Urszula: Problem z alkoholem

Piszę to świadectwo niemal rok po odmówieniu no­wenny w intencji trzeźwości mojego taty. Jakiś czas temu zaczął „zaglądać” do kieliszka. Choć nigdy wcześniej nie miał problemu z alkoholem i nie wydarzyło się nic, co by mogło go ku temu skłonić, zaczął upijać się niemal codziennie. Oczywiście, były prośby, groźby i rozmowy. Ojciec przestawał pić, ale zdarzały się chwile „słabości” (tata często przebywa poza domem i wtedy pojawia się „okazja”).
Przeczytaj całość

Sylwia: Wspaniała i nieustająca pomoc Matki Bożej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus O Nowennie Pompejańskiej usłyszałam w Kościele. Postanowiłyśmy razem z mamą odmówić tę Nowennę każda w swojej intencji. Ja odmówiłam w intencji Parafii a mama prosząc o zdrowie dla rodziny. Odmawianie tej modlitwy nie było jednak proste na początku pojawiło się zmęczenie, trudności w odmawianiu, ale...
Przeczytaj całość

Irena: nie ma ani śladu po cystach

Dziekuje Matce Swietej za jej opieke nademna. Chwala na wysokosci.
Przeczytaj całość

Małgosia: Nowenna w intencji rozwiązania problemów zdrowotnych

Już po kilku dniach poszłam do spowiedzi i wyspowiadalam się z grzechów, które dzięki odmawianiu Nowenny się odezwały.
Przeczytaj całość

Aneta: Matko prowadź mnie dalej

Dziś rozpoczęłam swoją kolejną nowennę i wraz z nią pragnę złożyć drugie świadectwo.Przypomnę że moja modlitwa do Matenki skupia się na moim małżeństwie ,a głównie proszę o uzdrowienie ,nawrócenie i przemianę serca dla mojego męża ,który dwa lata temu odszedł ode mnie I od dzieci do innej kobiety ,a ściśle mówiąc ja przysluzylam się do tego ,pakując to z powodu kryzysu mojego męża związanego alkoholem i hazardem.
Przeczytaj całość

Agata: Matka Boża wysłuchała mej prośby

Poprzez Nowennę Pompejańską prosiłam Matkę Bożą, aby wysłuchała mej prośby w sprawie zdania egzaminu, który był moim najważniejszym egzaminem w moim życiu. Potrzebowałam Jej wsparcia, bo przeżywałam trudne chwile w życiu osobistym, co skutecznie uniemożliwiało mi efektywną naukę. Wiedziałam, że jeśli nie zdam to mogę się załamać, co miało również związek z tym, że nie ułożyło mi się w relacji z partnerem. Matka Boża mnie wysłuchała, za co będę Jej dziękować do końca życia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?