Malgorzata: Maryja wysłuchał moje prośby

Moi kochani, jestem w trakcie odmawiania mojej czwartej nowenna pompejanskiej. Dwie moje intencje zostaly wysluchane, spotkałam w moim życiu wspaniałego człowieka i zakochałam się, został uzdrowienie mój chory kręgusłup, walczyła z bólem przez osiem lat, zachęcam wszystkich do odmawiania tej cudownej modlitwy, która napewno pomoże w każdej trudnej sytuacji.
Read More

Aleksandra: Najpierw załamałam się i płakałam

Pojawił się przede wszystkim spokój, co przy mojej skłonności do katastrofizowania było cudem niewątpliwym. A potem... córeczka urodziła się zdrowa.
Read More

Dorota: Dziękuję, dziękuję, dziękuję Maryjo!!!

Dziękuję Maryi-modliłam się nowenną pompejańską w intencji męża o pomyślny przebieg operacji (przepuklina) i aby wszystko bylo dobrze po operacji-dziękuję,wszystko poszło dobrze,chociaż mąż za wcześnie zaczął wykonywać różne prace i zaczęlo go trochę pobolewać-martwiłam się-ale po wizycie u lekarza okazalo się że nic się złego nie stało.Dziękuję ,dziękuję,dziękuję Maryjo!!!
Read More

Magdalena: Dziekuję Mateńko za pracę

Witam wszystkich serdecznie. Chciałam podziękować Mateńce o spełnieniu mojej intencji. A mianowicie dotyczyła znalezienie pracy w administracji
Read More

Anna: Znalazłam pracę

Moja modlitwa w formie "Nowenny Pompejańskiej" została wysłuchana. Prosiłam w niej o znalezienie pracy. W sytuacji gdzie w Polsce jest tak ogromne bezrobocie udało mi się otrzymać oferty pracy do trzech różnych firmach. W tej sytuacji, aż trudno było mi zdecydować, która z tych ofert jest najlepsza. Przeczytaj Anna: Znalazłam...
Read More

Wojtek: BYŁY chwile agresji w stosunku do Boga

Odmówiłem już około 10 nowenn pompejańskich, po kilku wróciła do mnie dziewczyna, chociaż, nie wdając się w szczegóły to był naprawdę trudny przypadek, no i dzieliła nas odległość, po jednej nowennie pompejańskiej w intencji pracy otrzymałem pracę, po upływie ok. 6 m-cy od jej ukończenia i to naprawdę prestiżową pracę, ale samo odmawianie tej nowenny daje tak niesamowitą moc, siłę mimo wszystko, dosłownie czujesz, że jesteś pod najlepszą opieką.

W trakcie odmawiania nowenny pojawiały się myśli, ba czasami nawet słowa bluźniercze, chwile agresji w stosunku do Boga, rwał się różaniec, zdarzały się różne dziwne wypadki, nie miałem żadnych wątpliwości, że zły walczył o mnie, ale wszystko kończyło się dobrze, zresztą ta walka nie ustaje aż do śmierci, ale ewidentnie nasila się w trakcie odmawiania nowenny. Jestem na takim etapie, że po prostu tęsknie za różańcem, a musicie wiedzieć, że życie prowadziłem raczej hulaszcze i wszystko co się wam teraz nasuwa na myśl miało miejsce w ostrym wydaniu, szukasz „szczęścia” w życiu i zawsze kończy się tak samo- rozczarowaniem, poczuciem pustki, w pewnym momencie po prostu dochodzisz do ściany i już nie zostaje ci nic innego, tylko Bóg i nagle stwierdzasz, że to jedyne co daje ci oparcie, bo przecież już wszystko inne wypróbowałeś, a, że to trudne? cóż, wszystko co ma jakąkolwiek wartość w życiu przychodzi w bólach i odwrotnie…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Wojtek: BYŁY chwile agresji w stosunku do Boga"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Marcin
Gość
Marcin

Widzisz Wojtek, Ty doszedłeś do ściany, przepaści, jakkolwiek to nazywać i zapragnąłeś Boga. Ja liczę na to, że moja żona ze swoim nowym partnerem do tego dojdą, ale póki co dzieje się jeszcze gorzej, moje życie rodzinne się sypie. Modlę się o nawrócenie żony, o uzdrowienie tej sytuacji, pokój w sercu, jakieś światło co robić, jak żyć….Maryjo błagam o pomoc!!!

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Z Syracha:
„Z całego serca Bogu zaufaj,
nie polegaj na swoim rozsądku,
myśl o Nim na każdej drodze,
a On twe ścieżki wyrówna.”

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Psalm 61
Modlitwa wygnańca

Słuchaj, o Boże, mojego wołania,
zważ na moją modlitwę!
Wołam do Ciebie
z krańców ziemi,
gdy słabnie moje serce:
na skałę zbyt dla mnie wysoką
wprowadź mnie,
bo Ty jesteś dla mnie obroną,
wieżą warowną przeciwko wrogowi.
Chciałbym zawsze mieszkać w Twoim przybytku,
uciekać się pod cień Twoich skrzydeł!
Bo Ty, o Boże, wysłuchujesz mych ślubów
i wypełniasz życzenia tych, co się boją Twojego imienia.
Przymnażaj dni do dni króla,
lata jego przedłuż z pokolenia na pokolenia!
Niech na wieki króluje przed Bogiem;
ześlij łaskę i wierność, aby go strzegły.
Wówczas będę zawsze imię Twe opiewał
i dnia każdego wypełniał me śluby.

Boguslaw
Gość
Boguslaw
33 OBIETNICE JEZUSA związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi 1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny. 2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem. 3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość. 4. W ich rodzinach nie będzie zgorszeń ani niespra­wie­d­li­wości. 5. Małżonkowie nie rozwiodą się,… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?