Marcelina: Modlitwa z prośbą o kontakt

Kochani, chciałam podnieść na duchu wszystkich, którzy nadal czekają na wysłuchanie swojej nowenny. Nie poddawajcie się! Moja intencja została wysłuchana po 4 miesiącach.
Read More

K: A wystarczyło tak niewiele

Długo myślałam o tym czy kiedyś uda mi się napisać takie świadectwo.Staraliśmy się z mężem o dziecko od około 3 lat. Na początku standardowo wizyty u lekarza kończyły się tekstem w stylu proszę się nie martwić po roku nieudanych prób można zacząć się zastanawiać. I tak minął rok, później dwa potem kolejne miesiące i nic się nie zmieniało. O Nowennie Pompejańskiej słyszałam już dawno ale nie mogłam się zebrać żeby zacząć ją odmawiać, myślałam że nie dam rady,że trzeba mieć dużo czasu itd. I tak trwaliśmy dalej w tym beznadziejnym stanie.
Read More

Anna: Mój syn otrzymał ogromną pomoc w nauce!

Witam wszystkich. Chcę złożyc świadectwo z kilku Nowenn.Otrzymałam wiele łask dla mojej rodziny dzięki modlitwie Nowenną Pompejańską. Mój syn otrzymał ogromną pomoc w nauce,pokonał wiele problemów w nowej szkole.Wymodlonych zostało troje dzieci dla par które miały trudnosci w posiadaniu potomstwa. Przeczytaj Anna: Mój syn otrzymał ogromną pomoc w nauce!
Read More

Agnieszka: POMYŚLNA DIAGNOZA

Dokładnie dzień po zakończeniu odmawiania Nowenny dostałam wyniki badań. Okazało się, że ma ona zupełnie inne, dość łagodne schorzenie
Read More

Szymon: Otrzymałem pracę. Nowa praca dosłownie spadła mi z Nieba.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Królowa Różańca Świętego! Pragnę złożyć świadectwo łaski, jaką otrzymałem za przyczyną Królowej Różańca z Pompejów. W drugiej połowie zeszłego roku (2014) po wielu zawirowaniach dowiedziałem się, że w grudniu stracę pracę zawodową. Im szybciej przybliżał się ten dzień, tym bardziej popadałem w zwątpienie...
Read More

Teresa: Dar modlitwy

Nowenną Pompejańską modlę się od ponad roku.Wstydzę się że dopiero teraz składam świadectwo chociaż za każdym razem w modlitwie dziękczynnej wypowiadam słowa o tym że będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Swiętego .

Mieszkam w małej miejscowości nie mam przyjaciół ani wielu znajomych brakuje mi odwagi by o tym opowiadać.Wiem że świadectwo złożone na tej stronie jest ważne ale czuje że do końca nie wypełniam obietnicy złożonej Maryji.
Intencje były różne, częściowo się spełniają, ale tak jak większość tutaj piszących stałam się spokojniejsza łagodniejsza mam więcej cierpliwości chociaż gdy zaczynałam to nie do końca wierzyłam że dam radę.Nie zawsze jestem skupiona myśli gdzieś uciekają ale trwam.
W jednej z nowenn modliłam się w intencji za dusze w czyśćcu cierpiące pod koniec odmawiania miałam bardzo realistyczny sen w którym przyśnił mi się teść który nie żyje od kilkunastu lat i bardzo mocno mnie uściskał aż się obudziłam i czułam jeszcze ten uścisk, teść był bardzo radosny ,to mnie utwierdziło w tej modlitwie.Zmieniła się też moja codzienna modlitwa,nie jest to tylko szereg próśb ale są to podziękowania za wszystko co mnie spotyka potrafię dziękować za przeciwności i trudy na swej drodze życiowej.Dziękuje Ci Maryjo za dar modlitwy wierzę też że intencja od której zaczęłam odmawiać nowennę a która dotyczy naszej córki by otrzymała dar macierzyństwa spełni się Ty Maryjo wiesz co jest dla nas najlepsze.Królowo Różańca Swiętego módl się za nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?