Piotr: Światełko w mroku

Kilka miesięcy temu zostaliśmy zdruzgotani wiadomoscią o tym, że nasza 11 letnia córka ma nowotwór kości udowej. W ciągu kilku podjąłem decyzję o odmawianiu Nowenny - nigdy przedtem nie odmawiałem różańca. W trakcie tej nowenny sytuacja wyglądała różnie, jednak na ogół wiadomości nie były budujące, można powiedzieć, że cokolwiek mogło pójść nie tak, trafiało się.
Read More

Teresa: Spokój i pogoda ducha

Modliłam się nowenną pompejańską o pełnię wiary dla mojego męża. Na razie ten moment nie nadszedł, ale widzę inne owoce modlitwy. W naszym małżeństwie jest bardzo dobrze, bardzo się kochamy i wspieramy. Mój mąż jakoś wewnętrznie dojrzał i uspokoił się, poza tym jest wesoły i pogodny. Dziękuję Ci, Maryjo!
Read More

Elwira: otrzymana łaska

Chcę dać świadectwo otrzymania łaski po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Odmawiałam już jakiś czas temu i nie od razu otrzymałam łaskę. Miałam ogromny problem z mężem już myślałam dosyć poważnie o rozstaniu się z nim. Prosiłam w modlitwie pompejańskiej abyśmy mogli się rozstać a tak się bałam czy być w separacji...
Read More

…: Nowenna wyciągnęła mnie z załamania nerwowego

Dziękuje za przeczytanie świadectwa i proszę Was jeżeli możecie to pomódlcie się w mojej sprawie z góry dziękuje !
Read More

Agnieszka: Modliłam się o pracę dla męża…

Chciałam się podzielić świadectwem związanym z odmawianą przeze mnie już drugą nowenną. W pierwszej modliłam się o pracę dla męża i błogosławieństwo dla mojej rodziny. Mąż do tej pory pozostaje bezrobotny, ale być może Bóg tak chce... Po zakończeniu pierwszej nowenny nadal wierzę, że łaskę otrzymamy.Przeczytaj Agnieszka: Modliłam się o...
Read More

Wielka Księga Łask jest już u nas! Czas na oprawę. Zobacz zdjęcia!

Przede wszystkim dziękujemy osobom, które wpłaciły ofiarę na realizacje tego pomysłu (zob. tutaj):

Sandra R., Agata P., Wojciech B, Barbara F., Anna D., Ewa H., Grażyna G., Irena T., Lidia H., Maria R., Marianna A., Agnieszka W., Roman i Iwona S., Agnieszka M., Anna G., Arkadiusz W., Mirosław C., Renata M., Teresa W., Aneta C., Marcin D., Marzena Z., Tatiana K., Anita M., Bożena D., Magdalena L., Marcin P ., Mariusz P., Monika D., Wanda Ś., Wioletta K., Jacek P., Joanna K.

Wasze imiona i nazwiska zostaną wpisane na główną stronę Księgi jako jej Darczyńców. Kaligrafowanie planujemy na piątek, więc jeśli kogoś nie ma jeszcze na liście z powodu mojego przeoczenia, proszę o pilny kontakt!

Także jeśli ktoś chce dołączyć do Darczyńców, ma czas tylko do czwartku. Zobacz, jak dołączyć.

Zebraliśmy 1220 zł, koszt druku ok. 246 zł, koszt przygotowania: 0 zł, reszta zostaje  na oprawę dwóch egzemplarzy: pierwszy będzie dla Sanktuarium w Pompejach, drugi trafi do archiwum Fundacji lub do jednego z wybranych sanktuariów Maryjnych w Polsce.

Nieszczęśliwie się złożyło, ze drukarnia przygotowała nie dwa,  a sześć wydruków Księgi. Prawdę mówiąc, nie wiem, co z tym zrobić: oddać to na makulaturę albo oprawić w najtańszy możliwy sposób i oddać do sanktuariów w Polsce? Wtedy jednak potrzebowalibyśmy dodatkowej zbiórki, bo koszt oprawy tak dużej Księgi to ok. 250 zł… Czas przyniesie odpowiedź!

 

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o