Mariola: świadectwo

Zły przeszkadzał i kusił. Czasami brakowało czasu, zawsze udało się odmówić przed północną. Z każdym kolejnym dniem, czekałam na następny by odmówić. Kiedy odmówiłam czułam wewnętrzny spokój. W tym czasie pojawiło się maleńkie światełko w tunelu, które dawało siłę do modlitwy.
Przeczytaj całość

Gosia: Mateńka zawsze przychodzi z pomocą….

I tak modląc się za innych wyprosiła , że Mateńka się nią troskliwie zajęła w chorobie. Ona nigdy nie zawodzi, zawsze przychodzi z pomocą.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Matka Najświętsza czuwała nad wszystkim

Chciałam podziękować Matce Najświętszej za otrzymane łaski. Mój syn miał miał nietypową małą zmianę na ręce, w pewnym momencie dostrzegłam że zmiana się zaczerwieniła i zmienia coraz bardziejPrzeczytaj Agnieszka: Matka Najświętsza czuwała nad wszystkim
Przeczytaj całość

Anna: o jakież było… zdziwienie lekarzy

Chcę się podzielić pewnym cudem jaki miał miejsce w naszym życiu, tzn. w moim, mojego męża i jego siostry. Otóż od jakichś pięciu lat siostra mojego męża zmaga się z nowotworem układu krwiotwórczego; bardzo bolą ją kości, kręgosłup ma spuchnięty, strasznie schudła, wlaściwie cały czas żyje z bólem. Przeczytaj Anna: o jakież było… zdziwienie lekarzy
Przeczytaj całość

Beata: Różaniec to „lina”, która wyciąga człowieka

Składam świadectwo wyciagnięcia syna z ogromu problemów za pomocą różańca. Syn poprzez brak swojego zaangażowania,grę komputerową, brak wiary, że ma w szkole zagrożenie-Przeczytaj Beata: Różaniec to „lina”, która wyciąga człowieka
Przeczytaj całość

Agata: MOC UWIELBIENIA

Wielu z Was szuka pracy, tak jak ja szukałam przez kilka lat. Jestem po bardzo dobrych studiach a jednak przez te lata wszystko było przeciwko mnie jeśli chodzi o życie zawodowe.

Tylu wysoce postawionych znajomych każdy obiecywał a jednak kończyło się zawsze z zerowym skutkiem. I w tym wszystkim ja licząca tylko na siebie i ludzi, trochę się modląca ale raczej dla zagłuszeniia sumienia. To było 5 lat walki , buntu ze sobą Bogiem, żalu do innych…. W tym czasie odmówiłam 5 Nowenn w tej intecji. Przy dwóch ostatnich wyraźnie słyszałam głos w sercu : Dlaczego wciąż modlisz się o to samo, dlaczego mi nie ufasz że w odpowiednim dla Ciebie czasie zostaniesz wysłuchana???? Postanowiłam, a raczej otrzymałam łaskę wielkiego zaufania i powierzenia się Bogu i Maryi bez względu na wszystko. Zawierzyłam bez końca skoro taka wola Twoja Maryjo to niech tak bedzie. Niebawem po tym czasie wielkiego pokoju w sercu otrzymałam 2 prace. Boję się czy sobie poradzę, ale skoro to Maryja mnie prowadzi to cóż może mi się zdarzyć.
Osoby czytające, będące w trudnych sytuacjach, nie mogące się pogodzić z tym co dzieje się w ich życiu gorąco polecam Nowennę oraz książkę MOC UWIELBIENIA- ona zmieniła moje życie. Nie potrafię tego wyrazić słowami, ale gwarantuję że będzie ona lekarstwem na zranioną, cierpiącą duszę. Tak wiele chciałabym przekazać a nie potrafię ubrać tego w słowa. Wiem jedno to czego doświadczyłam to plan Boży abym się zbliżyła do serca Maryi i Boga Trójjedynego. Niech Bóg Błogosławi przez Ręce Maryi .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agata: MOC UWIELBIENIA"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Dziękuję za świadectwo. Ja odmawiam 2 Nowennę w tej samej intencji. I zrobię tak jak Ty – zaufam i będę czekać. Wszak jest jeszcze wiele spraw do obmodlenia 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?