Wojtek: BYŁY chwile agresji w stosunku do Boga

Odmówiłem już około 10 nowenn pompejańskich, po kilku wróciła do mnie dziewczyna, chociaż, nie wdając się w szczegóły to był naprawdę trudny przypadek, no i dzieliła nas odległość, po jednej nowennie pompejańskiej w intencji pracy otrzymałem pracę, po upływie ok. 6 m-cy od jej ukończenia i to naprawdę prestiżową pracę, ale samo odmawianie tej nowenny daje tak niesamowitą moc, siłę mimo wszystko, dosłownie czujesz, że jesteś pod najlepszą opieką.

W trakcie odmawiania nowenny pojawiały się myśli, ba czasami nawet słowa bluźniercze, chwile agresji w stosunku do Boga, rwał się różaniec, zdarzały się różne dziwne wypadki, nie miałem żadnych wątpliwości, że zły walczył o mnie, ale wszystko kończyło się dobrze, zresztą ta walka nie ustaje aż do śmierci, ale ewidentnie nasila się w trakcie odmawiania nowenny. Jestem na takim etapie, że po prostu tęsknie za różańcem, a musicie wiedzieć, że życie prowadziłem raczej hulaszcze i wszystko co się wam teraz nasuwa na myśl miało miejsce w ostrym wydaniu, szukasz „szczęścia” w życiu i zawsze kończy się tak samo- rozczarowaniem, poczuciem pustki, w pewnym momencie po prostu dochodzisz do ściany i już nie zostaje ci nic innego, tylko Bóg i nagle stwierdzasz, że to jedyne co daje ci oparcie, bo przecież już wszystko inne wypróbowałeś, a, że to trudne? cóż, wszystko co ma jakąkolwiek wartość w życiu przychodzi w bólach i odwrotnie…

Helena Pelczar

- zapomniana stygmatyczka

Spisana przez naocznych świadków. Świadectwo objawień Pana Jezusa

i Maryi. Historia przyjaźni z Aniołem Stróżem.

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
Gabriela (GJ)BoguslawMarcinHubert z Borow Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Marcin
Gość
Marcin

Widzisz Wojtek, Ty doszedłeś do ściany, przepaści, jakkolwiek to nazywać i zapragnąłeś Boga. Ja liczę na to, że moja żona ze swoim nowym partnerem do tego dojdą, ale póki co dzieje się jeszcze gorzej, moje życie rodzinne się sypie. Modlę się o nawrócenie żony, o uzdrowienie tej sytuacji, pokój w sercu, jakieś światło co robić, jak żyć….Maryjo błagam o pomoc!!!

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Z Syracha:
„Z całego serca Bogu zaufaj,
nie polegaj na swoim rozsądku,
myśl o Nim na każdej drodze,
a On twe ścieżki wyrówna.”

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Psalm 61
Modlitwa wygnańca

Słuchaj, o Boże, mojego wołania,
zważ na moją modlitwę!
Wołam do Ciebie
z krańców ziemi,
gdy słabnie moje serce:
na skałę zbyt dla mnie wysoką
wprowadź mnie,
bo Ty jesteś dla mnie obroną,
wieżą warowną przeciwko wrogowi.
Chciałbym zawsze mieszkać w Twoim przybytku,
uciekać się pod cień Twoich skrzydeł!
Bo Ty, o Boże, wysłuchujesz mych ślubów
i wypełniasz życzenia tych, co się boją Twojego imienia.
Przymnażaj dni do dni króla,
lata jego przedłuż z pokolenia na pokolenia!
Niech na wieki króluje przed Bogiem;
ześlij łaskę i wierność, aby go strzegły.
Wówczas będę zawsze imię Twe opiewał
i dnia każdego wypełniał me śluby.

Boguslaw
Gość
Boguslaw

33 OBIETNICE JEZUSA związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi 1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny. 2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem. 3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość. 4. W ich rodzinach nie będzie zgorszeń ani niespra­wie­d­li­wości. 5. Małżonkowie nie rozwiodą się,… Czytaj więcej »

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…