła mi ciąża). Zaczęliśmy od razu odmawiać Nowennę w intencji dla Nas tak bardzo ważnej- poczęciu zdrowego i żyjącego dziecka. Kiedy na teście zobaczyłam 2 kreski kolejne...
Przeczytaj całość

Patrycja: świadectwo

Mój przypadek jest trochę nie typowy,zanim odmówiłam nowennę miałam w sercu intencję aby moją mamę wyrwać z czyśćca.Niestety pewna osoba mnie odstraszyła mówiąc że odmawiając tę nowennę miała objawienia szatana.Bałam się że gdy będę w tej intencji się modliła szatan i mi się będzie pokazywał i mnie straszył a na...
Przeczytaj całość

B: dosłownie czułam jakąś boską obecność

Pewnego wieczoru, gdy usypiałam, miałam wrażenie, że ktoś mnie przytula, jak matka. To było wspaniałe wrażenie, wierzyłam z całych sił, że z pomocą Maryi wytrwam w Nowennie.
Przeczytaj całość

Szymon: O nieczystości i nadziei

Drugiego lipca tego roku podjąłem modlitwę w ramach Nowenny Pompejańskiej z prośbą o uwolnienie od grzechów nieczystości. Tak ustalony cel okazał się jednak celem zaledwie pośrednim.
Przeczytaj całość

Jola: Odbudowa zrujnowanego życia

Kochałam i wydawało mi się że jestem kochana, przez chłopaka z którym byłam 10 lat. Na pierwszy rzut oka mieliśmy wszystko: piękni, młodzi, wykształceni, na tzw. stanowiskach… wypracowaliśmy to sobie jeszcze przed naszymi 30 urodzinami. Panowaliśmy wspólną przyszłość, ślub, dzieci… Ale stało się inaczej. Na 2 miesiące przed weselem rozstaliśmy...
Przeczytaj całość

Agata: Uzdrowienie z choroby nowotworowej

Właśnie przypomniałam sobie, że powinnam złożyć swoje świadectwo, dziękując Matce Bożej za wstawiennictwo u Boga. Kiedy odnalazłam bliską mi osobę (po ponad 20 latach) na Facebooku, przez jakiś czas pisaliśmy ze sobą, potem się spotkaliśmy i wkrótce okazało się, że ta osoba jest chora na raka.
W międzyczasie dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej i czytałam świadectwa. Postanowiłam odmówić tę modlitwę w intencji zdrowia dla tej osoby. Kiedy się modliłam, nie miałam najmniejszych wątpliwości, że moja prośba zostanie wysłuchana – i tak się stało.
Dziękuję Ci, Matko Nieustającej Pomocy! Poprzez tę modlitwę możemy otrzymać potrzebne łaski w intencjach innych osób, a jednocześnie sami otrzymujemy niezmierzoną obfitość łask. Módlcie się i wierzcie. Wszystkim początkującym życzę wytrwałości w odmawianiu nowenny pompejańskiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Przeczytaj ten tekst w Królowej Różańca!

Królowa Różańca Świętego - nr 16

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!