Agnieszka: uratowane małżeństwo

Matka Boża była na niej tak jak moja Mama ziemska, na wyciągniecie ręki na jeden telefon, w dzień czy w nocy. Najświętsza Panienko, wstaw się za nami którzy się do Ciebie uciekamy. Dziękuję Jej za wstawiennictwo, za uratowanie i wyprostowanie naszej relacji w małżeństwie.
Przeczytaj całość

Paula: zło atakuje , zwłaszcza gdy odmawiam część dziękczynną

Szczęść Boże. Jakiś czas temu skończyłam swoją pierwszą w życiu nowennę. Nie bardzo wiem jak w kilku zdaniach streścić to wszystko co się wydarzyło więc będzie to świadectwo trochę dłuższe niż inne.
Przeczytaj całość

Ewelina: Wiem że nie jestem sama !

Nie wyobrażam sobie dnia bez modlitwy
Przeczytaj całość

Julita: Dostrzegam swoją przemianę duchową

Witam, od ponad roku odmawiam nowenny. Z lepszym i gorszym nastawieniem, różnie bywa też z chęciami. Ale nie przestaję się modlić. Gdy kończę jedną nowennę, to zaraz zaczynam następną.
Przeczytaj całość

Anna: List – Różaniec to pomoc w przetrwaniu najcięższych chwil

Nowenną Pompejańską modliliśmy się o cudowne uzdrowienie naszego Taty. Sytuacja była medycznie beznadziejna, zero szans... Ale kiedy dzieją się cuda? właśnie w takich sytuacjach - dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Zaczęliśmy odmawiać Nowennę całą rodziną, podczas trzeciego dnia pobytu Taty w szpitalu.
Przeczytaj całość

Wielka Księga Łask – aktualizacja + pierwsze zdjęcia! :)

Zebraliśmy potrzebne minimum, co nas bardzo cieszy! Można jeszcze dopisać swoje nazwisko na karcie darczyńców i dodać dowolną ofiarę. Wszelkie dodatkowe wpłaty przekażemy na Księgę a ewentualną nadwyżkę na akcję „Nowenna dla więźnia„. 

O pierwszym etapie pracy pisaliśmy tutaj – zobacz.

Postęp prac:

Strona tytułowa
Strona tytułowa

Dzisiaj w nocy zakończyłem skład III Wielkiej Księgi. Liczy ona dokładnie 840 stron i już wysłałem ją do drukarni. Przy okazji umieszczam niżej podglądy wybranych stron Księgi (zobacz na dole).

Dziękujemy Darczyńcom! A oto oni:

(Kolejność przypadkowa, jeszcze przed ostateczną rewizją, jeśli wspierałeś rozwój Księgi a nie ma Cię na liście, proszę o kontakt: kontakt@pkrs.org.pl).

Danuta N-C, Tatiana K., Aneta C., Lidia H., Grażyna G., Renata M., Łukasz C., Danuta D., Roman S., Wanda Ś., Agnieszka W., Stanisław U., Elżbieta Ł., Sandra R., A. W., Marcin P., Teresa W., Sandra R., Marek W., Ewa H., Anna G., Magdalena L., Marianna A., Wanda Ś., Agnieszka W., Anna Ch., Tatiana. K., Agnieszka M., Anita M., Maria R., Mariusz P., Irena T., Marcin D.

Możliwość dołączenia!

Jeśli chcesz dołączyć do akcji i przy tej okazji zostać wpisany na stronę z podziękowaniami, wystarczy wpłacić dowolną, nawet najmniejszą kwotę, na Fundację „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”:

1. Przez Paypal i karty (uwaga: najmniejsza prowizja wynosi ok. 1 zł, więc jeśli wpłacisz złotówkę, to w całości zje ją właśnie prowizja).
[totaldonations campaign=’III Wielka Księga Łask’]

2. Przez system płatności Transferuj.pl
Kliknij tutaj i wpłać dowolną kwotę.

Całość wpłat idzie na Księgę, a nadwyżka na akcję ewangelizacji w więzieniach.

Kilka zdjęć z etapu składu:

 

 

 

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wielka Księga Łask – aktualizacja + pierwsze zdjęcia! :)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!