Ola: Uzdrowienie kotka

Jestem ogromnie wdzięczna Matce Boskiej za jej pomoc . Odmawianie tej nowenny na prawdę działa jeśli tylko uwierzymy.
Read More

Natalia: Radosne świadectwo

W swoim życiu odmówiłam już tak wiele nowenn, że nie jestem w stanie ich zliczyć. Były różne intencje – większe i mniejsze. Każda nowenna wniosła coś niezwykłego do mojego życia. Każda zła sytuacja w moim życiu zmieniła się i kończyło się to pomyślnie.Przeczytaj Natalia: Radosne świadectwo
Read More

Agnieszka: Trzeba mocno ufać…

Moja modlitwa była różna, czasem byłam skupiona, a czasem myśli ciągle gdzieś ulatywały,ale trwałam i trwam i mam świadomość, że jestem ułomnym człowiekiem, który musi nauczyć się być cierpliwym i przede wszystkim potrafić zawierzyć Bogu, Jego woli.
Read More

Edyta: Kiedyś chodziłam do wróżki, teraz wiem, to była furtka do złego.

Niosę posłanie, kogo spotkam i zauważę coś dziwnego mówię czy wie co on nosi.
Read More

Marta: Praca licencjacka + wyczekane macierzyństwo

Kochani, dwa dni temu ukończyłam nowennę pompejańską i pragnę złożyć świadectwo. Modliłam się o napisanie pracy licencjackiej w terminie o dary Ducha Świętego. Zaczynając nowennę nie miałam napisanej ani jednej strony pracy, pozawalane terminy, byłam chodzącym kłębkiem nerwów.Wczoraj mijał termin na oddanie całej pracy, Maryja nasza ukochana Matka wie, co...
Read More

Adrian: Odnalezienie drogi

Kiedy byłem totalnie zagubiony i nie widziałem sensu w życiu oraz w tym co robię, poprosiłem Boga aby dał mi nadzieję, coś co sprawi, bym wiedział, że postępuje słusznie.

Całkiem przypadkiem natknąłem się na filmy księdza Piotra Glassa, z których dowiedziałem się, że różaniec i czczenie Matki Przenajświętszej jest kluczem do wolności. Z jego filmów dowiedziałem się co robiłem źle, a czego w ogóle nie robiłem. Nadeszło mnie natchnienie aby sięgnąć po różaniec, z którego nigdy nie korzystałem. Obok tego różańca leżał obrazek z wizerunkiem Maryi z Jezusem, na którym był „Akt osobistego oddania się Matce Boskiej”. Zacząłem się modlić i za każdym razem odmawiałem ten Akt. Od tego momentu poczułem wielką radość i nadzieję oraz czułem, że będzie tylko lepiej. Dowiedziałem się o Nowennie Pompejskiej parę dni po odmawianiu tego aktu, ale nie wierzyłem w swoje zaangażowanie i miałem świadomość, iż nie podołam tak długiej modlitwie. Nic bardziej mylnego. Zacząwszy odmawiać Nowennę parę miesięcy później, poczułem jakbym obudził się z koszmaru. Czerpię ogromną radość z odmawiania różańca i wiem, że każdy dzień jest lekcją, modlitwą, planem Maryi który realizuję by być coraz to lepszym człowiekiem. Teraz wiem, że wszystko co robię ma sens, dlatego czcijcie Matkę Najświętszą i odmawiajcie tę Nowennę, a radość i pokój będą wam dane. Niedługo skończę odmawiać część błagalną i naprawdę zacząłem wierzyć, że moja prośba zostanie spełniona.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Adrian: Odnalezienie drogi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Obrazki z nowenną pompejańską?