Anna: cud narodzin żywego dziecka

Byliśmy załamani. ale po kilku miesiacach niechcąco znależlismy dom w innym nawet lepszym miejscu o 100 tys tańszy a w stanie identycznym prawie. wiedzieliśmy ze to sprawka nowenny choc inetncja była inna.
Read More

Lena: łaski o których nawet nie pomyślałam

Kochani, Nowenną pompejańską modlę się od 2 lat, i zapewniam Was, że gdyby nie ta modlitwa byłoby ze mną naprawdę kiepsko.... Własnie od tego czasu ( okolo 2 lat temu) zczęłam miewac problemy ze zdrowiem psychicznym, stany depresyjne po prostu zwalały mnie z nóg, a przede mną było jeszcze zdanie...
Read More

Małgorzata: praca dla męża

Witam ,mam na imie Malgorzata,pragne podzielic sie z Wami moim swiadectwem jakie otrzymalam w trakcie odmawiania Nowenny Pompejankiej.Nowenne odmowilam w intencji mojego meza o znalezienie pracy.Maz od prawie roku nie mial stalej pracy,pracowal dorywczo na czarno nie zawsze otrzymywal zaplate za wykonana prace.Przeczytaj Małgorzata: praca dla męża
Read More

Teresa: Matka Boża zawsze wysłuchuje naszych próśb – w sposób i w czasie

Pragnę złożyć publiczne świadectwo jako wyraz wdzięczności za uzyskane łaski od Matki Bożej Pompejańskiej, do której zwróciłam się o pomoc w znalezieniu pracy, uleczeniu stanów depresyjnych i zaburzeń emocjonalnych córki, autyzmu atypowego u młodszego dziecka. O samej nowennie dowiedziałam się z Gościa Niedzielnego, moją uwagę przykuło wyrażenie "modlitwa nie do odparcia". Podobnie jak wiele osób składających świadectwo wspominało o swoich wątpliwościach dotyczących "rozmiaru " modlitwy, tak i dla mnie stanowiło ona ogromnie wyzwanie. Jednak dobro i zdrowie najdroższych osób pokonało pierwsze obawy i zgodnie z porzekadłem "dla chcącego nie ma nic trudnego" - z wielką nadzieją i pewnego rodzaju ciekawością rozpoczęłam nowennę.
Read More

To dzięki Matce Bożej i jej łasce

Teraz po kolejnej nowennie wszystko uklada sie coraz lepiej. To dzieki Matce Bozej i jej lasce. Trzeba sie modlic i ufac.
Read More

S.: Z głębokości wołałam..

Matka Najświętsza nie ma względu na osoby. Nie gardzi nawet takimi grzesznikami jak ja. Cokolwiek najgorszego pomyślelibyście o mnie prawdopodobnie byłoby prawdą. Nie wiem skąd ani kiedy dokładnie dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej, choć nie ma to przecież kluczowego znaczenia. Nie pamiętam też kiedy dokładnie zaczęłam odmawiać ją po raz pierwszy. To było dawno, chyba w 2012roku.

Byłam wtedy w wielkich tarapatach, moje małżeństwo wisiało na włosku a ja dopuszczałam do siebie realną myśl,aby ułożyć sobie życie z innym mężczyzną. Właśnie w jego intencji zaczęłam odmawiać pierwszą NP w moim życiu. Modliłam się o nawrócenie dla niego, o pojednanie z Bogiem, o powrót do Kościoła,o uzdrowienie jego życia. I wtedy Matka Boża dotknęła mojego serca i sprawiła,że to ja zaczęłam się nawracać. Ten proces ciągle trwa. Wróciliśmy z mężem do siebie, walczymy o nasze małżeństwo. Zaczęło się zupełnie nowe życie dla nas, choć wszystko wydawało się stracone. Nie chcę opisywać szczegółów…ważne jest to,że Maryja wysłuchuje naszych modlitw w najlepszy sposób,jaki jest w danej chwili potrzebny. Modląc się za innych sami zyskujemy nieskończenie więcej…
Obecnie odmawiam NP za osoby konsekrowane. Gorąco zachęcam to modlitwy w tej intencji. Jeśli nie wiesz za kogo się dziś pomodlić- zrób to za kapłanów i za osoby konsekrowane ( już od chwili poczęcia!) Modlitwa i błogosławieństwo tych osób wróci do Ciebie.
Niech będzie uwielbiony Bóg w Trójcy Świętej Jedyny i Bogurodzica Maryja!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o