Monika: Pomoc od św.Rity

trwam cały czas w nowennie pompejańskiej
Read More

Matka trzech synów: Powrót do Pana Boga, nawrócenie

Dziękuję Królowej Różańca Świętego za nawrócenie mojego syna. Mimo młodego wieku, skomplikował sobie życie podejmując szereg błędnych decyzji, które były rezultatem odejścia od Pana Boga. Wspierałam go razem z mężem, ale w końcu zrozumiałam, że pomóc mogę mu tylko modlitwą. Zrozumiałam, że jeśli wróci do Pana Boga, wszystkie inne sprawy...
Read More

Uwierzyłam: Cudowna Moc MODLITWY

Kolejne zostały wysłuchane i otrzymałam wszystko o co prosiłam. TRZEBA UFAĆ i nie odpuszczać. Każdego dnia widzę ile siły jest w tej Nowennie i ile Łask dzięki niej otrzymuje moja rodzina.
Read More

Ewa: Najlepsze z możliwych rozwiązanie sytuacji

Szczesc Boze, jestem w trakcie odmawiania mojej 9 nowenny. Niektore z intencji juz sie spelnily, na inne jeszcze troszku musimy widocznie poczekac. Chcialam Wam opowiedziec o cudzie mojej 8 nowenny, w ktorej prosilam Matke Boza o łaske rodzicielstwa dla mnie i mojego Męza. Rozpoczelismy starania o nasze pierwsze dziecko i...
Read More

Mama: wyleczenie z różnych chorób

Moją przygodę z Nowenną rozpoczęłam przed 6 laty, dowiedziałam się o niej od siostry. Byłam wtedy w ciąży z drugim dzieckiem po drugim poronieniu. Miałam wiele obaw, trosk, to dzięki niej wymodliłam zdrowie dla dziecka, choć w ciąży USB pokazywało wadę nerki, wyodliłam szczęsliwy i łatwy poród.
Read More

Zuzanna: Początki nowenny i łaski z nich płynące

O Nowennie Pompejańskiej i jej mocy słyszałam już od dawna (od siostry i mamy, które już długą ją odmawiają), ale przez długi czas nie potrafiłam zebrać w sobie chęci na jej odmówienie. Opowiedziałam o Niej koleżance z pracy i to ona zaczęła ją pierwsza odmawiać, a ja nadal myślałam, że nie dam rady, że zabraknie mi czasu. Nic bardziej mylnego. Maryja da nam tyle czasu ile potrzebujemy, a nawet więcej.

Aktualnie odmawiam swoją piątą Nowennę Pompejańską i nie wyobrażam sobie na tym zaprzestać. Chociaż czasami bywało ciężko (podczas choroby) Najświętsza Matka dodawała mi sił na jej kontynuację. Nie przerwałam jej. Pierwszą Nowennę ofiarowałam o poprawę sytuacji w pracy. Coraz więcej problemów i konfliktów składało się na złą atmosferę. W tej chwili mogę powiedzieć, że ta Nowenna rozwiązała wiele problemów i rozwiązuje je nadal. Chociaż w pracy pojawiają się coraz to nowe problemy, po jakimś czasie okazuje się, że ich rozwiązanie zakończa się dobrze lub po prostu owy problem „ucichł”. Coraz mniej martwię się o swoją posadę. Matka Najświętsza wie co robi.
Moją czwartą Nowennę ofiarowałam za swojego męża, o pogłębienie jego wiary. Kiedyś czytałam o podobnym świadectwie, w którym osoba odmawiająca Nowennę napisała, że Maryja zaczęła działać od niej samej. Tak też jest w moim wypadku. Chociaż minął już jakiś czas zauważyłam zmiany nie u męża, ale w mojej osobie. Zaczęłam częściej chodzić do spowiedzi (nawet mając niewielki grzech czuję potrzebę pójścia do spowiedzi) i Komunii Świętej, więcej się modlę, próbuję bardziej skupić się na modlitwach i Mszy Świętej. Mam nadzieję, że Maryja działając przeze mnie i wspierając w modlitwie dotrze również do mojego męża.
Dziękuję Ci Królowo Rożańca Świętego za niezliczone łaski, wsparcie i pomoc. Zaufajmy mocy modlitwy!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!