Izabela: radość jaką czuję odmawiając nowennę !

Nowennę odmowilam już chyba piątą. Zawsze gdy kończę odmawiać zaraz pojawiają się kolejne intencje. Ale wiem że tak czują wszyscy. Obecnie czekam na efekt mojej modlitwy chociaż wiem że będzie wysluchana.
Read More

Malwina: W środku nocy mój narzeczony wysłał do mnie smsa , że nie chce ślubu, bo zakochał się w innej kobiecie.

Modląc się tą Nowenną trzeba być przygotowanym na wszystko. Nigdy nie wiesz, co wymodlisz!
Read More

Weronika: Maryja wyprasza nam u swego Syna takie cudeńka, że brak człowiekowi słów

Hej Kochani. Długo zwlekałam z dodaniem tu swojego świadectwa, ciągłe myśli : "nie teraz, później, to nie jest odpowiedni moment" pojawiały się w mojej głowie gdy przypominałam sobie o tej stronie, o nowennie i o tym, że powinnam (tak jak robiłam to wcześniej po odmówieniu nowenny) zostawić tu swoje świadectwo....
Read More

Aaaazonka: List: Modlitwa za alkoholika

Wierze w moc rozanca i mysle ze to szatan ten rozaniec ze zlosci przerywal.Mam nadzieje ze wytrwam do konca w tej nowennie i nie spoczne tylko na tej jednej.
Read More

Maciek: Nowenna zmieni Cię na lepsze

Czy moja prośba zostanie wysłuchana, dowiem sie w przyszłości. Wierzę, ze Maryja mnie wysłucha. Nowennę skończyłem tydzień temu. Juz zaraz na początku, po pierwszych dniach otrzymałem dużo łask, jestem lepszym czlowiekiem. To uczucie było niesamowite.
Read More

Ula: zatrudnienie dla córki

Szczęść Boże! To moje drugie świadectwo łaski wyproszonej dzięki Nowennie Pompejańskiej. Cztery moje nowenny ofiarowane były w intencji córki poszukującej drugi rok pracy po ukończonych studiach. Ostatnią nowennę ukończyłam miesiąc temu.

W ostatnim dniu części błagalnej córka otrzymała telefon, że po przeprowadzonej rekrutacji została wybrana do odbycia stażu w dziale związanym z wyuczonym zawodem w prestiżowej firmie. Bardzo się ucieszyłyśmy, że chociaż taka szansa się pojawiła i wiedziałam, że było to możliwe za przyczyną Matki Bożej Pompejańskiej, którą ufnie prosiłam o pomoc. Córka jest zadowolona ze stażu, dużo uczy się, ludzie są pomocni i myślę, że zdobyte doświadczenie pozwoli jej znaleźć pracę a Matka Boża dopomoże w zatrudnieniu. Ufam Tobie Maryjo. Matko proś Boga za nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o