Teresa:Sstanęłam w obliczu śmierci najbliższej mi osoby

Szczęść Boże. Chciałam podzielić się informacją na temat łask otrzymanych od Matki Bożej dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji syna, który zagubił się w życiu i odwrócił od Boga. W trakcie jej odmawiania poważnie zachorował mój mąż. Byłam przerażona bo stanęłam w obliczu śmierci najbliższej mi osoby.

Wydawało mi się, że nie będę w stanie regularnie modlić się i to dość długo każdego dnia. Okazało się jednak, że jest to możliwe. Miałam tylko problem bo nie wiedziałam czy nadal modlić się za syna, czy za męża. Postanowiłam zostawić tę rozterkę Matce Bożej.
Mąż niespodziewanie szybko wrócił do zdrowia choć szanse na przeżycie były niewielkie. Syn w ostatnich dniach Nowenny zdecydował się na spowiedź po długim okresie oddalenia się od Boga.
Zarówno jednemu jak i drugiemu potrzeba jeszcze wiele pomocy dlatego odmawiam kolejną Nowennę w ich intencji wierząc, że Matka Boża wie ile i któremu z nich potrzeba łask.
Jestem przekonana, że Maryja bierze w swoje ręce wszystkie sprawy, które w zaufaniu jej powierzamy.
Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Nie zniechęcajcie się brakiem czasu. Mnie bardzo pomogło Radio Różaniec. Zajmuje mi to 1godz. 15min dziennie. Można się modlić z tym Radiem o różnych porach dnia a nawet nocy.
Szczęść Boże.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij