Jolanta: Upragniony ślub kościelny

Odmawiam NP prawie nieustannie od czterech lat ( aktualnie 21). Ogrom lask jest po prostu nie do opisania. Na poczatku modlilam sie w konkretnych intencjach, ale z czasem poznajac moc modlitwy i jej potrzebe w calej rodzinie poddalam sie calkowicie woli Bozej i Matce Bozej pozostawiam laski, ktore Ona zechce wybrac. Zaczelam modlic sie w intencji siostry, a teraz z perspektywy widze jak cale moje zycie zaczelo sie "naprawiac". Zylam 30 lat na slubie cywilnym i chociaz zawsze dazylam do sakramentalnego zwiazku moj maz wraz z biegiem lat coraz bardziej sie oddalal od Boga- az przed 20-stu laty dokonal aktu apostazji...
Read More

Basia: Łaska zdrowia i cudowny spokoj

To co mnie spotkalo to laska tak ogromna i nasuwa się pytanie czy na nią zasłużyłam i odpowiedż tak bo Matka Boża nas umiłowala jak Pan Jezus i pan Bóg którzy zezwolili na dostąpienie tych łask.
Read More

Świadectwo o trzech nowennach

Odmawiałam ,jak dotąd trzykrotnie - 2 razy we własnej intencji (sprawy zawodowe i prywatne), raz za osobę z rodziny(sprawy zdrowotne). Ta trzecia intencja chyba pierwsza została wysłuchana,prawie całkowicie wyleczona została zastarzała choroba bakteryjna leczona od niedawna.W momencie mojego zwątpienia,w trakcie odmawiania otrzymałam telefon od tej osoby z opisem cudownego snu...
Read More

Marta: Do trzech razy sztuka

Mam 31 lat. W styczniu 2014 roku doznałam niedowładu prawej kończyny górnej. Był to ogromny cios. Z zawodu jestem fizjoterapeutą i byłam przerażona, że nigdy nie będę mogła wrócić do pracy. Mijały miesiące, a zastosowane leczenie i rehabilitacja nie przynosiły spodziewanych efektów. Pogrążałam się w coraz większym smutku i rezygnacji. Każdy dzień zaczynał się od płaczu. W międzyczasie dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej i uznałam, że jest to moja ostatnia deska ratunku. W maju zaczęłam ją odmawiać
Read More

Jolanta: Podziękowanie Matce Bożej Królowej Różańca Świętego z Pompejów.

Pozdrawiam wszystkich odmawiających Nowennę Pompejańską
Read More

Wielka Księga Łask Nowenny Pompejańskiej – już III edycja! Dołączysz?

Moi drodzy, aż ciężko uwierzyć, że licznik świadectw wybije zaraz 5000! Oto, co dalej robimy ze świadectwami: postaje III WIELKA KSIĘGA ŁASK! Obejrzyj i dołącz do akcji!

Aktualizacja!

O postępach akcji przeczytasz tutaj.

O akcji

Przede wszystkim, wszystkie świadectwa są publikowane u nas, na stronie www.pompejanska.rosemaria.pl. Część trafia dodatkowo do dwumiesięcznika „Królowa Różańca Świętego„. A KAŻDE świadectwo pragniemy także ofiarować w Sanktuarium w Pompejach, jako nasze wspólne wotum dziękczynne.

Księgi dzięki Waszemu zaangażowaniu!

abp-tommaso-caputo_pompejeDo tej pory zrobiliśmy to dwa razy, w postaci Wielkiej Księgi Łask Nowenny Pompejańskiej. Obie zawierały po 1500 świadectw, razem 3000. Dzięki WASZEMU wsparciu księga została pięknie oprawiona u mistrza introligatorskiego i przekazana na ręce ks. abp. Tomaso Caputo, który z ramienia papieża jest głową sanktuarium w Pompejach (zobacz notkę na ten temat albo obejrzyj zdjęcia II Księgi).

Nie ukrywam, że ich powstanie obu Ksiąg było możliwe TYLKO dzięki Czytelnikom tej strony. Skład, przygotowanie i wszelkie prace wykonuję sam, więc koszty są minimalne ale i nie do przeskoczenia. To drukarnia i introligatornia.

  • Druk tej wielkiej księgi (około 800 stron w dużym formacie!) kosztuje do 300 zł.
  • Oprawa introligatorska to ok. 300-400 zł w podstawowej wersji (płótno). Oprawa skórzana, ze zdobieniami, etui, zwięzami, będzie kosztować nawet ok. 900 zł więcej.
  • Koszt składu, przygotowania, transportu = 0 zł! 🙂

Zatem… spróbujmy zebrać choć minimalną, potrzebną kwotę. Jeśli uda się ją zebrać, spróbujemy „doskoczyć” do drugiego progu. Wszystko, co zbierzemy ponad potrzeby, trafi na akcję „Nowenna dla więźnia”.

Wykaligrafowane nazwiska Darczyńców
Wykaligrafowane nazwiska Darczyńców

Dlaczego warto dołączyć do akcji?

  1. Dlatego, że w duchu wdzięczności możemy złożyć piękny prezent, jako wotum wdzięczności, księdzu arcybiskupowi na wieczną pamiątkę dla Sanktuarium!
  2. Każdy darczyńca zostanie uhonorowany na stronie tytułowej, w specjalnej ramce z podziękowaniami.

Ile mamy czasu?

Niestety, tylko 10 dni na zamknięcie wszystkich prac…

Ile trzeba wpłacić?

To nie jest istotne, by wpłacać wiele. Mamy różne możliwości i ograniczenia. Dlatego każdy, kto wpłaci choćby złotówkę na nasz cel, zostanie wpisany do Księgi jako jej Darczyńca. Naszą stronę czytają tysiące ludzi, jeśli choćby 10% gości wpłaciło po złotówce, zebralibyśmy w ciągu kilku godzin potrzebną kwotę. Dlatego powstanie Księgi jest w zasięgu naszych wspólnych możliwości.

Jak dołączyć?

To proste! Wystarczy wpłacić dowolną, nawet najmniejszą kwotę, na Fundację „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”:

1. Przez Paypal i karty (uwaga: najmniejsza prowizja wynosi ok. 1 zł, więc jeśli wpłacisz złotówkę, to w całości zje ją właśnie prowizja).
[totaldonations campaign=’III Wielka Księga Łask’]

2. Przez system płatności Transferuj.pl
Kliknij tutaj i wpłać dowolną kwotę.

3. Przez samodzielną wpłatę na konto bankowe
Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”
Konto bankowe: 86 7999 9995 0651 8035 8904 0001
Adres: Zbąszyńska 19/4, 60-359 Poznań
Koniecznie z tytułem wpłaty „Wielka Księga Łask”

Co, jeśli zostanie nadwyżka?

Jeśli zostanie coś ponad potrzeby, zostanie w 100% przekazane na akcję „Nowenna dla więźnia”, tak jak tutaj.

Czy dołączysz?

Dziękuję! Marek Woś, Fundacja PKRŚ

Obejrzyj zdjęcia poprzedniej Księgi!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wielka Księga Łask Nowenny Pompejańskiej – już III edycja! Dołączysz?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Piękne wydanie, chętnie bym pomogła, na wszystkie inicjatywy o których piszecie, niestety u mnie bieda okropna, juz nawet z prenumeraty Królowe Różańca musiałam zrezygnować

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!