Monika: Ziarno zostało zasiane

Po raz kolejny za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej stał się w moim życiu cud. Pierwszy raz modlitwa ta pojawiła się w moich rękach "przypadkowo" (oczywiście wiem, że to nie był przypadek) w momencie, kiedy dowiedziałam się, że u mojej mamy zdiagnozowano szpiczaka. Jeszcze w trakcie odmawiania nowenny okazało się, że diagnoza się nie potwierdziła, co było o tyle zaskakujące, że pierwsze badanie było z tych najbardziej specjalistycznych i bardzo dokładnych.
Przeczytaj całość

Marcel: Nadzieja i cel

Do nowenny namówiła mnie przyjaciółka. Początkowo byłem sceptyczny, było to dla mnie "magiczne" klepanie formułek, które do niczego nie prowadzi. Strata czasu. Ale jednak stwierdziłem, że spróbuję, głównie z szacunku do przyjaciółki. Bardzo pomogła też wygodna aplikacja zachęcająca pomagająca w przechodzeniu przez kolejne tajemnice. Zawsze lubiłem się modlić, ale nie spodziewałem się niczego. Wybrałem intencję, która mi przyświeca od dłuższego czasu - przynajmniej umocnię się w postanowieniach. I co się stało?
Przeczytaj całość

Irena: uzdrowienie z nowotworu jelita grubego i płuc

Z nowenną pompejską zetknęłam się po raz pierwszy poprzez komentarze na kobiecej stronie.Początkowo nie zwracałam na nie uwagi,ale z czasem z ciekawości zajrzałam na tę stroną. Choć znajduje się na niej wiele świadectw, to patrzyłam na to wszystko z niedowierzaniem,do czasu...aż ciężko zachorował tato mojego chłopaka. Chcąc pomóc w jakiś...
Przeczytaj całość

Leszek: Nowenna i jej moc

Duzo czytałem o nowennie i jej ogromnej mocy i wpływie jaki ma ona na nas samych. Postanowiłem rownież że sprobuje ją odmówić. Równo 1 stycznia biezacego roku rozpocząłem i mimo wielu problemów, które występowały w trakcie jej odmawiania - udało mi się ją dokończyć z czego na prawdę ogromnie się...
Przeczytaj całość

Edyta: Świadectwo miłości

Po przeczytaniu wielu Waszych świadectw postanowiłam podzielić się również i swoim. Już w części błagalnej intencja, w której się modliłam została wysłuchana. Po miesiącu jak zerwał ze mną chłopak wróciliśmy do siebie,to była nieoczkiwana przemiana z jego strony i również jego inicjatywa bez działanie z mojej strony. Jeszcze nigdy tak...
Przeczytaj całość

Teresa:Sstanęłam w obliczu śmierci najbliższej mi osoby

Szczęść Boże. Chciałam podzielić się informacją na temat łask otrzymanych od Matki Bożej dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji syna, który zagubił się w życiu i odwrócił od Boga. W trakcie jej odmawiania poważnie zachorował mój mąż. Byłam przerażona bo stanęłam w obliczu śmierci najbliższej mi osoby.

Wydawało mi się, że nie będę w stanie regularnie modlić się i to dość długo każdego dnia. Okazało się jednak, że jest to możliwe. Miałam tylko problem bo nie wiedziałam czy nadal modlić się za syna, czy za męża. Postanowiłam zostawić tę rozterkę Matce Bożej.
Mąż niespodziewanie szybko wrócił do zdrowia choć szanse na przeżycie były niewielkie. Syn w ostatnich dniach Nowenny zdecydował się na spowiedź po długim okresie oddalenia się od Boga.
Zarówno jednemu jak i drugiemu potrzeba jeszcze wiele pomocy dlatego odmawiam kolejną Nowennę w ich intencji wierząc, że Matka Boża wie ile i któremu z nich potrzeba łask.
Jestem przekonana, że Maryja bierze w swoje ręce wszystkie sprawy, które w zaufaniu jej powierzamy.
Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Nie zniechęcajcie się brakiem czasu. Mnie bardzo pomogło Radio Różaniec. Zajmuje mi to 1godz. 15min dziennie. Można się modlić z tym Radiem o różnych porach dnia a nawet nocy.
Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!