Aneta: Nowenna pompejańska – świadectwo

Chciałam złożyć swoje świadectwo, żałuję że tak późno. Nowennę zaczęłam odmawiać dzięki mojej mamie, która dowiedziała się od jednej siostry o tej cudownej modlitwie a dzięki drugiej siostrze, która modliła się w intencji  zajścia w ciążę dla synowej co wydawało się prawie niemożliwe , ale jak widać nie dla Matki...
Przeczytaj całość

Agata: jeszcze niewysłuchana…..

Matka Najświętsza nic nie wspomniała, że "natychmiast" będziemy wysłuchani, na pewno "wie" kiedy będzie odpowiedni czas.... i wierzę, że taki czas nadejdzie :)
Przeczytaj całość

Beata: znów Mateńka nie zawiedzie

Niedawno skończyłam modlitwę o łaskę zdrowia dla męża i wierze, że będę wysłuchana .
Przeczytaj całość

Łukasz: Trudna droga w szukaniu miłości

Byłem szczęśliwy, że dałem radę jednocześnie czekając aż coś się zacznie dziać w moim życiu ale nic się nie zaczęło. Mijały miesiące i byłem już zrezygnowany, ze moja prośba nie będzie wysłuchana ale zawsze ufałem Maryi i nigdy się na Niej nie zawiodłem.
Przeczytaj całość

Basia: Obecnie jestem w trakcie 16 nowenny pompejańskiej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Nowennę pompejańską odmawiam nieprzerwanie od 22 stycznia 2015. Jest to moje pierwsze świadectwo. Pierwszą nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać spontanicznie i bez zastanowienia, nie wiedząc za co tak naprawdę się zabieram. Przed rozpoczęciem nowenny przez osiem lat żyłam z dala od Boga i nie praktykując wiary.
Przeczytaj całość

Stanisława: Modlitwa za wnuka

Latem ubiegłego roku odmówiłam dwie Nowenny w intencji mojego wnuka. Wchodzi w dorosłość po uzyskaniu pełnoletności i jest to trudny proces. Myślę, tak dla niego jak i dla nas. Jest typowym zbuntowanym młodym człowiekiem, czasem bardzo gburowatym i trudnym. Ale nie wykolejonym.
Wiele jest przyczyn takiego stanu, potrzebna byłaby pomoc ale to już nie dziecko, które można zaprowadzić za rączkę.

Po pierwszej Nowennie miałam wrażenie, że nie zostałam wysłuchana. Ale tylko wrażenie, mam ufność w Bogu i wiem, że działa w sposób , czasie, i miejscu które Sam wyznacza.
Odmówiłam drugą Nowennę. Radykalnej zmiany u wnuka nie widzę, ale ja się zmieniłam w stosunku do niego. Złagodniałam, mam więcej cierpliwości, staram się go zrozumieć, okazywać mu że jeśli zwracam uwagę to z troski bo go kocham. Kontakt mój z wnukiem poprawił się . Spokojnie rozmawiam o jego racjach, spojrzeniu na życie , i widzeniu świata. Gdy mnie coś boli w jego zachowaniu czy uraża , zwracam się do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej o opiekę nad nim, o jego przemianę a nade wszystko o łaskę wiary.
Odmówiona Nowenna pomogła mi przemyśleć wszystko i poznać moje i całej rodziny błędy wychowawcze, postawić się na miejscu wnuka. Pomogła umocnić wiarę w Boży plan dla wnuka, i w to że Pan Bóg działa, w sposób niewidoczny dla mnie, może niezrozumiały. Może to próba dla mnie? Dla mojej wiary i wytrwałości w modlitwie? Godzę się na to i z całą ufnością wierzę ,że Matka Boża ma w opiece mojego wnuka, a sama wielokrotnie doświadczyłam Jej opieki nad nami w moim długim małżeństwie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Stanisława: Modlitwa za wnuka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

dziś wieczorem na antenie TVP1 o godz. 22.15 zostanie premierowo wyemitowany wstrząsający dokument o bohaterstwie chrześcijan w Iraku i Syrii oraz ich oprawcach z ISIS.

Maria W
Gość
Maria W

dzieki

heart
Gość

Dzięki również. Akurat jestem na zwolnieniu lekarskim szkoda, że tak późno dopiero.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

„Szanowni Państwo,

dziś wieczorem na antenie TVP1 o godz. 22.15 zostanie premierowo wyemitowany wstrząsający dokument o bohaterstwie chrześcijan w Iraku i Syrii oraz ich oprawcach z ISIS.

„Insha Allah. Krew Męczenników” w reż. Witolda Gadowskiego, Macieja Grabysy i Michała Króla już dzisiaj, czyli 13 kwietnia 2016 r. o godz. 22.15 w TVP1.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)
Uzupełnienie informacji Henia, z większą ilością informacji o producencie, którego petycje (rozsyła je Magdalena Korzekwa) warto podpisywać. Jak się podpisze jedną, na ich stronie (usunęłam link, ale wystarczy wrzucić nazwę fundacji w google), to oni już potem przysyłają na maila) „Szanowni Państwo, dziś wieczorem na antenie TVP1 o godz. 22.15 zostanie premierowo wyemitowany wstrząsający dokument o bohaterstwie chrześcijan w Iraku i Syrii oraz ich oprawcach z ISIS. Film został wyprodukowany przez CitizenGO. Współproducentem filmu jest Salezjański Wolontariat Misyjny Młodzi Światu. To już drugi wspólny film (po „Uwolnić Asię Bibi”), którego celem jest pokazanie dramatu i bohaterstwa chrześcijan. Na samym początku… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?