Skryta: Dziękuję za Zdroje Łask Matko Boża z Pompeji !

Bardzo pragnę podziękować za wszystkie otrzymane Łaski. Jestem wdzięczna, wzruszona i brak mi na to odpowiednich słów. Szkoda,że wcześniej nic nie wiedziałam o Nowennie Pompejańskiej,którą rozpoczęłam dopiero w zeszłym roku w sierpniu. Z moim świętym Aniołem Stróżem ,którego zapraszam do pomocy, zawsze mogę w skupieniu i bez przeszkód rozważać Tajemnice Różańca.

Proszę także o wsparcie Modlitewne św.O.Pio,św.Jana Pawła II i innych ukochanych naszych Świętych.
Jak wiele łask otrzymuję dzięki naszej Cudownej Matce Bożej z Pompejów !!!
Przez Jej wstawiennictwo ,mój krewny /cierpiący na nowotwór/ wyzdrowiał.
Jedną z Nowenn poświęciłam w intencji nawrócenia mojej rodziny ,która bardzo często była letnia,wręcz obojętna w wierze i raczej zainteresowana tym światem,aniżeli Ewangelią i niedzielną Mszą Świętą.
Spostrzegłam,że już jest coraz lepiej !
W kolejnej Nowennie modliłam się nawrócenie wszystkich Polaków, w tym również o bezpieczeństwo naszej Ojczyzny i nie tylko .Do tej modlitwy jeszcze powrócę.
Powrócę również do Nowenny w intencji Dusz cierpiących w Czyśćcu,bo One bardzo tego potrzebują.Często śnią mnie się Dusze zmarłe proszące o modlitwy.
Codziennie o Nich pamiętam.
Mam tyle różnych ważnych spraw do wymodlenia ,więc chcę zawsze trwać przy Królowej Różańca Świętego i kontynuować wciąż kolejną Modlitwę Pompejańską.
Dziękuję nasza Matko Najświętsza…O,gdyby cały świat wiedział ,jak jesteś Dobrą,jaką masz litość nad cierpiącymi,wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? Napisz!