Joanna: Modlitwa za kogoś jest pięknym darem

Odmówiłam nowennę w intencji aby moja siostra ze swoim mężem tworzyli świętą rodzinę, ani przez chwile nie miałam wątpliwości co do tego. Już w pierwszy dzień modlitwy miałam potwierdzenie, że działa, bo moja siostra sięgnęła po Pismo Święte czego nie robi na co dzień, a nie wiedziała, że się za nią modlę. Moja siostra widząc mnie z różańcem sama się modliła, bo zaczęła czuć taką potrzebę.
Przeczytaj całość

Marzena: Wielka siła jest w tej modlitwie.

Maryja rozwiazała trudne problemy które na ludzki rozum były nie mozliwe i bardzo trudne do rozwiązania ..
Przeczytaj całość

Katarzyna: Szczęście pomimo rozstania

Szczesc Boze. Moja przygoda z nowenna zaczela sie 2 miesiace temu. Glowna przyczyna siegniecia przeze mnie za rozaniec bylo zakonczenie mojego rocznego zwiazku. Moja intencja bylo otrzymanie drugiej szansy od chlopaka i zeslanie mi nadziei, ze jeszcze kiedys bedziemy razem, oprocz tejze nowenny modlilam sie takze do sw. Rity, sw. Judy Tadeusza, Matki Boskiej Rozwiazyjacej Wezly i wiele innych. Na poczatku otrzymalam laske spokoju wewnetrznego, gleboka wiare, ze moja prosba sie spelni, ale nie w tej chwili tylko w odpowiednim czasie.
Przeczytaj całość

Jolanta: Łaski dla rodziny

  Pragnę podzielić się łaską, jaką otrzymałam odmawiając nowennę pompejańską. Mój syn przez okres trzech lat starał się o przyjęcie do straży pożarnej. Startował we wszystkich możliwych miejscach, ale bez skutku. Chwilami się załamywał, ale dawał radę. Wtedy moja bliska koleżanka opowiedziała mi o nowennie pompejańskiej.Przeczytaj Jolanta: Łaski dla rodziny
Przeczytaj całość

Bogumiła: Z zaufaniem czekam

Od pewnego czasu odczuwałam potrzebę przedstawienia swiadectwa o łaskach , które otrzymałam od Matki Najswietszej . Różaniec zawsze towarzyszył w m0im życiu, tylko nie tak intensywnie jak teraz. Wiele lat temu urodziłam syna z bardzo skomplikowaną wadą serca, lekarze nie dawali mu szans , leżałam w szpitalnym łóżku bez życia, wtedy kobieta ,...
Przeczytaj całość

Wielka Księga Łask jest już u nas! Czas na oprawę. Zobacz zdjęcia!

Przede wszystkim dziękujemy osobom, które wpłaciły ofiarę na realizacje tego pomysłu (zob. tutaj):

Sandra R., Agata P., Wojciech B, Barbara F., Anna D., Ewa H., Grażyna G., Irena T., Lidia H., Maria R., Marianna A., Agnieszka W., Roman i Iwona S., Agnieszka M., Anna G., Arkadiusz W., Mirosław C., Renata M., Teresa W., Aneta C., Marcin D., Marzena Z., Tatiana K., Anita M., Bożena D., Magdalena L., Marcin P ., Mariusz P., Monika D., Wanda Ś., Wioletta K., Jacek P., Joanna K.

Wasze imiona i nazwiska zostaną wpisane na główną stronę Księgi jako jej Darczyńców. Kaligrafowanie planujemy na piątek, więc jeśli kogoś nie ma jeszcze na liście z powodu mojego przeoczenia, proszę o pilny kontakt!

Także jeśli ktoś chce dołączyć do Darczyńców, ma czas tylko do czwartku. Zobacz, jak dołączyć.

Zebraliśmy 1220 zł, koszt druku ok. 246 zł, koszt przygotowania: 0 zł, reszta zostaje  na oprawę dwóch egzemplarzy: pierwszy będzie dla Sanktuarium w Pompejach, drugi trafi do archiwum Fundacji lub do jednego z wybranych sanktuariów Maryjnych w Polsce.

Nieszczęśliwie się złożyło, ze drukarnia przygotowała nie dwa,  a sześć wydruków Księgi. Prawdę mówiąc, nie wiem, co z tym zrobić: oddać to na makulaturę albo oprawić w najtańszy możliwy sposób i oddać do sanktuariów w Polsce? Wtedy jednak potrzebowalibyśmy dodatkowej zbiórki, bo koszt oprawy tak dużej Księgi to ok. 250 zł… Czas przyniesie odpowiedź!

 

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!