Małgorzata: Żyłam w zakłamaniu

Witam wszystkich! To moje pierwsze świadectwo, choć jestem w trakcie odmawiania 4 Nowenny i zgodzę się tu z opiniami wielu osób, że ta modlitwa uzależnia. Dodam, że o Nowennie usłyszałam już 4 lata temu, ale 3 Różańce odmówić?? To graniczyło wtedy dla mnie z cudem, wówczas miałam kłopot z jedną dziesiątką różańca. Zacznę od początku. Byłam wierząca, a przynajmniej tak mi się wydawało w wygodny dla siebie sposób, tzn: chodziłam do Kościoła co niedzielę, przyjmowałam Komunię Świętą, do spowiedzi nie chodziłam, bo przecież jest spowiedź powszechna, więc po co? Nigdy też nie miałam poczucia głębokiej wiary, bo tego nie odczuwałam, bo chyba nikt nigdy nie powiedział mi, Kim i Czym jest tak naprawdę Bóg. Po długich namowach, ale później z wielką przyjemnością zaczęłam chodzić na Msze o Uzdrowienie (u nas tylko 2 w roku) i nigdy nie mogłam się ich doczekać, bo przez ten moment czułam się tam jak w Niebie.
Read More

Bożena: nie wyobrażam sobie dnia bez różańca

W listopadzie rozpoczełam swoją pierwszą nowenne ,bałam sie że sobie nie poradze ,ale Matka Boża daje mi tyle siły ,spokoju i radości że nie wyobrazam sobie dnia bez różańca. Myślę że zostanę wysłuchana przez Maryję i pomoże mi w intencji.Napewno będę się modlić kolejnymi nowennami .Maryjo dziękuję że znalazłam tak...
Read More

Joanna: Operacja mojego synka powiodła się

O Nowennie Pompejskiej przeczytalam 3 dni przed operacja mojego synka. 54 dni wydawaly mi sie strasznie dlugie jednak fakt ze moje dziecko musialo przejsc 3 operacje tego samego biodra zmotywowaly mnie do modlitwy.Przeczytaj Joanna: Operacja mojego synka powiodła się
Read More

Monika: Dziekuje za otrzymane łaski

Nowenne zaczelam odmawiac od listopada zeszlego roku, w ten chwili jestem w trakcie odmawiania kolejnej.
Read More

Wdzięczna: Matka Boska czuwała cały czas

Matka Boska czuwała cały czas i wierzę w to, że dała mi tą łaskę o którą właśnie prosiłam. Dziękuję Ci Matko Boża, nie wiem czy kiedykolwiek i jakkolwiek zdołam Ci się za to odwdzięczyć.
Read More

Urszula: Droga z Różańcem

Około półtora roku temu odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji błogosławieństwa Bożego dla mojego syna, jego dziewczyny obecnej oraz dziecka- które było wtedy w drodze.Już wkrótce dziewczyna poroniła, a po kilku miesiącach relacje miedzy nimi uległy pogorszeniu. Po jakimś czasie nastąpiło rozstanie syna z ową dziewczyną i okazało się, ze syn był okłamywany. W dniu ślubu z innym mój syn dowiedział się o fakcie. Bóg zaplanował pocieszenie, ponieważ był to dzień rodzinnego wyjazdu na wczasy.

Po siedmiu miesiącach doszło do wyjazdu do Medjugorje i tam syn zapoznał dziewczynę, z którą obecnie się spotyka. Jest ona wierząca i mój syn coraz bardziej zbliża się ku Bogu. Nie wiem, czy będą parą, ale to, co się wydarzyło jest świadectwem troski Maryi oraz odpowiedzi Boga na modlitwę. W Medjugorje mój syn otrzymał wiele błogosławieństw oraz cudowny różaniec pobłogosławiony podczas objawienia Matki Bożej.
Wiele łask otrzymałam ja sama, trafiłam do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, jak również moje dzieci miały okazję spotkań. Czuję opiekę Maryi, chociaż bywają trudne sytuacje i chwile.
Chwała Panu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o