Skryta: Dziękuję za Zdroje Łask Matko Boża z Pompeji !

Bardzo pragnę podziękować za wszystkie otrzymane Łaski. Jestem wdzięczna, wzruszona i brak mi na to odpowiednich słów. Szkoda,że wcześniej nic nie wiedziałam o Nowennie Pompejańskiej,którą rozpoczęłam dopiero w zeszłym roku w sierpniu. Z moim świętym Aniołem Stróżem ,którego zapraszam do pomocy, zawsze mogę w skupieniu i bez przeszkód rozważać Tajemnice Różańca.

Proszę także o wsparcie Modlitewne św.O.Pio,św.Jana Pawła II i innych ukochanych naszych Świętych.
Jak wiele łask otrzymuję dzięki naszej Cudownej Matce Bożej z Pompejów !!!
Przez Jej wstawiennictwo ,mój krewny /cierpiący na nowotwór/ wyzdrowiał.
Jedną z Nowenn poświęciłam w intencji nawrócenia mojej rodziny ,która bardzo często była letnia,wręcz obojętna w wierze i raczej zainteresowana tym światem,aniżeli Ewangelią i niedzielną Mszą Świętą.
Spostrzegłam,że już jest coraz lepiej !
W kolejnej Nowennie modliłam się nawrócenie wszystkich Polaków, w tym również o bezpieczeństwo naszej Ojczyzny i nie tylko .Do tej modlitwy jeszcze powrócę.
Powrócę również do Nowenny w intencji Dusz cierpiących w Czyśćcu,bo One bardzo tego potrzebują.Często śnią mnie się Dusze zmarłe proszące o modlitwy.
Codziennie o Nich pamiętam.
Mam tyle różnych ważnych spraw do wymodlenia ,więc chcę zawsze trwać przy Królowej Różańca Świętego i kontynuować wciąż kolejną Modlitwę Pompejańską.
Dziękuję nasza Matko Najświętsza…O,gdyby cały świat wiedział ,jak jesteś Dobrą,jaką masz litość nad cierpiącymi,wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…