Agnieszka: Różaniec z Maryją

Witam serdecznie. Mam na imię Agnieszka i pragnę napisać świadectwo w podzięce za otrzymane łaski. To niesamowite. Stał się cud. Matka Boska wysłuchała mojej prośby i otrzymałam od Boga dokładnie to o co prosiłam. W czasie odmawiania nowenny niejednokrotnie miałam kryzys, był taki moment gdzie spadły na mnie same nieszczęścia i po prostu gorzej być nie mogło. Zły się wściekał. Poprosiłam Boga aby zdjął ze mnie ten krzyż bo już dłużej nie dam rady go dźwigać. Po jakimś czasie nastąpiła ulga.
Read More

Dorota: Ufajcie

Czułam bardzo dokładnie opiekę Matki Przenajświętszej, Ona zbliżyła mnie do Boga! Teraz z braku czasu odmawiam jeden różaniec dziennie, i moja intencja powoli zostaje wysłuchana.
Read More

Małgorzata: Modlitwa, która potrafi zdziałać cuda

Pragnę złożyć podziękowanie Maryji Naszej Najukochańszej Mateńce.Właśnie zaczęłam odmawiać piątą Nowenne Pompejańską.We wszystkich nowennach zawsze modliłam się za innych, nigdy za siebie ale mimo tego otrzymałam taki ogrom łask, że trudno je wszystkie wyliczyć.
Read More

Ba-Ma: CZEKAJĄC NA ŁASKI

Witam serdecznie! Jestem b.wdzięczna za to, że codziennie mogę czytać Wasze świadectwa, które powodują, że moja wiara i nadzieja w pomoc Maryji nie słabnie. Od 19.08.2014r odmawiam nieprzerwanie Nowennę Pompejańską, czasem nawet dwie dziennie w dwóch różnych intencjach. Natknęłam się na Nowennę Pompejańską w internecie, gdy szukałam ofert pracy dla siebie....
Read More

Joanna: Prośba o powrót do pracy i prośba o dom.

Podczas tych dni doświadczyliśmy wielu łask, wiele pomocy od Maryi. Wiem, że to Ona kierowała tymi wszystkimi ludźmi, którzy pomogli nam w załatwianiu formalności i wierze, że z Pomocą Bożą wyremontujemy dom i latem w nim zamieszkamy.
Read More

Teresa:Sstanęłam w obliczu śmierci najbliższej mi osoby

Szczęść Boże. Chciałam podzielić się informacją na temat łask otrzymanych od Matki Bożej dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji syna, który zagubił się w życiu i odwrócił od Boga. W trakcie jej odmawiania poważnie zachorował mój mąż. Byłam przerażona bo stanęłam w obliczu śmierci najbliższej mi osoby.

Wydawało mi się, że nie będę w stanie regularnie modlić się i to dość długo każdego dnia. Okazało się jednak, że jest to możliwe. Miałam tylko problem bo nie wiedziałam czy nadal modlić się za syna, czy za męża. Postanowiłam zostawić tę rozterkę Matce Bożej.
Mąż niespodziewanie szybko wrócił do zdrowia choć szanse na przeżycie były niewielkie. Syn w ostatnich dniach Nowenny zdecydował się na spowiedź po długim okresie oddalenia się od Boga.
Zarówno jednemu jak i drugiemu potrzeba jeszcze wiele pomocy dlatego odmawiam kolejną Nowennę w ich intencji wierząc, że Matka Boża wie ile i któremu z nich potrzeba łask.
Jestem przekonana, że Maryja bierze w swoje ręce wszystkie sprawy, które w zaufaniu jej powierzamy.
Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Nie zniechęcajcie się brakiem czasu. Mnie bardzo pomogło Radio Różaniec. Zajmuje mi to 1godz. 15min dziennie. Można się modlić z tym Radiem o różnych porach dnia a nawet nocy.
Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o