Iga: Odczułam namacalną opiekę Maryi!

Dzięki Ci Maryjo, ze zaniosłaś te modlitwę do Boga Ojca przez Twojego Syna - Jezusa , mocą Ducha Świętego! Uwierzcie - Maryja nigdy nie opuszcza! Trwajcie tylko i wierzcie.
Read More

Kasia: Wiem, że Mateczka czuwa nade mną.

Witajcie Kochani:) Czytam na bieżąco zamieszczane świadectwa i poczułam potrzebę napisania paru słów o mnie. Moja "przygoda" z różańcem zaczęła się 10 lat temu. W sposób dotąd niewyjaśniony otrzymałam różaniec. Czekał on jednak pięć lat żebym po niego sięgnęła.Przeczytaj Kasia: Wiem, że Mateczka czuwa nade mną.
Read More

Anna: „Nieuleczalny” nowotwór

Moja babcia, kiedyś pełna wigoru, uwielbiała podróżować razem z dziadkiem, kochała dbać o innych, cieszyła się z najdrobniejszych rzeczy i na krok nie odstępowało jej poczucie humoru. W okolicach dnia babci bardzo się pochorowała. Była słaba, nie wstawała z łóżka, nie było wiadomo co jej dolega. Babcią zaczął opiekować się dziadek, gdyż jej stan był już naprawdę cieżki.
Read More

Sylwia: Wyniki badan

Dziękuję Maryjo za wstawiennictwo u Twojego Syna.
Read More

Ewelina: Niech moje świadectwo będzie motywacją dla innych

Witajcie. Bardzo długo zastanawiałam się jak mam napisać swoje świadectwo, od czego mam zacząć. Możne rozpocznę od tego, w jaki sposób odkryłam Nowennę Pompejańską. Przeszło dwa lata temu po ciężkiej chorobie nowotworowej zmarła moja mama. Pamiętam, że gdy jeździłam do niej do domu, to bardzo często zamiast ze mną porozmawiać...
Read More

Studentka: Nowenna to czas przemyśleń.

Jest to moja druga Nowenna i drugie świadectwo. Pierwsza dotyczyła zdrowia mojej mamy, zachorowała na raka płuc, szybko pojawiły się przerzuty, więc postanowiłam się modlić. Niestety, w połowie części dziękczynnej moja mama zmarła. Chciałam wówczas dokończyć Nowennę, ale dzień przed pogrzebem zabrakło sił, zasnęłam. Byłam wtedy w trakcie matury. Dzięki opiece Matki Bożej wszystko poszło dobrze, jestem bardzo zadowolona ze swoich wyników, dostałam się także na studia, które chciałam. Śmierć mamy była dla mnie ogromnym ciosem, zawsze byłyśmy blisko, mogłam jej o wszystkim powiedzieć.

Nagle wszystko spadło na moją głowę, zostałam z tatą, który nie miał o niczym bladego pojęcia. Nigdy nie przejmował się domem, rachunkami itd. Teraz wyjechałam na studia do innego miasta i zaczęłam zastanawiać się, skąd miałam tyle sił, żeby to wszystko ogarnąć. Nigdy też nie miałam pretensji do Boga, że zabrał mi mamę. To dzięki Nowennie Matka Boża dała mi ogromną siłę. Te przemyślenia sprawiły, że postanowiłam podjąć się odmawiania drugiej Nowenny w intencji pomyślnego ukończenia pierwszego roku studiów. Zaczęłam ją odmawiać w Środę Popielcową, w trakcie pierwszej sesji egzaminacyjnej. Nigdy nie miałam większych problemów z nauką. Aż tu nagle zimny prysznic , oblałam 2 egzaminy. Moja studiowanie zawisło na włosku, postanowiłam wtedy poprosić o pomoc Maryję. Udało się. W sesji poprawkowej zdałam wcześniej oblane egzaminy a i na 2 semestrze idzie mi dobrze, nie mam zaległości, idę spokojna na kolokwium. Nie powiem, że zły nie dawał o sobie znać. Miałam duże trudności w modlitwie. Brakowało czasu, by pogodzić naukę i znaleźć czas na trzy różańce każdego dnia. Zły uderzył w mój czuły punkt, zaczęłam strasznie kłócić się z chłopakiem. Zarzucał mi, że modlę się o pieniądze, bo przecież ukończenie studiów wiąże się z lepszymi zarobkami (chociaż nie zawsze). A przecież mi nie o to chodzi, modliłam się o ukończenie 1 roku studiów, bo uważam, że modlić się o następne 3 lata przez 54 dni, to zbyt mało. Następne lata także chcę powierzyć Maryi. Jestem z moim chłopakiem ponad 3 lata, pochodzi z wierzącej rodziny, chodzimy razem do Kościoła i nie rozumiałam wyrzutów z jego strony. Na szczęście w połowie Części Dziękczynnej kłótnie ustały. Niestety, moja modlitwa często nie była taka, na jaką zasługuje Maryja, często zamyślona zapominałam, którą tajemnicę odmawiam, czasem modliłam się w biegu. Ale wiem, że Matka Boża słyszy każdą modlitwę, zna nasze słabości, każdy z nas jest tylko człowiekiem. W przyszłości na pewno nieraz wrócę do tej modlitwy, ponieważ daje wspaniałą moc.
Dziękują Matce Bożej za siłę, którą daje mi każdego dnia, motywację do nauki i spokój na egzaminach. Mimo trudności, warto powierzać swoje życie Bogu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Henio27 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27