Anja: Cudowna modlitwa

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Ten czas z "Pompejanką" zmienił moje życie. Przez lata po bierzmowaniu byłam...daleko od Boga i od siebie, w moim życiu działy się różne rzeczy, nic jednak nigdy nie kończyło się dobrze.
Przeczytaj całość

Adam: uzdrowienie mamy z raka

Ja odmowiłem NP i zostałem wysłuchany.odmawiałem o zdrowie mojej Mamy ktora ma raka .w trakcie odmawiania zdrowie sie pogarszało ale nie traciłem nadzieji i cały czas odmawiałem do konca i DZieki NAJSWIETSZEJ PANIECE MOJA MAMA RAKA JUZ NIE MA I MA SIE CORAZ LEPIEJ.TAK ZE ZACHECAM WSZYSTKICH DO ODMAWIANIA
Przeczytaj całość

Kamila: cud życia

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Codziennie czytam Świadectwa umieszczane na stronie i codziennie zastanawiam się jak opowiedzieć swoją historię. Jest to dla mnie bardzo trudne, gdyż mogą sytuacja jest bardzo ciężka,i trudno mi o niej mówić, ale jestem to winna Królowej Różańca Świętego. Tak jak obiecałam składam swoje świadectwo. Wszystko zaczęło...
Przeczytaj całość

Adrian: Dzieci i sprawy materialne

Z Żoną odmawialiśmy jedną Nowennę, każdy w swojej intencji. Zaraz za pierwszą rozpoczęliśmy kolejną. Ja modliłem się w intencji pracy, płacy i rozwoju talentu. Żona modliła się byśmy byli dobrymi rodzicami dla naszych dwóch synów. W kolejnej intencji modliliśmy się o czystość dusz, umysłów i ciał. Już w czasie odmawiania...
Przeczytaj całość

Estera: Uwikłałam się w romans

Uwikłałam się w romans, który trwał bardzo długo, dopuściłam się w związku z nim nieczystości. Tak byłam nim pochłonięta i własnym egoizmem, iż nie widziałam jak z tego powodu cierpią moje dzieci. Trwało to kilkanaście lat a ja wciąż grzęzłam coraz bardziej w to „bagno”, i nie widziałam możliwości ani nie znajdywałam siły w sobie by z tym skończyć.
Przeczytaj całość

Agata: prośba o pracę

Przez blisko 5 lat borykałam się z brakiem pracy, pomimo że mam bardzo dobre wykształcenie, posiadałam także doświadczenie w swoim zawodzie itd. Przez długi czas liczyłam tylko na siebie i znajomych, łudząc się że mi pomogą. Trwałam w takim letargu przez jakiś czas, gorzkniejąc, żywiąc urazy do ludzi może nawet niekiedy do Boga że innym pomaga, udziela łask a mnie nie.

Odmówiłam kilka Nowenn w tej intencji, za każdym razem doświadczając różnych łask od Matki Bożej. Był spokój, wyzwolenie z nałogu i inne których nie potrafię wyrazić słowami. W ostatniej Nowennie o pracę swoją intencję raczej formułowałam : o wypełnienie woli Bożej w moim życiu zawodowym. Towarzyszyło mi wtedy poczucie zawierzenia, że przez ręce Najświętszej Maryi Bóg będzie realizował swój plan…doskonały i najlepszy, niekoniecznie zgodny z moimi oczekiwaniami.
Maryja wysłuchała mojej modlitwy, otrzymałam pracę jakiej się nie spodziewałam, i myślę nawet że na nią nie zasługuję. Wielkie rzeczy zadziały się przez Maryję, Królową Różańca Świętego.
Jeśli ktoś czyta to świadectwo, a jest w sytuacji trudnej, niech zawierzy każdy nawet najtrudniejszy problem Matce Bożej, ona nigdy nie pozostaje obojętna, a jej pomoc zawsze będzie zgodna z najdoskonalszym planem Bożym na nasze życie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agata: prośba o pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję ci za to świadectwo!!!!!!! Mało się nie popłakałam, bardzo długo szukam pracy , kilka lat też będzie, już 2 nowenny w tej intencji odmówione i od prawie roku nic. Trzecią nowennę odmówię formułując intencję tak jak ty! Dziękuję ci bardzo, bo już kompletnie nie widzę sensu w tym co się w moim życiu dzieje.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Fajnie, że Ci się udało, oby tak dalej w każdej dziedzinie życia.

Teresa A
Gość
Teresa A

Agata dlaczego nie zasługujesz na taką pracę ? Oczywiscie że zasługujesz !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!