Wielka Księga Łask jest już u nas! Czas na oprawę. Zobacz zdjęcia!

Przede wszystkim dziękujemy osobom, które wpłaciły ofiarę na realizacje tego pomysłu (zob. tutaj):

Sandra R., Agata P., Wojciech B, Barbara F., Anna D., Ewa H., Grażyna G., Irena T., Lidia H., Maria R., Marianna A., Agnieszka W., Roman i Iwona S., Agnieszka M., Anna G., Arkadiusz W., Mirosław C., Renata M., Teresa W., Aneta C., Marcin D., Marzena Z., Tatiana K., Anita M., Bożena D., Magdalena L., Marcin P ., Mariusz P., Monika D., Wanda Ś., Wioletta K., Jacek P., Joanna K.

Wasze imiona i nazwiska zostaną wpisane na główną stronę Księgi jako jej Darczyńców. Kaligrafowanie planujemy na piątek, więc jeśli kogoś nie ma jeszcze na liście z powodu mojego przeoczenia, proszę o pilny kontakt!

Także jeśli ktoś chce dołączyć do Darczyńców, ma czas tylko do czwartku. Zobacz, jak dołączyć.

Zebraliśmy 1220 zł, koszt druku ok. 246 zł, koszt przygotowania: 0 zł, reszta zostaje  na oprawę dwóch egzemplarzy: pierwszy będzie dla Sanktuarium w Pompejach, drugi trafi do archiwum Fundacji lub do jednego z wybranych sanktuariów Maryjnych w Polsce.

Nieszczęśliwie się złożyło, ze drukarnia przygotowała nie dwa,  a sześć wydruków Księgi. Prawdę mówiąc, nie wiem, co z tym zrobić: oddać to na makulaturę albo oprawić w najtańszy możliwy sposób i oddać do sanktuariów w Polsce? Wtedy jednak potrzebowalibyśmy dodatkowej zbiórki, bo koszt oprawy tak dużej Księgi to ok. 250 zł… Czas przyniesie odpowiedź!

 

 

Jedźmy razem
do Pompejów!

Otrzymuj powiadomienia o pielgrzymkach pompejańskich.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij