Agata: MOC UWIELBIENIA

Wielu z Was szuka pracy, tak jak ja szukałam przez kilka lat. Jestem po bardzo dobrych studiach a jednak przez te lata wszystko było przeciwko mnie jeśli chodzi o życie zawodowe.

Tylu wysoce postawionych znajomych każdy obiecywał a jednak kończyło się zawsze z zerowym skutkiem. I w tym wszystkim ja licząca tylko na siebie i ludzi, trochę się modląca ale raczej dla zagłuszeniia sumienia. To było 5 lat walki , buntu ze sobą Bogiem, żalu do innych…. W tym czasie odmówiłam 5 Nowenn w tej intecji. Przy dwóch ostatnich wyraźnie słyszałam głos w sercu : Dlaczego wciąż modlisz się o to samo, dlaczego mi nie ufasz że w odpowiednim dla Ciebie czasie zostaniesz wysłuchana???? Postanowiłam, a raczej otrzymałam łaskę wielkiego zaufania i powierzenia się Bogu i Maryi bez względu na wszystko. Zawierzyłam bez końca skoro taka wola Twoja Maryjo to niech tak bedzie. Niebawem po tym czasie wielkiego pokoju w sercu otrzymałam 2 prace. Boję się czy sobie poradzę, ale skoro to Maryja mnie prowadzi to cóż może mi się zdarzyć.
Osoby czytające, będące w trudnych sytuacjach, nie mogące się pogodzić z tym co dzieje się w ich życiu gorąco polecam Nowennę oraz książkę MOC UWIELBIENIA- ona zmieniła moje życie. Nie potrafię tego wyrazić słowami, ale gwarantuję że będzie ona lekarstwem na zranioną, cierpiącą duszę. Tak wiele chciałabym przekazać a nie potrafię ubrać tego w słowa. Wiem jedno to czego doświadczyłam to plan Boży abym się zbliżyła do serca Maryi i Boga Trójjedynego. Niech Bóg Błogosławi przez Ręce Maryi .

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Maria Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Dziękuję za świadectwo. Ja odmawiam 2 Nowennę w tej samej intencji. I zrobię tak jak Ty – zaufam i będę czekać. Wszak jest jeszcze wiele spraw do obmodlenia 🙂

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

%d bloggers like this: