Beata: Walczyłam. Wierzyłam, że Matka Boża mi pomoże

awet nie zwróciłam uwagi, jak czas szybko minął i skończyłam pierwszą nowennę. Nie otrzymałam za pierwszym razem łaski, o którą się modliłam.
Read More

W: Tak bardzo Ci dziękuje!

Witajcie. 3.04 zaczęłam drugą nowennę pompejańską. Zakończyłam ją 26.05. Zmawiałam ją w intencji pojawienia się w moim życiu miłości. Czas przed i w czasie nowenny był dla mnie trudny... Pojawiły się problemy na studiach, problemy w oazie i rodzinne.
Read More

Magda: Walczcie, bo warto!

Chciałam podzielić się swoim świadectwem i prosić Was o opinię. Dziękuję wszystkim za piękne świadectwa, zawsze dodają mi siły. Moja intencja jest błaha i banalna, chodzi mi oczywiście o miłość. Odkąd zaczęłam ją odmawiać zalał mnie ogrom niepowodzeń, oblane egzaminy, problemy w pracy, w relacjach z bliskimi, ze zdrowiem, samopoczuciem, wycieńczający...
Read More

Barbara: Pierwsza Komunia Święta

Jestem babcią dziesięcioletniej wnuczki. Rodzice mojej wnuczki nie są małżeństwem, a ich związek rozpadł się, gdy wnuczka miała 5 lat. Oboje nie przystępowali do sakramentów, praktyki religijne ograniczali do niedzielnych mszy.
Read More

Agnieszka: proszę o radę i pomoc

Szczęść Boże. Piszę w nietypowej sprawie. Nie wiem do kogo sie udać, kogo poradzić. Jestem w trakcie odmawiania nowenny pompejańskie o powrót ukochanej osoby, dlatego stwierdziłam, że grono osób odmawiających nowenne będzie najlepszym doradcą ;) Pierwsza nowenna nie przyniosła oczekiwanego przeze mnie rozwiązania (prawdę mówiąc nie przyniosła żadnego rozwiązania), wiem,...
Read More

Piotr: skończyły się związki córek z ich chłopakami z którymi mieszkały

Szczęść Boże. Swoją pierwszą i jedyną (na razie) Nowennę odmówiłem od 10.01 do 03.03 tego roku prosząc o nawrócenie moich dorosłych już trzech córek. Chyba powinienem odmówić za każdą z nich osobną ale i tak otrzymane łaski od Matki Bożej były dla mnie bardzo widoczne.

Dla dwóch z nich skończyły się związki z ich chłopakami z którymi mieszkały od jakiegoś czasu. Oczywiście to był ich wybór ale każdy ma swoją wersję i będzie się jej trzymał. Najwięcej jednak łask spadło na mnie gdyż przez całkowite zawierzenie się Jezusowi i Maryi, przez tę codzienną modlitwę czuję że wszyscy jesteśmy w dobrych matczynych rękach.
Najświętsza Panienko dziękuję Ci za wszystkie dary. Obiecuję nigdy Cię nie zawieść. Proszę módl się za nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
iwonopediamEwa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Chwała Panu!

iwonopediam
Gość
iwonopediam

prosze o modlitwe za kasie i karola