Monika: otwarcie serca mojego chłopaka na wiarę w Boga

Od jutra zaczynam drugi raz odmawiać nowennę i nie chcę już nigdy rozstać się z różańcem. Chwała Panu i Matce Bożej.
Przeczytaj całość

Basia :): Modlitwa, miłość, nawrócenie

Nowenna Pompejańska obejmuje 54 dni, które są podzielone na dwie części: pierwsza część jest częścią błagalną, druga dziękczynną. Podczas odmawiania nowenny zwracamy się do Maryi z jedną konkretną intencją, którą wymawiamy na początku modlitwy (wystarczy wymienić jeden raz dziennie). Mówi się o Nowennie Pompejańskiej jako o nowennie nie do odparcia...
Przeczytaj całość

Joanna: Trwajcie w tej cudownej modlitwie

Witam wszystkich modlących się i tych,którzy jeszcze niepotrzebnie się wahają:) Wczoraj ukończyłam swoją drugą nowennę i nie zamierzam na tym poprzestać.Nie miałam dokładnie sprecyzowanej intencji-modliłam się "o potrzebne łaski". I takie otrzymałam! Wspaniałe świadectwo na koniec roku szkolnego,zdanie egz. teoretycznego na prawo jazdy,spotkanie niesamowitych ludzi w życiu,wyjazd wakacyjny w góry....
Przeczytaj całość

Aneta: Nowenna pomaga przetrwać

Odmawiam druga nowennę, a właściwie trzecia ,ale za pierwszym razem nie podołałam.Było ciężko i pogubilam się. Postanowiłam spróbować jeszcze raz i choć też było ciężko, bo praca ,zajęcia i pokusy z zewnątrz -wytrwałam.po skończeniu nowenny okazuje się ze zaczego czegoś brakować, że nie czułam ze mam więcej czasu ,okazało się ze brakuje mi tej modlitwy i ze jej potrzebuje.Tak zaczęłam druga nowennę.
Przeczytaj całość

Joanna: Maryja zmieniła moje życie

Witam; chciałabym dotrzymać obietnicy danej Matce Bożej za otrzymane łaski i złożyć świadectwo. Jestem przy końcu czwartej Nowenny Pompejańskiej i to moje pierwsze świadectwo.
Przeczytaj całość

Sylwia: nawiedzały mnie koszmary, ale jakoś to przetrwałam

Szczęść Boże. Chciałabym złożyć moje pierwsze świadectwo i wypełnić obietnicę daną Najświętszej Panience. Moją pierwszą Nowenną rozpoczęłam na początku lutego na największym zakręcie swojego życia, a nawet można powiedzieć, że to Ona mnie uratowała. Odnalazła mnie przypadkiem w internecie,kiedy całkowicie straciłam nadzieję i sens, że cokolwiek jeszcze może być dobrze. Prosiłam o łaskę dla siebie i czekam jeszcze na jej wypełnienie, ponieważ prosiłam o coś bardzo skomplikowanego i zdaję sobie sprawę, że realizacja wymaga czasu i cierpliwości.

Niedługo zaczynam kolejną Nowennę, gdyż brakuje mi spokoju towarzyszącego modlitwie. Zły aż tak bardzo nie przeszkadzał, choć bardzo się tego bałam. Pod koniec częściej dziękczynnej nawiedzały mnie koszmary, ale jakoś to przetrwałam. Mogę zapewnić jedno, że nie warto zwlekać z odmawianiem, ponieważ na każdego czeka ogrom łask. Najważniejsze to zawierzyć Najświętszej Pannie i ufać, że wszystko będzie dobrze. Wspomagałam się równiez modlitwą do św. Rity. Jej także jestem wdzięczna za pomoc. Módlcie i trwajcie w wierze, a Wasze życie zacznie się układać na nowo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!