MAGDALENA: Modlitwa i otrzymane łaski

Dziś wiem , że w życiu jest bardzo ważna modlitwa bez niej usychamy i stajemy się niczym. Szkoda jest mi ludzi którzy tego nie widzą i nie czują.
Read More

Sylwia: Długo wyczekiwana ciąża

Chcę złożyć swoje świadectwo. W pierwszą ciąże zaszłam dość szybko, okazało się, że zarodek się nie wykształcił-przeszłam zabieg łyżeczkowania w 10 tygodniu ciąży. W kolejną ciążę zaszłam po 3 miesiącach. tym razem zarodek się pojawił, ale jego serduszko przestało bić w 9-10 tyg. Ogromny ból, rozpacz, żal do całego świata....
Read More

Karola: Szczęśliwe rozwiązanie

Miałam bardzo trudną ciążę, zagrażającą życiu nie tylko dziecka, ale i mojemu. Kilka miesięcy przeleżałam w szpitalu. Pierwsza nowenna o szczęśliwe rozwiązanie ciąży spełniła się i dodatkowo przyniosła ukojenie każdego dnia podczas jej odmawiania.
Read More

Kazimiera: Lepsza praca dla córki

Nowennę pompejańską na cześć Królowej Różańca Św. z prośbą o pomoc w znalezieniu lepszej pracy dla córki rozpoczęłam 2 lutego 2017 r. W trakcie odmawiania modlitwy w części błagalnej córka otrzymała propozycję pracy a po rozpoczęciu części dziękczynnej podjęła pracę w nowym miejscu.
Read More

Jacek: Bóg jest tu i teraz

Witam. Nasza religia to nie tradycja lub legenda. Bóg jest tu i teraz. Walka trwa o każdego z nas. Nowenna Pompejańska to nic innego jak oddanie się Maryi i proszeni Jej żeby wystawiła się za nami u swojego Syna. odmowilem jak na razie 3 Nowenny, każda została wysłuchania. Oprócz intencji w której się modliłem dostałem wiele innych łask.
Read More

Wierząca: przeżywam teraz dość ciężki okres w życiu..i jest pod górkę

Witam serdecznie.Pisałam kolejne świadectwo jakiś czas temu,ale się nie ukazało.Chciałam zaświadczyć,że Maryja wyprasza ogromne łaski u Pana,a dzięki nowennie pompejańskiej człowiek zmienia swoje życie,jeśli otworzy się na wszystkie łaski,a nie ma na celu tylko główną intencję i nic innego nie dostrzega.Wiem po sobie,jak kiedyś mówiłam dwie nowenny to byłam taka skupiona na głównych intencjach,że nie bardzo dostrzegałam wiele innych łask,tak jak wiele z nas pisze gratis.

Modlitwa ta wiele mnie nauczyła,wiele uświadomiła.Czuję opiekę Matki Bożej,aczkolwiek przeżywam teraz dość ciężki okres w życiu..i jest pod górkę.Polecam modlić się modlitwą uniżenia(leżąc krzyżem)o złamanie przekleństw i złorzeczeń w rodzinie,aby Pan Bóg obdarzył błogosławieństwem-w moim życiu wiele się zmienia odkąd modlę się tą modlitwą,a podobno wiele kryzysów i niepowodzeń ma swój początek własnie przez skutki grzechów naszych przodków.Wiele mądrych rzeczy dowiedziałam się z rekolekcji ks.Chmielewskiego,Pawlukiewicza i ojca Szustaka.Pomogła mi też modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.Proszę o wybaczenie,że moje świadectwo nie jest jakieś bardzo pokrzepiające,ale to skutek tego,że odkąd modliłam się o uwolnienie to diabeł bardzo mnie atakuje i czuję się trochę gorzej,mimo,że podczas Nowenny cały czas ogarnia mnie spokój,nawet jak wiele się wali.Moje nowenny zostały wysłuchane tak jak chciał Bóg i Maryja.Teraz będę odmawiać codziennie różaniec i koronkę.Zrozumiałam,że dla Boga nie liczy się tylko ilość modlitw-w ostatnim czasie modliłam się praktycznie cały czas,a nie powinno się zaniedbywać innych obowiązków,ale przede wszystkim szczerość serca i zaufanie.Jezu Ty się tym zajmij-wymaga zaufania,ale naprawdę pomaga.Dziękuję Matce Bożej za to,że każdego dnia jest przy mnie i moich bliskich.Bardzo pomogła mi modlitwa przebaczenia,którą kończę za kilka dni,a także modlitwa Uwielbienia Boga Najwyższego św.Franciszka.Zachęciłam innych do odmawiania nowenny pompejańskiej i te osoby też widzą już owoce modlitwy.Ja jestem na etapie,że w pełni postanowiłam wszystko zawierzyć Bogu i Matce Bożej,bo może stąd się biorą czasem nasze frustrację,że modlimy się o coś nie do końca dla nas dobrego albo dobrego,ale za jakiś czas.Warto dziękować Bogu za wszystko,wtedy On zsyła na nas jeszcze więcej łask.Bardzo Was proszę o jedno Zdrowaś Maryjo w intencjach o które ja prosiłam w NP.Nie poddawajmy się,tylko z Maryją i Jezusem można odnieść zwycięstwo i prędzej czy później każdy się o tym przekonuje.
Z Panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wierząca: przeżywam teraz dość ciężki okres w życiu..i jest pod górkę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!