Urszula: Uwolnienie rodziny z nałogów

Odmawiam nowennę z upodobaniem od prawie trzech lat z przerwami. W jednej z intencji prosiłam o pomoc w uwolnieniu mojej rodziny z nałogów. Oj, było ciężko i nadal jest. Ale właśnie zauważyłam, że nie palę papierosów już od trzech tygodni.
Wcześniej nie wyobrażałam sobie dnia bez papierosa, nie pomagały desmoxan i modlitwy. Po spowiedzi paliłam i paliłam, choć czułam się z tym fatalnie. Myślałam, że będę paliła zawsze. Aż zapragnęłam pewnego dnia uwolnienia się z tego nałogu, pomimo iż właśnie w rodzinie panuje kryzys i mam masę wymówek, żeby palić, bo życie jest takie trudne i niesprawiedliwe.
Właśnie wtedy otrzymałam w sercu podpowiedź, jak powstrzymać się przed kolejnym papierosem. Nie palę dla Ciebie, Boże.
Nie sprawia mi to, o dziwo, wielkiego problemu, bo Bóg odbiera mi ochotę na kontynuowanie nałogu i uwalnia mnie. Proszę też, by została uwolniona cała moja rodzina, ale niech będzie Wola Boża. Jeszcze jedno – jestem szczęśliwa, że nie muszę palić. Czasem jeszcze mam na to małą ochotę, która szybko mija, gdy pomyślę o całej wiedzy, którą zdobyłam z pragnienia Miłości Bożej.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Urszula: Uwolnienie rodziny z nałogów"

Powiadom o
avatar
Henio27
Gość
Henio27

Wazne: dzis wieczorem na antenie TVP1 o godz. 22.15 zostanie premierowo wyemitowany wstrzasajacy dokument o bohaterstwie chrzescijan w Iraku i Syrii oraz ich oprawcach z ISIS.

Monika
Gość
Monika

Ciesze się ze doswiadczylas tej laski, ja również. Choć tym razem nie przez nowenne Pan Jezus zabrał mi nałóg.Nie pale juz 2 lata i wcale mnie nie ciągnie.Chwala Panu!

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij