Iwona: Wsparcie w każdej potrzebie

Witam, chciałabym podzielić się swoim świadectwem otrzymania łaski od Matki Bożej i Pana Boga. Moja Mama, gdy było mi bardzo ciężko i szukałam nowej pracy, zaproponowała mi abym się modliła Nowenną. Po tygodniu, gdy skończyłam Nowennę, zadzwonił do mnie nowy pracodawca. Drugi raz sięgnęłam, gdy córka wyjechała uczyć się na wakacje za granicę.
Przeczytaj całość

Dorota: nowenna w intencji kochanki męża

Poświęciłam moje życie Bogu. I On wie co dla mnie najważniejsze. Wiem że z najgorszego dla nas bagna Bóg wyciągnie dobro. I nasz Pan nie da nam większego krzyża niż nie jesteśmy w stanie tego udźwignąć. W tedy tego nie rozumiałam. Błagałam Go by pomógł mi go nieść, upadałam pod jego ciężarem ale On mnie podnosił i niósł ten krzyż ze mną.
Przeczytaj całość

Aga: Podziękowanie Matce Najświętszej za otrzymane łaski

Dziękuję Ci Matko Najświętsza za wszystkie otrzymane łaski a najbardziej za to że doprowadziłaś mnie do Pana Jezusa który okazał mi swoje Miłosierdzie. Matka Najświetsza okryła mnie swoim płaszczem a Pan Jezus uleczył rany.Zmieniłam się bardzo i moje życie też się zmienia na lepsze.
Przeczytaj całość

Renata: Jestem w stanie błogosławionym

Chwała Panu i Matce Bożej Pompejańskiej za dar naturalnego poczęcia dziecka po 5 latach starań, nie najlepszych wyników badań i płaczu.
Przeczytaj całość

Monika: Jeszcze troszkę, ale błagania o zdrowie wysłuchane.

Niech będzie pozdrowiona Najukochańsza Maryja , Pan Jezus i Pan Bóg. Chodzi o uzdrowienie mojego syna. Chciałabym opisać jak wielką pomoc otrzymał/otrzymaliśmy , to był naprawdę CUD!
Przeczytaj całość

Robert: Ciagła walka z pokusami

Szczesc Boze ! Moja 6 Nowenne odmawialem za moich rodzicow,o wszystkie laski dla nich potrzebne.Skonczylem ja 30 stycznia 2016 roku.Na razie mot tato zaczol sie czesciej spowiadac i przyjmowac Komuniw Sw.,co wczesniej robil bardzo rzadko.

Mysle,ze na wiecej lask nalezy troche poczekac i jezeli bedzie taka wola Boza,to moi rodzice dostana te laski,ktore sa im najbardzie potrzebne w danym czasie.Moj tato troche naduzywa alkoholu i mam nadzieje,ze dostanie tez laske picia w malych ilosciach albo calkowitego uwolnienia od alkoholu jaka ja dostalem podczas odmawiania Nowenny Pompejanskiej,za co jestem bardzo wdzieczny Bogu i Maryji.Moja 7 Nowenne skonczylem 24 marca 2016 a byla ona w intencji o to,zebym mial wstret i obrzydzenie do pornografii,fantazji erotycznych,programow i filmikow o tresciach erotycznych i nieczystych mysli.Wczesnie bylem od tego uzalezniony i zostalem uwolniony od masturbacji podczas odmawiania Nowenny,jednak wcale o to nie prosilem.Jednak mysli nieczyste,jakies tam programy i filmiki o tresciach erotycznych nieraz sie pojawialy oraz fantazje erotyczne.Mysle,ze Bog chcial mi pokazac przez te grzechy,ze jeszcze sa one we mnie i zeby sie za to modlic Nowenna.Mysle,ze juz jest lepiej pod tym wzgledem,ale jest to jak to mowi ks.Piotr Glas ,ciagla walka z pokusami.Mam tego swiadomosc i jezeli bedzie taka wola Boza,to bede z tego calkowicie uwolniony.Odmawiam tez Nowenne do Maryji Rozwiazujacej Wezly.Odmawiam ja glownie za dzieci i personel przeczkola w ktorym pracuje.Mieszkam i pracuje w Danii a tam ludzie sa daleko od Boga.Nawet dzieci sa bardzo poranione nie mowiac juz o doroslych.Czuje taka potrzebe odmawiania Nowenny do Maryji Rozwiazujacej Wezly .Kochani ,Nowenna Pompejanska to jest najlepsza rzecz,jaka mogla mnie spotkac w moim zyciu,ktore wczesniej bylo marne a teraz sie odmienilo i to jak.Ja moge to powiedziec,ze warto odmawiac ta Nowenne Pompejanska i zachecam Was,zebyscie ja odmawiali czesto.Dziekuje Boze za laski ,ktore ja otrzymalem i moja rodzina.Dziekuje Ci Maryjo za Twoje wstawiennictwo za mnie do Twojego syna,Jezusa.Dziekuja za ochrone przed wszelkim zlem.Z Bogiem

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!