Ilona: Małżeństwo

Kochani módlcie się roźańcem bo to piękna modlitwa. Ufajcie bo Matka Boża wysłuchuje każdej modlitwy i dodatkowo obdarza nas łaskami o które nie prosimy.
Przeczytaj całość

Zagubiona: Zawierzyłam swoje życie Maryi

Witam wszystkich, jestem w trakcie nowenny pompejanskiej, kilka dni zostało mi do końca części blagalnej. W gruncie rzeczy nie dostałam tego o co prosiłam
Przeczytaj całość

maria: wypadek mojej córki

Pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłam chyba nie we właściwej intencji bo się nie spełniła , modliłam się pierwszy raz ale tak mocno i gorliwie , odawałam się modlitwie całym sercem , byłam wytrwała , silna mimo że Zły strasznie ze mną walczył , słabłam odmawiając Różaniec, zasypiałam , rozbijały mi się...
Przeczytaj całość

Oliwia: Świadectwo nowenny, która działa cuda!

Witajcie. Długo się zastanawiałam jak napisać świadectwo nowenny Pompetańskiej. Czy mi się uda czy jakoś to będzie miało sens. Dużo przeczytałam świadectw i wszystkie dla mnie się czymś różniły. Może na początku coś o sobie. Mam na imię Oliwia. Mam 21 lat. W klasie maturalnej jakoś wzmocniłam wiarę w Boga....
Przeczytaj całość

Marianna: Dziękuję ze wysłuchanie prawie wszystkich próśb.:)

Znalezienie nowej pracy na normalnych warunkach graniczyło z cudem...Więc kolejna nowenna o znalezienie pracy. Dziś tj. 14-02-2015 kończę nowennę a od jutra idę do nowej pracy.
Przeczytaj całość

Ola: Słaba jak człowiek…

Chciałam napisać swoje świadectwo, ponieważ obiecywałam to Matce Bożej po każdym dniu nowenny. Jedno świadectwo już pisałam kiedyś. Nowennę odmawiałam bez przerw od grudnia 2014 roku. Intencje były rożne. Jedna o uratowanie małżeństwa, inna o zdrowie dla męża. Te zostały wysłuchane w „namacalny” sposób. Wiem, ze dzięki Nowennie jesteśmy nadal małżeństwem, mój Mąż nie ma cieżkiej i śmiertelnej choroby.

Gdy czekaliśmy na diagnozę, byłam w trakcie odmawiania Nowenny własnie w tej intencji w której nic sie nie zmienia. Ale gdy pojawiło sie widmo choroby, od razu powiedziałam do Maryi: ” Maryjo, nie chcę w życiu nic więcej, jeżeli taka jest Twoja wola, niż to, zeby Maż był zdrowy, żył i mógł wychowywać nasze dzieci” Przy każdej nowennie prosiłam o zdrowie i opiekę dla naszych dzieci. I wiem, ze Maryja czuwa. Mam jedną intencję, która moze wydac sie płytka, ale bardzo potrzebuje poprawy sytuacji materialnej, która pozwoli na poprawienie warunków do życia dla naszej rodziny. I w tym zakresie nic się nie dzieje. Przynajmniej ja nic nie widzę. Tzn każdego dnia dziękuję za otrzymane łaski- takie jak to, ze możemy sie obudzić zdrowi, z dachem na głową. Ale cały czas mam na plecach ciężąr tych kiepskich warunków mieszkaniowych. Od dwóch tygodni nie odmawiam nowenny i jest mi z tym źle. Wiem, ze to sprawka szatana, który cieszy sie, ze nie mogę sie zebrać i wole np. słuchać muzyki niż sie pomodlić. Wiem, ze wszystko co mam- mam dzięki Maryi. Dzięki temu, że Ona czuwa, błogosławi. Bardzo Was proszę o modlitwę za mnie , abym się nie poddawała, nie wątpiła, nie traciła nadziei.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ola: Słaba jak człowiek…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika
Ela
Gość

Zycze duzo sily i wytrwalosci.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!