Agnieszka: Matka Boża w prosty sposób wskazała mi, że to za tatę powinnam się modlić

Druga nowennę w moim życiu zaczęłam odmawiać zaraz po pierwszej . Świadectwo pierwszej już się ukazało tutaj na stronce. Matka Boża sama wskazała mi intencje.
Read More

Agnieszka: Droga do uzdrowienia córki

Odmawiam nowennę Pompejańską bez przerwy od 2 lat. Na początku roku 2015 moja czteroletnia córka zaczęła mieć tiki, najpierw były to tiki proste mruganie, chrząkanie, kaszel. Po paru tygodniach tiki się nasiliły: wykrzywiała dziwnie buzię, machała rączkami, wykonywała czynności wiele razy w sposób nienaturalny. Przeczytaj Agnieszka: Droga do uzdrowienia córki
Read More

Wanda: Walka Duchowa

Dojrzałam w końcu do tego, aby złożyć świadectwo. pragnę podzielić się moją walką duchową, którą toczę cały czas przy odmawianiu Nowenny Pompejańskiej i łaskami, którymi obdarzyła mnie Matka Boska z Pompejów.
Read More

Barbara: Ja proszę o takie „przyziemne” sprawy …

Chciałam podzielić się swoją refleksją. O nowennie pompejskiej usłyszałam jadąc do Częstochowy na pielgrzymkę.Było to w ubiegłym roku. Pomyślałam nie wytwałabym tyle dni omawiać różaniec.
Read More

Joanna: Intencja tej nowenny była dla mnie szczególnie ważna

Obecnie kończę już odmawiać ósmą Nowennę Pompejańską i zastanawiam się dlaczego dopiero teraz piszę świadectwo, bowiem za każdym razem otrzymywałam od Maryi nawet więcej niż prosiłam
Read More

Urszula: Uwolnienie rodziny z nałogów

Odmawiam nowennę z upodobaniem od prawie trzech lat z przerwami. W jednej z intencji prosiłam o pomoc w uwolnieniu mojej rodziny z nałogów. Oj, było ciężko i nadal jest. Ale właśnie zauważyłam, że nie palę papierosów już od trzech tygodni.
Wcześniej nie wyobrażałam sobie dnia bez papierosa, nie pomagały desmoxan i modlitwy. Po spowiedzi paliłam i paliłam, choć czułam się z tym fatalnie. Myślałam, że będę paliła zawsze. Aż zapragnęłam pewnego dnia uwolnienia się z tego nałogu, pomimo iż właśnie w rodzinie panuje kryzys i mam masę wymówek, żeby palić, bo życie jest takie trudne i niesprawiedliwe.
Właśnie wtedy otrzymałam w sercu podpowiedź, jak powstrzymać się przed kolejnym papierosem. Nie palę dla Ciebie, Boże.
Nie sprawia mi to, o dziwo, wielkiego problemu, bo Bóg odbiera mi ochotę na kontynuowanie nałogu i uwalnia mnie. Proszę też, by została uwolniona cała moja rodzina, ale niech będzie Wola Boża. Jeszcze jedno – jestem szczęśliwa, że nie muszę palić. Czasem jeszcze mam na to małą ochotę, która szybko mija, gdy pomyślę o całej wiedzy, którą zdobyłam z pragnienia Miłości Bożej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MonikaHenio27 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Wazne: dzis wieczorem na antenie TVP1 o godz. 22.15 zostanie premierowo wyemitowany wstrzasajacy dokument o bohaterstwie chrzescijan w Iraku i Syrii oraz ich oprawcach z ISIS.

Monika
Gość
Monika

Ciesze się ze doswiadczylas tej laski, ja również. Choć tym razem nie przez nowenne Pan Jezus zabrał mi nałóg.Nie pale juz 2 lata i wcale mnie nie ciągnie.Chwala Panu!