Gosia: Nowenna zmienia moje życie

Udało mi się skończyć pierwszą nowennę w moim życiu (zapewne nie będzie ostatnią)jak na razie jeszcze efektów nie ma ale jestem pełna nadziei. Strasznie bałam się, że nie uda mi się wytrwać ale z każdym dniem było coraz łatwiej. Teraz nie mogę bez niej żyć. Pozwoliła mi się wyciszyć w...
Read More

Sylwia: Zostałam wysłuchania

Od mojego nawrócenia minął rok,byłam osoba ,ktora nie chodziła do kościoła a jak poszłam to było to od wielkiego święta ,nie chodziłam do spowiedzi ,generalnie prowadziłem bezbozne życie. od 20 lat chodziłam do wrozek i bardzo brałam sobie do serca to co do mnie mówiły. Pewnego wieczoru padlam na kolana...
Read More

Barbara: Niestety popełniliśmy grzech nieczystości bardzo tego żałuję

Witam wszystkich bardzo serdecznie :-) kilka dni temu zakończyłam swoją Nowennę. Bardzo chciała bym mieć swoją drugą połówkę z którą mogła bym pójść przez życie, cieszyć się każdym dniem o to modlę się każdego dnia.
Read More

Weronika: Zdrowie i wiele łask

Mój mąż zachorował. wtedy dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej. W sumie odmówiłam 3 nowenny w intencji jego uzdrowienia. Nowenna dała mi jednak nie tylko uzdrowienie mojego męża ale też wiele innych, niezliczonych łask i cudów, których doświadczałam podczas odmawiania jej. Nowenna pomogła w walce duchowej.
Read More

DOMINIKA: Uwolnienie z relacji

Dziękuje Maryjo za uwolnienie z tej relacji i pokój w sercu!
Read More

Ostatnia szansa na maj, by pokłonić się Królowej Różańca z Pompejów!

Ostatnia szansa na maj, by pokłonić się Królowej Różańca z Pompejów! Nasza redakcja zaprasza na piątą pielgrzymkę na uroczystości święta Sanktuarium Królowej Różańca Świętego w Pompejach, w dniach 1–11 maja 2016 roku!

Program: dzień 1. – wyjazd. Poniedziałek, święto flagi, wjazd na Kahlenberg, Msza św. w kościele, w którym modlił się Jan III Sobieski przed bitwą z Turkami. Nocleg w Tarvisio.

Wtorek: ASYŻ – miasto św. FRANCISZKA, zwiedzanie i modlitwa w Bazylice. Nawiedzenie grobu świętego.

Przejazd do CASCII – zwiedzanie sanktuarium i grobu św. RITY, patronki spraw beznadziejnych.

Środa: SAN GIOVANNI ROTONDO i św. o. PIO, modlitwa i zwiedzanie.

Czwartek: MONTE SAN’T ANGELO – jedno z najsłynniejszych sanktuariów ku czci świętego Michała Archanioła.

Piątek: Pompeje i wycieczka promem na wyspę CAPRI. Zwiedzanie najpiękniejszej wyspy Morza Tyrreńskiego.

Sobota: POMPEJE – zwiedzanie antycznego miasta, gdzie przed wiekami zatrzymał się czas. Modlitwa w bazylice Matki Bożej Różańcowej i zwiedzanie.

Niedziela: bazylika Królowej Różańca Świętego, udział w uroczystościach na placu oraz indywidualna modlitwa i czuwanie, nawiedzenie grobu bł. BARTOLA LONGO.

Poniedziałek: WATYKAN. Modlitwa i zwiedzenie Bazyliki oraz Placu św. Piotra, grób JANA PAWŁA II.

Przejazd do NETTUNO – zwiedzanie Sanktuarium św. MARII GORETTI.

Wtorek: ORVIETO – starożytne miasto Etrusków, położone na wzgórzu. Miejsce cudu eucharystycznego. Zwiedzanie monumentalnej katedry z olśniewającą mozaikową fasadą i kaplicą św. Korporału. Nocleg w Tarvisio.

Środa – wyjazd do Polski. CENA: 2.180 zł (+ ok. 70 euro do rozliczenia na bilety, statek na Capri, przewodnicy itd.). 9 noclegów/śniadań/obiadokolacji. Pilot + duszpasterz.

Zgłoszenia: pielgrzymka@rosemaria.pl, tel. 61 66 24 921 (w dni robocze w godz. 11-15).

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Ostatnia szansa na maj, by pokłonić się Królowej Różańca z Pompejów!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Artur
Gość

Teraz nie mogę, ale jeśli się spełni moja prośba z Nowenny, będę mógł i na pewno pojadę do Niej. Minął już rok jak ją odmówiłem..

apostoł różańca
Gość
apostoł różańca

Warto choć raz w życiu być w tym cudownym miejscu.

barbara
Gość
barbara

Do Krolowej Rozanca z Pompejow napewno pojade ale nie tym razem . Dziekuje i pozdrawiam.

Zofia
Gość

Jeśli Dobry Bóg pozwoli pragnęłabym pojechać w przyszłym roku, na podziękowanie za 33 lata sakramentu małżeństwa i inne wysłuchane Nowenny Pompejańskie. Czy będzie organizowana pielgrzymka w 2017r.?

Marek (adm.)
Admin

Na pewno tak 🙂

Zofia
Gość

Bardzo dziękuję P.Marku 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?