Agata: On nie chce już ze mną być, mówi, że mnie nie kocha

Rok temu zaczęłam odmawiać swoją pierwszą Nowennę Pompejańską, były dni w których naprawdę ciężko było zmotywować się do modlitwy, ale wytrwałam te 54 dni. Modliłam się o miłość konkretnej osoby, jednak Matka Najświętsza zesłała mi kogoś innego, kogoś w kim zakochałam się po uszy, gdybym wiedziała, że taka osoba istnieje modliłabym się właśnie o niego.

Byliśmy razem 10 miesięcy, było pięknie, ale też ciężko, zgubiliśmy się w pewnym momencie, dużo sprzeczek, nieporozumień, manipulacji, ale wierzę że to ten jedyny. On nie chce już ze mną być, mówi, że mnie nie kocha mimo wcześniejszych zapewnień „na zawsze”. Modlę się by do mnie wrócił. (Część dziękczynna zacznie mi się 20.05- 11 miesięcy naszego związku, a Nowennę skończę 15.06-rocznica takiego przełomowego spotkania z tym chłopakiem, to też coś może znaczyć). Jeśli wróci oczywiście napiszę tutaj świadectwo. Dziś 5 dzień modlitwy i aktualnie nic nie wskazuje na jego powrót, wręcz przeciwnie, ale ufam Bogu, Królowej Różańca Świętego, wiem, że zły robi wszystko by zniechęcić mnie do modlitwy i do tego bym przestała wierzyć w jej moc. Odmawiajcie Nowennę Pompejańską, wychwalajcie Maryję! Pozdrawiam, proszę o modlitwę. Jesteście piękni:).

"Życzę sobie, aby każdego roku

w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla

całego świata. Dzięki modlitwie

w tej godzinie ześlę wiele łask  

dla duszy i ciała..."

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
MonikaMariaWOlaAniabeata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
beata
Gość
beata

wiem co czujesz,pod koniec tamtego roku tez modliłam się o powrót chłopaka i nic się nie działo,aż do marca kiedy się odezwał myślałam ze chce wrócić byłam taka szczęśliwa a jak się okazało chciał tylko wiedzieć co u mnie i tyle,i znowu nam się urwał kontakt aż do kwietnia kiedy napisał ze chce wrócić ze tęskni itp myślałam ze mówi na serio a okazało się ze tylko tak mówił bo 2 dni potem mnie już nie chciał,nie masz pojęcia jak teraz cierpię znowu przez niego a już było tak dobrze,napisałam do niego a on mnie po prostu olał,trwa to już… Czytaj więcej »

Ania
Gość
Ania

Trzeba sie modlić o miłość, nie o kogoś kto nas zostawił i nie chce z nami być. Wszystkie porażki sercowe mają nas czegoś nauczyć, żeby być w przyszłości dobrą żoną lub mężem.

MariaW
Gość
MariaW

Uzdrowienie człowieka jest przez Ducha Św to on nas uzdrawia

Ola
Gość
Ola

Agata razem z Tobą modle sie o Twoje szczęście. Ja rowniez w styczniu tego roku zostalam porzucona po 4 letnim zwiazku dla innej dziewczyny. Teraz modle sie o prawdziwa milosc, poznalam kogos i prosze Matkę Boza aby dane Nam bylo blizej się poznac. Maryja zawsze wysluchuje nasze prośby ☺ pozdrawiam Cię

Monika
Gość
Monika

Wiem co czujesz. Mój związek rozpadł się 2 tygodnie temu po 16 miesiącach. Byliśmy szczęśliwi prawie 10 miesięcy wszystko było dobrze. Również myślałam że jest to ten jedyny. razem chodziliśmy na Msze Święte, dużo rozmawialiśmy na temat wiary, i zawsze była dla Nas najważniejsza. Oczywiście były różne sprzeczki i nieporozumienia ale wychodziliśmy z tego szybko. Był dla mnie bardzo ważny i dobrze o tym wiedział. We wrześniu 2015 roku coś zaczęło się coś psuć między nami. Mówił że nie wie co do mnie czuje, że ma już nas dość itd. wtedy zaczęłam się modlić NP o ratunek naszego związku, trwał… Czytaj więcej »

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________