Magdalena – uniknięcie porażenia prądem

Chciałabym podzielić się moim świadectwem.W tracie odmawiania Nowenny Pompejańskiej cudem uniknęłam porażenia prądem, choć dotknęłam się otwartych przewodów elektrycznych. Modlę się w intencji syna alkoholika i wierzę, po prostu muszę wierzyć,że Matka Najświętsza mnie wysłucha. Przeczytaj Magdalena – uniknięcie porażenia prądem
Read More

Sabina: Zdrowy SYNEK

Zdecydowaliśmy z mężem o nie wykonaniu badana a zaufaniu Bożej opatrzności
Read More

Kinga: Głęboko wierzę, że miłość powróci..

Było naprawdę miło, a ja upewniłam się jeszcze bardziej, że Matka Boża tak jak obiecała, nie opuszcza nas i spełni każdą prośbę, o którą będziemy prosić z wielką wiarą.
Read More

Kasia: Podziękowanie :)

Chcę tym świadectwem z całego serca podziękować Mateńce za wyjednane łaski i jej nieustającą pomoc i opiekę.Jestem dwa dni po skończeniu mojej trzeciej nowenny. Zaczęłam tę nowennę w dniu, w którym będąc z córką u lekarza/jest w ciąży/ dowiedziałam się, że na tylnej ścianie macicy buduje się torbiel i że...
Read More

Beata: o życie wieczne dla mojego zmarłego znajomego

NP odmawiam od kwietnia 2014 roku. Obecnie jestem w trakcie 15 nowenny (parę razy odmawiałam po 2 nowenny na raz). Większość była w moich osobistych intencjach (ułożenie mojego życia) i te jak na razie się nie spełniły. Odmawiałam także nowennę za obcego chłopaka, który był porażony prądem o jego powrót...
Read More

Zuzanna: Syn stał się innym człowiekiem

Jestem matką synów, których starałam się wychować jak najlepiej. Mimo to najmłodszy z nich zaczął oddalać się od nas, bliskich i od Boga. Dotychczas pracowity, zaradny i koleżeński, zamknął się w sobie i nie chciał mieć z nikim kontaktu, znikał na całe noce i stał się agresywny. Do tego wpadł w złe towarzystwo. Starałam się szukać pomocy u ludzi bliskich i w poradniach, chciałam z nim rozmawiać. Nie pomagało nic. Modliłam się.
Pewnego razu koleżanka powiedziała mi o nowennie pompejańskiej, czyli modlitwie nie do odparcia. Bałam się, że nie podołam, ale spróbowałam raz i drugi. Czasami ogarniało mnie zwątpienie. Upór syna przerażał. Miałam jednak wsparcie u drugiego syna, który jest kapłanem.
To on zaproponował mi, aby modlić się raz jeszcze, aby wspólnie odmawiać nowennę. Poprosił kilka osób i rozpoczęliśmy nowennę w sześć osób i… stał się cud.
Syn poszedł do pracy i trochę złagodniał. Stał się innym człowiekiem. To nikt inny tylko Królowa Różańca Świętego z Pompejów sprawiła, że jego serce stało się inne. Wierzymy, że będzie coraz lepiej. Dziękujemy Ci, Matko Boga, za cud tej przemiany i wierzymy, że syn wróci do Boga.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Maria IIHenio27 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27
Maria II
Gość
Maria II

Matko,spraw ,żebym potrafiła szczerze powiedzieć z pełną ufnością:” Maryjo,weź stery mojego życia….”. Dzięki za udostępnienie konferencji.M.