Joanna: nowenna to wielka łaska

Dziękuje Ci Matko Boża za te nowenny , które dają niesamowitą siłę w życiu .Jestem w trakcie odmawiania 7 nowenny i powiem,że to jest moja wygrana , wygrałam niesamowitą miłość do Matki Najświętszej.Maryja przemieniła mnie , moją rodzinę i moje otoczenie. Chwała Panu.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Otrzymałam dużo sił,nadziei,spokoju

Otrzymałam za to dużo sił,nadziei,spokoju i bardziej potrafię odróżnić ZŁO od DOBRA ,również zmianę w moim tacie zauważyłam !! To wszystko zawdzięczam Tobie Matko Najświętsza ! CHWAŁA PANU !!!
Przeczytaj całość

Karolina: Przez cały ten czas czułam niesamowity spokój

Modliłam się o zdanie wszystkich egzaminów w czasie sesji na dwóch kierunkach. Wszystko pozdawałam za pierwszym razem. Czasami było ciężko, ale ja robiłam co mogłam, nie zamartwiałam się tylko pozostawiałam resztę Bogu. Przez cały ten czas czułam niesamowity spokój, choć dawniej byłam nerwową osobą.
Przeczytaj całość

Świadectwo Ani: łaski w modlitwie

Odmawiam Nowennę Pompejańską trzeci raz. Pierwsza z próśb (trudna do zwerbalizowania, generalnie chodziło o wykonanie się woli Pana Boga względem pewnej relacji) zostaje wysłuchana; mam wrażenie, że proces ten postępuje stopniowo, co zapobiega bólowi, który wywołałaby nagła zmiana sytuacji. Obecnie modlę się o nową pracę i wierzę, że w odpowiednim...
Przeczytaj całość

Monika: uratowanie ciąży

Ponad rok temu Pan Bóg dał nam Maleństwo. Od pierwszego pozytywnego testu ciążowego bardzo się Nim cieszyliśmy, jednak już na pierwszym badaniu okazało się, że ciąża jest zagrożona. Lekarka kazała leżeć i powiedziała, że więcej będziemy wiedzieć za tydzień. Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską, powiedzieliśmy o tym tylko najbliższym, którzy się...
Przeczytaj całość

Wojtek: Wysłuchana Nowenna

Treść świadectwa: Witam. Chciałbym wreszcie złożyć swoje pierwsze świadectwo. O nowennie powiedziała mi moja żona, Ona z kolei dowiedziała się o niej od swojej koleżanki. Mimo, że żona odmówiła ją, ja potrzebowałem blisko roku czasu, aby zdecydować się również na jej odmówienie. Tak jak wielu z Was, byłem przerażony jej „trudnością” – 3 albo 4 części różańca.

Kiedy w końcu zacząłem odmawiać Nowennę, niemal natychmiast się w niej zanurzyłem. Nie miałem problemów z jej odmową, żadne różańce nie rwały się, czasami i owszem, telefony się zdarzały, ale wówczas przerywałem na chwilę różaniec i odbierałem telefon, a po chwili wracałem do modlitwy.
W tej chwili właściwie nieprzerwanie odmawiam jakąś nowennę, intencje są różne i prawie zawsze po ludzku skomplikowane i trudne, dlatego też dopiero teraz mogę złożyć pierwsze świadectwo – syn urodził się silny, zdrowy, żona bardzo dobrze przechodziła ciążę (dużo lepiej niż pierwszą – 10 lat temu), poród był bolesny (nie dodałem tego w intencji) ale krótki, żona nie była nawet nacinana, bardzo szybko doszła do siebie po porodzie.
Na kolejne świadectwa myślę, że przyjdzie jeszcze czas, ale najważniejszą rzeczą, którą mi dała ta Nowenna to spokój ducha. Czuję się dużo lepiej, spokojniej, bezpieczniej. I to chyba jest największy cud – nawet, gdy idzie pod górkę albo pojawiają się trudności, przeciwności – akceptuję to i mówię: „bądź wola Twoja”.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Wojtek: Wysłuchana Nowenna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Teresa A
Gość
Teresa A

SUPER!

Obrazki z nowenną pompejańską?