Eva: Łaski, które potrzebowałam

Witam! Chcę złożyć świadectwo z 2 NP. Pierwszą odmówiłam w swojej intencji o uwolnienie od złych myśli, wręcz natrętnych. Nowenna bardzo mi pomogła, choć było bardzo bardzo ciężko. Zapomniałam słów modlitwy, zasypialam, płakałam, denerwowalam się . Myślałam, że już nie uda mi się zakonczyc modlitwy, ale zbierałam siły i modliłam się po mimo tak dużych trudności.
Przeczytaj całość

Anna: Dziękuję Matko za opiekę i ochronę

Szczęść Boże odmówiłam już trzecią nowennę. Pierwsza i druga wysłuchana, trzecia częściowo. Moja mama była chora na nowotwór jajnika z przerzutami na jelita i do otrzewnej, bardzo cierpiała, ale zawsze znajdowało się jakieś wsparcie, chociaż chwilowe polepszenie, mama czuła moją i bliskich modlitwę, Po operacji wyłonienia stomii w ostatnich kilku tygodniach życia nie cierpiała prawie wcale, gdzie wcześniej najmniejszy ruch powodował nieznośny ból.
Przeczytaj całość

Ilona: układy na Górze

To moje drugie świadectwo. Niedługo po opisaniu uzdrowienia mojego syna Kubusia ponownie zwróciłam się do Matki Bożej. Moja siostra była w zaawansowanej ciąży. Wszystko układało się dobrze. Dzieciątko rosło i rozwijało się prawidłowo, ona czuła się wspaniale. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na przyjście wyczekiwanego maleństwa. Kiedy na początku ósmego miesiąca pojawiły się nagłe bóle brzucha i wymioty, nikt z nas nie podejrzewał co nas czeka. Wezwano lekarza, który stwierdził zatrucie pokarmowe. Jednak ciągłe wymioty i nasilający się ból brzucha nie dawały spokoju. Następnego dnia mąż zawiózł ją na oddział szpitalny.
Przeczytaj całość

Beata: Maryja ochronila nas od pożaru w domu

Maryja ochronila nas tez od pozaru w domu w czasie adwentu, od wypadku samochodowego, kiedy wracalismy z niedzielnej Mszy Sw. Dostrzegam przemiane u mojego meza, ktory jest niewiezacy I walczy z roznymi slabosciami.
Przeczytaj całość

Anna: prawo jazdy

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 15 lutego w intencji zdania prawa jazdy. W przedzień zakończenia Nowenny Pompejańskiej zdałam na prawo jazdy. W czasie odmawiania Nowenny nie zdałam 3 razy. Mimo niepowodzeń nie poddawałam się i wytrwale się modliłam wierząc, że zostanę wysłuchana, wierząc w skuteczność odmawiania Nowenny. W dniu egzaminu czułam...
Przeczytaj całość

Wielka Księga Łask Nowenny Pompejańskiej – już III edycja! Dołączysz?

Moi drodzy, aż ciężko uwierzyć, że licznik świadectw wybije zaraz 5000! Oto, co dalej robimy ze świadectwami: postaje III WIELKA KSIĘGA ŁASK! Obejrzyj i dołącz do akcji!

Aktualizacja!

O postępach akcji przeczytasz tutaj.

O akcji

Przede wszystkim, wszystkie świadectwa są publikowane u nas, na stronie www.pompejanska.rosemaria.pl. Część trafia dodatkowo do dwumiesięcznika „Królowa Różańca Świętego„. A KAŻDE świadectwo pragniemy także ofiarować w Sanktuarium w Pompejach, jako nasze wspólne wotum dziękczynne.

Księgi dzięki Waszemu zaangażowaniu!

abp-tommaso-caputo_pompejeDo tej pory zrobiliśmy to dwa razy, w postaci Wielkiej Księgi Łask Nowenny Pompejańskiej. Obie zawierały po 1500 świadectw, razem 3000. Dzięki WASZEMU wsparciu księga została pięknie oprawiona u mistrza introligatorskiego i przekazana na ręce ks. abp. Tomaso Caputo, który z ramienia papieża jest głową sanktuarium w Pompejach (zobacz notkę na ten temat albo obejrzyj zdjęcia II Księgi).

Nie ukrywam, że ich powstanie obu Ksiąg było możliwe TYLKO dzięki Czytelnikom tej strony. Skład, przygotowanie i wszelkie prace wykonuję sam, więc koszty są minimalne ale i nie do przeskoczenia. To drukarnia i introligatornia.

  • Druk tej wielkiej księgi (około 800 stron w dużym formacie!) kosztuje do 300 zł.
  • Oprawa introligatorska to ok. 300-400 zł w podstawowej wersji (płótno). Oprawa skórzana, ze zdobieniami, etui, zwięzami, będzie kosztować nawet ok. 900 zł więcej.
  • Koszt składu, przygotowania, transportu = 0 zł! 🙂

Zatem… spróbujmy zebrać choć minimalną, potrzebną kwotę. Jeśli uda się ją zebrać, spróbujemy „doskoczyć” do drugiego progu. Wszystko, co zbierzemy ponad potrzeby, trafi na akcję „Nowenna dla więźnia”.

Wykaligrafowane nazwiska Darczyńców
Wykaligrafowane nazwiska Darczyńców

Dlaczego warto dołączyć do akcji?

  1. Dlatego, że w duchu wdzięczności możemy złożyć piękny prezent, jako wotum wdzięczności, księdzu arcybiskupowi na wieczną pamiątkę dla Sanktuarium!
  2. Każdy darczyńca zostanie uhonorowany na stronie tytułowej, w specjalnej ramce z podziękowaniami.

Ile mamy czasu?

Niestety, tylko 10 dni na zamknięcie wszystkich prac…

Ile trzeba wpłacić?

To nie jest istotne, by wpłacać wiele. Mamy różne możliwości i ograniczenia. Dlatego każdy, kto wpłaci choćby złotówkę na nasz cel, zostanie wpisany do Księgi jako jej Darczyńca. Naszą stronę czytają tysiące ludzi, jeśli choćby 10% gości wpłaciło po złotówce, zebralibyśmy w ciągu kilku godzin potrzebną kwotę. Dlatego powstanie Księgi jest w zasięgu naszych wspólnych możliwości.

Jak dołączyć?

To proste! Wystarczy wpłacić dowolną, nawet najmniejszą kwotę, na Fundację „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”:

1. Przez Paypal i karty (uwaga: najmniejsza prowizja wynosi ok. 1 zł, więc jeśli wpłacisz złotówkę, to w całości zje ją właśnie prowizja).
[totaldonations campaign=’III Wielka Księga Łask’]

2. Przez system płatności Transferuj.pl
Kliknij tutaj i wpłać dowolną kwotę.

3. Przez samodzielną wpłatę na konto bankowe
Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”
Konto bankowe: 86 7999 9995 0651 8035 8904 0001
Adres: Zbąszyńska 19/4, 60-359 Poznań
Koniecznie z tytułem wpłaty „Wielka Księga Łask”

Co, jeśli zostanie nadwyżka?

Jeśli zostanie coś ponad potrzeby, zostanie w 100% przekazane na akcję „Nowenna dla więźnia”, tak jak tutaj.

Czy dołączysz?

Dziękuję! Marek Woś, Fundacja PKRŚ

Obejrzyj zdjęcia poprzedniej Księgi!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wielka Księga Łask Nowenny Pompejańskiej – już III edycja! Dołączysz?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Piękne wydanie, chętnie bym pomogła, na wszystkie inicjatywy o których piszecie, niestety u mnie bieda okropna, juz nawet z prenumeraty Królowe Różańca musiałam zrezygnować

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!