Ja: Wielkie jest miłosierdzie Boże !

Matka Boża nauczyła mnie kochać Jezusa i oddawać w Jego ręce wszystko co mnie boli, wszystko co mnie cieszy i wszystko co kocham.
Read More

Maria: Podczas nowenny nie działo się nic odbiegającego od normy

Podczas nowenny nie działo się nic odbiegającego od normy, żadnych spektakularnych łask. Miałam problemy ze skupieniem w modlitwie.
Read More

Iwona: Ta modlitwa przerosła moje najśmielsze oczekiwania

Ciężko mi opisać wszystko czego doświadczyłam odmawiając nowennę pompejańską. Dlatego pewnie na jednym świadectwie się nie skończy. Nowenny zaczęłam odmawiać w 2013 roku( roku wiary). I od tamtej pory odmówiłam 9 lub 10 nowenn dokładnie nie wiem . Bo nie o ilość tu chodzi. BARDZO długo zwlekałam ze swoim świadectwem mimo ,że wiele otrzymałam i obiecałam Matce Bożej ,że takie świadectwo napiszę. Moje intencje były różne( modliłam się o pracę, o miłość, o wyzbycie się leków, modliłam się też za innych- za córkę, za bliską mi osobę o potrzebne łaski dla niej, a także za osobę która mnie skrzywdziła.
Read More

Czcicielka Maryi: Z Maryją przezwyciężam problemy

Nowennę pompejańską odmawiam obecnie już piąty raz. Dopiero teraz dojrzałam duchowo do napisania świadectwa. Kiedy zaczynałam moje 4 pierwsze nowenny miałam wątpliwości czy zostanę wysłuchana. Jestem przecież zwykłym grzesznikiem, dlaczego miałabym dostąpić tak wielu łask?
Read More

Monika: Tej nocy nie mogłam długo zasnąć

Witam chcialam podzielic sie swoim swiadectwem. Pewnego wieczoru po kapieli zauwazylam na plecach niepokojacy pieprzyk.Wczesniej bylam juz raz skierowana do szpitala na usuniecie 2 podobnych.Ogarnela mnie straszna panika chwycilam za rozaniec, ale nie bylam w stanie sie skupic wiec padlam krzyzem przed obrazem Matki Boskiej i prosilam zeby to nie...
Read More

Renata: Mnie nowenna dała moc i łaskę spowiedzi z całego życia

Nie wiem która to z kolei moja nowenna kończę jedną i w głowie mam następną intencję.a kiedy nie odmawiam nowenny to czegoś mi brakuje życie staje się puste,nerwowe oraz posępne. Kiedy wracam do nowenny to wraca i radość i pokój, ogromny spokój serca i codziennych trudnych spraw , które jakoś same łatwo się rozwiązują i wszystko dobrze się kończy.Nowenna Pompejańska jest lekiem na wszystkie troski i kłopoty, poważne problemy choroby a także na grzech leczy przede wszystkim z grzesznego życia. Mnie nowenna dała moc i łaskę spowiedzi z całego życia,dokładne oczyszczenie duszy przyniosło mi ogromny spokój i nowe podejście do codziennego życia,życia wiarą z Maryją i Różańcem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Renata: Mnie nowenna dała moc i łaskę spowiedzi z całego życia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27
Asia
Gość

Jakbym czytała swoją „przygodę” z Nowenną . Mam bardzo podobnie. Polecam wszystkim odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Dzieją się takie cuda, że WOW!!!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.