Barbara: Dziękuję za łaski

Dziękuję za opiekę, pomoc, wsparcie. Zachęcam do odmawiania różańca i powierzenia swoich spraw i problemów Matce Bożej, by wstawiała się za nami u Pana Boga, bo Matka najlepiej wie czego naprawdę potrzebujemy i co jest dla nas najlepsze.
Przeczytaj całość

Grzegorz: Wiara w modlitwę czyni cuda

Tata poprzez nadużywanie alkoholu stracił pamięć krótkotrwałą. Kiedy werdykt lekarzy okazał się ostateczny że pamięć nie wróci na portalu społecznościowym coraz częściej natrafiałem na artykuły o nowennie pompejańskiej i świadectwa osób które doświadczyły łaski Matki Bożej.
Przeczytaj całość

Beata: Kluczowe decyzje – bez Niej, nie były by możliwe :)

Poniżej dajemy nasze świadectwo skuteczności nowenny pompejańskiej, jednocześnie chcemy podziękować Matce Bożej za otrzymane łaski. Mój mąż od kilku lat miał coraz większe problemy w pracy, był mobingowany i to bardzo, ale jak każda głowa rodziny bał się odejść z pracy. Nasze życie toczyło się od poniedziałku do poniedziałku, że...
Przeczytaj całość

Janusz: dziękuje za ……

Szczęśc Boże , chcialbym się podzielić otrzymanymi łaskami a mianowicie jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny w intencji uzdrowienia mojej mamy z choroby nowotworowej, mama dowiedziała sie w styczniu że jest chora że ma guzy nowotworowe ,operacja nie wchodziła w leczenie tylko chemioterapia tak twierdzi lekarz ,bo ma słabe serce...
Przeczytaj całość

Ewa: Chcę być wytrwała jak Maryja!

Nowennę Pompejańską odkryłam, kiedy w listopadzie ubiegłego roku odszedł ode mnie mąż (po kilkunastu latach małżeństwa). Postanowiłam wtedy poruszyć niebo i ziemię, żeby tylko wrócił do rodziny. Pierwsza Nowenna była w więc intencji jego powrotu. Kolejne podobnie- o jego nawrócenie, o nawrócenie kochanki, o uratowanie małżeństwa.
Przeczytaj całość

Wierząca: przeżywam teraz dość ciężki okres w życiu..i jest pod górkę

Witam serdecznie.Pisałam kolejne świadectwo jakiś czas temu,ale się nie ukazało.Chciałam zaświadczyć,że Maryja wyprasza ogromne łaski u Pana,a dzięki nowennie pompejańskiej człowiek zmienia swoje życie,jeśli otworzy się na wszystkie łaski,a nie ma na celu tylko główną intencję i nic innego nie dostrzega.Wiem po sobie,jak kiedyś mówiłam dwie nowenny to byłam taka skupiona na głównych intencjach,że nie bardzo dostrzegałam wiele innych łask,tak jak wiele z nas pisze gratis.

Modlitwa ta wiele mnie nauczyła,wiele uświadomiła.Czuję opiekę Matki Bożej,aczkolwiek przeżywam teraz dość ciężki okres w życiu..i jest pod górkę.Polecam modlić się modlitwą uniżenia(leżąc krzyżem)o złamanie przekleństw i złorzeczeń w rodzinie,aby Pan Bóg obdarzył błogosławieństwem-w moim życiu wiele się zmienia odkąd modlę się tą modlitwą,a podobno wiele kryzysów i niepowodzeń ma swój początek własnie przez skutki grzechów naszych przodków.Wiele mądrych rzeczy dowiedziałam się z rekolekcji ks.Chmielewskiego,Pawlukiewicza i ojca Szustaka.Pomogła mi też modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.Proszę o wybaczenie,że moje świadectwo nie jest jakieś bardzo pokrzepiające,ale to skutek tego,że odkąd modliłam się o uwolnienie to diabeł bardzo mnie atakuje i czuję się trochę gorzej,mimo,że podczas Nowenny cały czas ogarnia mnie spokój,nawet jak wiele się wali.Moje nowenny zostały wysłuchane tak jak chciał Bóg i Maryja.Teraz będę odmawiać codziennie różaniec i koronkę.Zrozumiałam,że dla Boga nie liczy się tylko ilość modlitw-w ostatnim czasie modliłam się praktycznie cały czas,a nie powinno się zaniedbywać innych obowiązków,ale przede wszystkim szczerość serca i zaufanie.Jezu Ty się tym zajmij-wymaga zaufania,ale naprawdę pomaga.Dziękuję Matce Bożej za to,że każdego dnia jest przy mnie i moich bliskich.Bardzo pomogła mi modlitwa przebaczenia,którą kończę za kilka dni,a także modlitwa Uwielbienia Boga Najwyższego św.Franciszka.Zachęciłam innych do odmawiania nowenny pompejańskiej i te osoby też widzą już owoce modlitwy.Ja jestem na etapie,że w pełni postanowiłam wszystko zawierzyć Bogu i Matce Bożej,bo może stąd się biorą czasem nasze frustrację,że modlimy się o coś nie do końca dla nas dobrego albo dobrego,ale za jakiś czas.Warto dziękować Bogu za wszystko,wtedy On zsyła na nas jeszcze więcej łask.Bardzo Was proszę o jedno Zdrowaś Maryjo w intencjach o które ja prosiłam w NP.Nie poddawajmy się,tylko z Maryją i Jezusem można odnieść zwycięstwo i prędzej czy później każdy się o tym przekonuje.
Z Panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wierząca: przeżywam teraz dość ciężki okres w życiu..i jest pod górkę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!