Anastazja: Byłam wrakiem człowieka

Moja pierwsza NP kończy się za 18 dni. Na początku nie sądziłam,że kiedykolwiek napiszę świadectwo, ale czuje, że dziś to ten moment. Ona tego ode mnie oczekuje. Odkąd zobaczyłam w modlitwie dziękczynnej,że Maryja pragnie,abym polecała różaniec, chcę to robić. Jestem bardzo młoda, a zaczęło się od rozstania z chłopakiem, zarazem przyjacielem. Rozstanie było bardzo burzliwe, nie mamy żadnego kontaktu, a wrecz czasem dowiaduje, się, że nadal mówi o mnie przykre rzeczy. Bardzo to przeżyłam i przez pierwsze dwa miesiące byłam nie do życia, tylko płakałam.
Read More

Ewa: Łaska dla rodziny

Piątek spędzony na modlitwie, sakrament pokuty, adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie przyniósł tyle łask, rozwiązał tyle trudnych spraw, że ze szczęścia i wdzięczności trudno mi było opanować łzy...
Read More

Anna: Matka wie co jest najepsze dla jej dzieci

Spotkałam w swym życiu kogoś wyjątkowego, od początku znajomości towarzyszył mi różaniec. Tak bardzo chciałam by nam się udało być razem mimo wielu przeciwności.Niestety być może nawarstwiające się problemy lub coś innego sprawiło że zaczęło się między nami psuć. Przeczytaj Anna: Matka wie co jest najepsze dla jej dzieci
Read More

Barbara: Szczęśliwa babcia

Odmówiłam nowennę w intencji obdarowania syna i synowej dzieckiem. Moje modlitwy zostały wysłuchane i dzięki wstawiennictwu Matki Najświętszej/Msze Św. w sanktuarium w Pompejach/ synowa spodziewa się dziecka, po czterech latach małżeństwa. Wszystkim ogłosiłabym tą radosną wiadomość gdybym tylko mogła, jak też poleciłabym odmawianie nowenny pompejańskiej potrzebującym. Przeczytaj Barbara: Szczęśliwa babcia
Read More

Agnieszka: Uzdrowienie mojej mamy

8 Grudnia tego roku okazało się, że wszystkie torbiele znikły Lekarze kazali powtórzyć badania, gdyż nie mogli w to uwierzyć. Ponowie wykonane badania, potwierdziły, że torbiele znikły z trzustki mojej mamy.
Read More

Agata: prośba o pracę

Przez blisko 5 lat borykałam się z brakiem pracy, pomimo że mam bardzo dobre wykształcenie, posiadałam także doświadczenie w swoim zawodzie itd. Przez długi czas liczyłam tylko na siebie i znajomych, łudząc się że mi pomogą. Trwałam w takim letargu przez jakiś czas, gorzkniejąc, żywiąc urazy do ludzi może nawet niekiedy do Boga że innym pomaga, udziela łask a mnie nie.

Odmówiłam kilka Nowenn w tej intencji, za każdym razem doświadczając różnych łask od Matki Bożej. Był spokój, wyzwolenie z nałogu i inne których nie potrafię wyrazić słowami. W ostatniej Nowennie o pracę swoją intencję raczej formułowałam : o wypełnienie woli Bożej w moim życiu zawodowym. Towarzyszyło mi wtedy poczucie zawierzenia, że przez ręce Najświętszej Maryi Bóg będzie realizował swój plan…doskonały i najlepszy, niekoniecznie zgodny z moimi oczekiwaniami.
Maryja wysłuchała mojej modlitwy, otrzymałam pracę jakiej się nie spodziewałam, i myślę nawet że na nią nie zasługuję. Wielkie rzeczy zadziały się przez Maryję, Królową Różańca Świętego.
Jeśli ktoś czyta to świadectwo, a jest w sytuacji trudnej, niech zawierzy każdy nawet najtrudniejszy problem Matce Bożej, ona nigdy nie pozostaje obojętna, a jej pomoc zawsze będzie zgodna z najdoskonalszym planem Bożym na nasze życie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Teresa AAgnieszkaCAgnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję ci za to świadectwo!!!!!!! Mało się nie popłakałam, bardzo długo szukam pracy , kilka lat też będzie, już 2 nowenny w tej intencji odmówione i od prawie roku nic. Trzecią nowennę odmówię formułując intencję tak jak ty! Dziękuję ci bardzo, bo już kompletnie nie widzę sensu w tym co się w moim życiu dzieje.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Fajnie, że Ci się udało, oby tak dalej w każdej dziedzinie życia.

Teresa A
Gość
Teresa A

Agata dlaczego nie zasługujesz na taką pracę ? Oczywiscie że zasługujesz !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!