Agnieszka: uzdrowienie małżeństwa

Pojawiały się chwile zwątpienia czy warto dalej walczyć bo nasze relacje zamiast się poprawiać tylko się pogarszały. Mąż zaczął wspominać o rozwodzie, nie chciał ze mną rozmawiać, ciągle się kłóciliśmy.
Przeczytaj całość

Bogumiła: modlitwa za syna

Pragnę podzielić się z czytelnikami KRŚ świadectwem, które pomoże zrozumieć, jaką drogę trzeba przebyć, aby dokonał się akt zawierzenia prośby o zdrowie syna, Dariusza, Królowej Różańca Świętego z Pompejów. Otóż nasz syn Darek (lat 33) w 6. miesiącu życia, wskutek okołoporodowego niedotlenienia mózgu, miał napady skłonowe, w wyniku których nastąpił niedorozwój umysłowy. Konsekwencją tych ataków...
Przeczytaj całość

Joanna: W trakcie całej nowenny działy się różne cuda i łaski

Pomimo tego, że intencja nie została wysluchana w trakcie całej nowenny działy się różne cuda i łaski, którymi zostałam obdarzona przez Matkę Boską, chociażby taka że poprawiły się moje relacje z siostrą.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Wyszłam z mroku, złapałam drugi oddech

Nie mogę w to uwierzyć do teraz, że tak potrafiło się wszystko odmienić
Przeczytaj całość

Marta: Świadectwo

Odmówiłam już cztery nowenny pompejańskie. Zaczęłam we wrześniu 2012r. W pierwszej modliłam się o powrót ukochanego, niestety nie zostałam wysłuchana w tej sprawie. W drugiej i trzeciej o zdrowie w rodzinie i ułożenie się spraw, które nie wyglądały za dobrze. W ostatniej modliłam się o to aby Mateńka pomogła mi...
Przeczytaj całość

Urszula: Uwolnienie rodziny z nałogów

Odmawiam nowennę z upodobaniem od prawie trzech lat z przerwami. W jednej z intencji prosiłam o pomoc w uwolnieniu mojej rodziny z nałogów. Oj, było ciężko i nadal jest. Ale właśnie zauważyłam, że nie palę papierosów już od trzech tygodni.
Wcześniej nie wyobrażałam sobie dnia bez papierosa, nie pomagały desmoxan i modlitwy. Po spowiedzi paliłam i paliłam, choć czułam się z tym fatalnie. Myślałam, że będę paliła zawsze. Aż zapragnęłam pewnego dnia uwolnienia się z tego nałogu, pomimo iż właśnie w rodzinie panuje kryzys i mam masę wymówek, żeby palić, bo życie jest takie trudne i niesprawiedliwe.
Właśnie wtedy otrzymałam w sercu podpowiedź, jak powstrzymać się przed kolejnym papierosem. Nie palę dla Ciebie, Boże.
Nie sprawia mi to, o dziwo, wielkiego problemu, bo Bóg odbiera mi ochotę na kontynuowanie nałogu i uwalnia mnie. Proszę też, by została uwolniona cała moja rodzina, ale niech będzie Wola Boża. Jeszcze jedno – jestem szczęśliwa, że nie muszę palić. Czasem jeszcze mam na to małą ochotę, która szybko mija, gdy pomyślę o całej wiedzy, którą zdobyłam z pragnienia Miłości Bożej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Urszula: Uwolnienie rodziny z nałogów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Wazne: dzis wieczorem na antenie TVP1 o godz. 22.15 zostanie premierowo wyemitowany wstrzasajacy dokument o bohaterstwie chrzescijan w Iraku i Syrii oraz ich oprawcach z ISIS.

Monika
Gość
Monika

Ciesze się ze doswiadczylas tej laski, ja również. Choć tym razem nie przez nowenne Pan Jezus zabrał mi nałóg.Nie pale juz 2 lata i wcale mnie nie ciągnie.Chwala Panu!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!