Helena: Żałuję, że nie poznałam tej modlitwy wcześniej

Mam na imię Helena. Niedawno skończyłam odmawiać dziewiątą nowennę. Modliłam się w różnych intencjach za swoich najbliższych, o pracę, o zdrowie, o nawrócenie, o różne łaski dla syna i córki, o pomoc w sprawach urzędowych i osobistych.
Read More

Anna: Matka Boża jest ze mną każdego dnia

Szczęść Boże, zbierałam się do napisanie świadectwa bardzo długo. Zawsze nie był to odpowiedni czas, ani nie było żadnego natchnienia. Kiedy zaczynamy odmawiać nowennę pompejańską obiecujemy Matce Różańcowej, że napiszemy świadectwo. Zobowiązana zatem do tego obietnicą daną Maryi, pragnę podzielić się z Wami moimi odczuciami i myślami, jakie towarzyszą mi każdego dnia odkąd zaczęłam odmawiać nowennę.
Read More

Joanna: Matka Boża zawsze ze mną

Szczęść Boże! Chciałam podzielić moim doświadczeniem ogromnej pomocy od Matki Bożej.
Read More

Aneta: umacnia mnie w wierze i napełnia zaufaniem

Witam! O NP dowiedziałam się od cioci, ale nie zainteresowało mnie to. Jesienią ubiegłego roku przeczytałam artykuł o NP i podjęłam spontaniczną decyzje ze zacznę ją odmawiać. Nie bałam się że będzie trudno, po prostu zadziałałam. Skończyłam nowennę w połowie grudnia, a dopiero wczoraj poczułam potrzebę żeby do Was napisac.Przeczytaj...
Read More

Modlitwa o zdrowe dziecko i szczęśliwe rozwiazanie

W pewnym momencie zaczelam przeszukiwać Internet i znalazłam nowennę pompejanska. Zdecydowałam się aby zaczac ja odmawiać w intencji zdrowia dla mojego dziecka które nosiłam pod sercem.
Read More

Paulina: Modlitwa o dobrego męża

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!
Nowennę Pompejańską odmówiłam pierwszy raz w życiu. Zaczęłam odmawiać ją w Środę Popielcową a skończyłam w Niedzielę Miłosierdzia. Jestem pełna wdzięczności za to że dane mi było wytrwać całą tą nowennę. Modliłam się za dobrego, wytrwałego, pobożnego, wytrwałego i kochającego męża. W trakcie modlitwy otrzymałam wiele łask o które nawet nie prosiłam.

Uspokoiłam się, odkryłam że Bóg to Miłujący Miłosierny Żywy Ojciec, który kocha mnie szaleńczą miłością i chce mojego piękna. Odkryłam dar modlitwy przed Najświętszym Sakramentem i dar codziennej Eucharystii. Dostrzegłam że mój ojciec kocha mnie na swój sposób, polepszyły się moje relacje z innymi ludźmi i uświadomiłam sobie że nie zawsze wiem wszystko najlepiej. Zapisałam się na wolontariat na rzecz pomocy dla ludzi bezdomnych, oraz do wspólnoty osób uzależnionych by walczyć ze swoim nałogiem. Modlitwa ta uczy wytrwałości, pokory, której ciągle mi brak. W trakcie napotkałam wiele trudności, wątpliwości ale starałam się zawierzyć wszystko Matce Bożej i Duchowi Świętemu. Na początku nowenny chłopak z kursów tańca zaprosił mnie na wesele, na które zgodziłam się pójść. W międzyczasie spotkaliśmy się kilka razy. I przestał się odzywać. Czuje, że Dobry Bóg uczy mnie cierpliwości i zaufania w tej sprawie. Chociaż ostatnio znowu się spotkaliśmy. Nie wiem jak to się dalej potoczy ale chociaż mam pokusę działania na własną rękę wierzę, że Wola Boża jest lepsza niż moja i Bóg wie co dla mnie najlepsze. Polecam wszystkim Akt oddania przeciw niepokojom i zmartwieniom oraz modlitwy do Ducha Świętego i o.Pio. Cudowna Matko Boża Pompejańska, dziękuję!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Paulina: Modlitwa o dobrego męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karolina
Gość
Karolina
wiesz odmawiam NP pierwszy raz. Kiedy zaczęłam się modlić w pewnym momencie odezwał się do mnie chłopak, ktorego poznałam na fB kiedys szukając mieszkania do wynajęcia, on wstawił ofertę swojego i tak sie poznalismy po jakims czasie odezwał sie i zaproslił mnie na kolacje. poznej sie urwało myślę , że chyba mu się nie podobam, na początku wpadłam w panikę, dlaczego i po co tak jest , po co mi to spotkanie było, żeby po raz kolejny uswiadomic mi ze tak zle wygladam? obwiniałam Matke Boską o to, ze to spotkanie sie odbyło bo kolejny raz oberwałam od jakiegos faceta.… Czytaj więcej »
Adam
Gość

Mnie modlitwy nie pomogły, mam żonę ale modliłem się o jej czystość, niestety nie zachowała tego daru, i jednak jest to ogromny problem w małżeństwie, przestrzegam innych.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!