Joanna: Dziękuję Matko za wsparcie

Witam. Moją pierwszą nowenne zaczęłam odmawiać w lutym 2014 w intencji kogoś kto był w trudnej sytuacji osobistej, kogoś kogo kocham. Nowenne została wysluchana zanim ją dokończyłam. Druga nowenne odmowilam pięć miesięcy po zakończeniu pierwszej, w intencji wzajemnej miłości dla mnie i bliskiej mi osoby.Przeczytaj Joanna: Dziękuję Matko za wsparcie
Read More

Magda: Nowennę ukonczyłam. Dodała mi ona dużo wiary i spokoju

W moim domu zawsze chodziliśmy do kościoła, jako małe dziecko i pozniej juz troche starsza dziewczyna, chodziłam bo była niedziela i trzeba było iść, jakby mnie ktoś zapytal o czym bylo kazanie nie umiala bym powiedziec, czesto bylam myslami gdzie indziej. Moja przygoda z wiara zaczela sie w liceum. Wtedy pierwszy raz pojechalam na rekolekcje maturalne, na jednym spotkaniu ksiadz tak fajnie mowil. Wtedy wlasnie pokochalam piesni religijne.
Read More

Elżbieta: Rano guz zniknął

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Jego Matka i Matka nasza, W przeciągu ostatnich trzech lat odmówiłam kilka nowenn. Powierzając a to męża, a to nasze kulejące małżeństwo, a to nasze dzieci. W trakcie nowenny za męża po odmówieniu ostatniej części różańca zasnęłam z różańcem w reku.
Read More

Andrzej: W tej nowennie jest ogromna siła

Chciałem podziękować Najświętszej Marii Pannie za wysłuchanie moich próśb, już dwukrotnie za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej. Pierwszy raz nastąpiło to w roku kiedy już w czasie pierwszego dnia modlitwy zniknęły moje problemy w pracy.
Read More

Julia123: Maryjo ty wiesz najlepiej-co dla mnie jest dobre

Proście a będzie Wam dane-to o Nowenie.Dziękuje Ci Maryjo!
Read More

Ula: Uzdrowienie brata

Kiedy mój brat zachorował na raka, cała rodzina przeżyła ogromny szok. Zaczęło się od guza na szyi. Po zrobieniu różnych badań ostatecznie brat usłyszał diagnozę, że jest to nowotwór złośliwy. Ponieważ rak zaatakował jamę ustną, przygotowano go do naświetleń, robiąc mu specjalne osłony na zęby. Rozpoczął radioterapię i chemioterapię, a my rozpoczęliśmy modlitwy. Nowennę pompejańską odmawiała moja mama, ja modliłam się do św. Rity. Niestety, stan brata cały czas się pogarszał. Był słaby, wychudzony, a przy tym wszystkim nie mógł jeść, ponieważ uszkodzone zostały ślinianki w ustach.
Były dni, kiedy wydawało się, że nie przeżyje dnia. Mama odmówiła dwie nowenny. Kiedy po zakończeniu terapii zrobiono bratu badania, nie wykryto już komórek rakowych. Pozostał jednak problem popalonych naświetleniami ślinianek. I nagle wszystko zniknęło z dnia na dzień i zaczął normalnie jeść. Wierzę, że stało się to wszystko za sprawą Matki Bożej z Pompejów. Dziś i ja odmawiam nowennę pompejańską. Kończę 15 października i wierzę, że niebawem będę mogła opisać następne świadectwo. Dziękuję Ci, Maryjo, za powrót do zdrowia mojego brata.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Ula: Uzdrowienie brata"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Piękne świadectwo, dzięki Ci Maryjo!

aga
Gość

Cudowne 🙂 Siła różańca jest niesamowita!!!!!!!!!!

Teresa A
Gość
Teresa A

Zdrowia życzę bratu

Marta
Gość

Niech Matka Boża nam króluje! Wszystkiego dobrego życzę Waszej rodzinie!

Janusz
Gość
Janusz

Chwała Matce Bożej. Zdrowia dla brata.

krystyna
Gość

chwala Panu i Maryji.

Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!