Monika: Moje pierwsze świadectwo otrzymanej łaski

Chcialabym złozyc moje pierwsze swiadectwo. jestem mężatka 3 lata od poczatku ukladalo nam sie nie za ciekawie ale chyba pomoc Mateńki i nasza Milosc przetrwala wszystkie kryzysy. Ale nie o tym moje swiadectwo. W tamtym roku dokladnie rok temu zachorowalam na nerwice lękową i depresje. Zazywalam i zazywam niestety nadal rozne leki przepisywane przez lekarzy. I czulam sie jakbym umarla za zycia nie mialam sily na nic nie cieszylo mnie nic. Ukojenie otrzymywyalam jak bralam rozaniec do ręki i odmawialam nowenne pompejanską.
Read More

Aneta: moja prośba o miłość

Matka uwolniła mnie od grzechu nieczystości, który towarzyszył mi od bardzo dawna i leczy moje serce po zranieniu, i chociaż sama nie jestem bez winy, wiem, że Ona mnie nie opuszcza.
Read More

Ewa: Cud rodzicielstwa

Moją nowennę rozpoczęłam początkiem grudnia. Modliłam się w intencji poczęcia. Tak bardzo pragnęłam z moim ukochanym mężem dziecka. Leczyliśmy my się rok jednak nic nie przynosiło efektu. Postanowiłam odmawiać w naszej interwencji nowennę pompejańską. Na początku Zły strasznie szalał. Nie był z tego zadowolony. Często miałam chwilę załamania, zwątpienia. Miałam żal do męża, że nie możemy mieć dziecka.
Read More

Jolanta: Granice nadziei

Dokładnie cztery lata temu znalazłam nowennę pompejańską.Wtedy rozleciał się mój związek,w którym kładłam tyle nadziei.W bólu potrzebowałam ukojenia.Myślałam,że Maryja je przyniesie.Modliłam się na okrągło
Read More

Adrian: Nie skończyłem jeszcze nowenny a już zostałem wysłuchany

Szczęść Boże. Jakiś czas temu rozstałem się z bliską mi osobą, z która byliśmy kilka lat. Mieliśmy wspólne, poważne plany, ale życie tak się poukładało, że rozstaliśmy się. Oboje to przeżyliśmy, ale bałem się, że druga strona długo nie będzie mogła podnieść się z tego ciosu. Przynajmniej twierdziła, że jestem tym jedynym. Rozstaliśmy się po mojej długo przemyślanej decyzji.
Read More

Wielka Księga Łask – aktualizacja + pierwsze zdjęcia! :)

Zebraliśmy potrzebne minimum, co nas bardzo cieszy! Można jeszcze dopisać swoje nazwisko na karcie darczyńców i dodać dowolną ofiarę. Wszelkie dodatkowe wpłaty przekażemy na Księgę a ewentualną nadwyżkę na akcję „Nowenna dla więźnia„. 

O pierwszym etapie pracy pisaliśmy tutaj – zobacz.

Postęp prac:

Strona tytułowa
Strona tytułowa

Dzisiaj w nocy zakończyłem skład III Wielkiej Księgi. Liczy ona dokładnie 840 stron i już wysłałem ją do drukarni. Przy okazji umieszczam niżej podglądy wybranych stron Księgi (zobacz na dole).

Dziękujemy Darczyńcom! A oto oni:

(Kolejność przypadkowa, jeszcze przed ostateczną rewizją, jeśli wspierałeś rozwój Księgi a nie ma Cię na liście, proszę o kontakt: kontakt@pkrs.org.pl).

Danuta N-C, Tatiana K., Aneta C., Lidia H., Grażyna G., Renata M., Łukasz C., Danuta D., Roman S., Wanda Ś., Agnieszka W., Stanisław U., Elżbieta Ł., Sandra R., A. W., Marcin P., Teresa W., Sandra R., Marek W., Ewa H., Anna G., Magdalena L., Marianna A., Wanda Ś., Agnieszka W., Anna Ch., Tatiana. K., Agnieszka M., Anita M., Maria R., Mariusz P., Irena T., Marcin D.

Możliwość dołączenia!

Jeśli chcesz dołączyć do akcji i przy tej okazji zostać wpisany na stronę z podziękowaniami, wystarczy wpłacić dowolną, nawet najmniejszą kwotę, na Fundację „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”:

1. Przez Paypal i karty (uwaga: najmniejsza prowizja wynosi ok. 1 zł, więc jeśli wpłacisz złotówkę, to w całości zje ją właśnie prowizja).
[totaldonations campaign=’III Wielka Księga Łask’]

2. Przez system płatności Transferuj.pl
Kliknij tutaj i wpłać dowolną kwotę.

Całość wpłat idzie na Księgę, a nadwyżka na akcję ewangelizacji w więzieniach.

Kilka zdjęć z etapu składu:

 

 

 

 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Henio27 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!