Magda: wsparcie

Witajcie, odmawiam 4 Nowennę Pompejańską, wszystkie w tej samej intencji,jestem właśnie w połowie tej czwartej, mimo licznych małych łask, za które dziękuję co dzień,ta główna i najważniejsza nie została jeszcze spełniona...Kochani, proszę o pomoc, wierzę cały czas bardzo mocno,ale potrzebuję Waszego wsparcia, pomódlcie się w mojej intencji,w intencji zajścia w...
Przeczytaj całość

Aleksandra: Nawrócenie męża, jego zerwanie z nałogiem i uzdrowienia małżeństwa

Pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem. Odmówiłam już trzy nowenny pompejańskie i każda z nich została wysłuchana. Przed paroma laty moje małżeństwo przechodziło kryzys. Mąż był człowiekiem słabo wierzącym, w ogóle się nie modlił, nie przystępował do sakramentów świętych i nie chodził do kościoła na msze. W dodatku wpadł z nałóg alkoholizmu.Przeczytaj Aleksandra: Nawrócenie męża, jego...
Przeczytaj całość

Weronika: My leczymy, Bóg uzdrawia

Mój tata znalazł się w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Z dnia na dzień było gorzej, lekarze rozkładali ręce i mówili, ze jeśli wierzymy to należy sie mocno modlić bo tylko to już może Mu pomoc. Ja nigdy nie mówiłam różańca, rzadko chodziłam do kościoła, kilka razy w roku znowilam "ojcze nasz...".Ale wtedy Było mi tak zle, nie wyobrażałam sobie, ze mogę stracić mojego Tatę.
Przeczytaj całość

Joanna: Czułam że zły duch walczył o to, abym przerwała nowennę.

Nie zawsze było łatwo, często odczuwałam trudności w odmawianiu nowenny, zwłaszcza pod koniec, czułam że zły duch walczył o to, abym przerwała nowennę. Podczas modlitwy powierzałam siebie oraz swojego chłopaka w opiekę Najświętszej Maryi Panny.
Przeczytaj całość

Damian: nowenna o znalezienie dziewczyny

We środę stało się coś czego się nie spodziewałem
Przeczytaj całość

Skryta: Dziękuję za Zdroje Łask Matko Boża z Pompeji !

Bardzo pragnę podziękować za wszystkie otrzymane Łaski. Jestem wdzięczna, wzruszona i brak mi na to odpowiednich słów. Szkoda,że wcześniej nic nie wiedziałam o Nowennie Pompejańskiej,którą rozpoczęłam dopiero w zeszłym roku w sierpniu. Z moim świętym Aniołem Stróżem ,którego zapraszam do pomocy, zawsze mogę w skupieniu i bez przeszkód rozważać Tajemnice Różańca.

Proszę także o wsparcie Modlitewne św.O.Pio,św.Jana Pawła II i innych ukochanych naszych Świętych.
Jak wiele łask otrzymuję dzięki naszej Cudownej Matce Bożej z Pompejów !!!
Przez Jej wstawiennictwo ,mój krewny /cierpiący na nowotwór/ wyzdrowiał.
Jedną z Nowenn poświęciłam w intencji nawrócenia mojej rodziny ,która bardzo często była letnia,wręcz obojętna w wierze i raczej zainteresowana tym światem,aniżeli Ewangelią i niedzielną Mszą Świętą.
Spostrzegłam,że już jest coraz lepiej !
W kolejnej Nowennie modliłam się nawrócenie wszystkich Polaków, w tym również o bezpieczeństwo naszej Ojczyzny i nie tylko .Do tej modlitwy jeszcze powrócę.
Powrócę również do Nowenny w intencji Dusz cierpiących w Czyśćcu,bo One bardzo tego potrzebują.Często śnią mnie się Dusze zmarłe proszące o modlitwy.
Codziennie o Nich pamiętam.
Mam tyle różnych ważnych spraw do wymodlenia ,więc chcę zawsze trwać przy Królowej Różańca Świętego i kontynuować wciąż kolejną Modlitwę Pompejańską.
Dziękuję nasza Matko Najświętsza…O,gdyby cały świat wiedział ,jak jesteś Dobrą,jaką masz litość nad cierpiącymi,wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?