Renata: cud miłosierdzia

Maryja Pompejańska pomogła.Właśnie dowiedziałam się że wnuk chętnie idzie do ojca i coś zmienia się na lepsze.Wierzę że będzie to trwały kontakt.
Read More

Weronika: Opieka Mateczki nad dzieckiem

Pragne zlozyc swoje swiadectwo wlasnie dzis,choc Nowenne odmawiam dopiero 7 dzien ,moge juz teraz powiedziec o cudzie jaki otrzymalo moje dziecko..ale od poczatku.Na Nowennę Pompejańską trafilam przypadkiem,szukalam czegos w sieci,byly rozne wypowiedzi na dany temat ale jedna przykula moj wzrok a mianowicie wzmianka o Nowennie ,weszlam na strone i troszke...
Read More

Maria: modlitwa o zdrowie córki

Witajcie! Zgodnie z obietnicą Matce Najświętszej składam świadectwo łaski otrzymanej za Jej pośrednictwem. W lutym tego roku dowiedzieliśmy się o problemach z tarczycą naszej córki. Zaskoczenie, trochę strachu przed nieznanym. Wtedy po raz pierwszy pomyślałam o nowennie pompejańskiej, o istnieniu której usłyszałam kilka miesięcy wcześniej przy okazji poważnej choroby naszej...
Read More

Ania: Dziękuję Ci cudowna Orędowniczko

Witam. Nowennę próbowałam odmawiać trzykrotnie ( próbowałam,ponieważ żadnej nie ukończyłam),a pomimo to Matka Boża nie pozostawiła mnie bez pomocy :-) Modliłam się o wybrnięcie z długów,pomoc przyszla zaraz po przerwaniu trzeciej nowenny.Sprawa zakończyła się może nie tak jak ja to sobie wyobrażałam,ale wiem,że tak musi być. Przeczytaj Ania: Dziękuję Ci...
Read More

Dorota: Matko Boża… Dziękuję!

Dziękuję Najświętszej Panience za wszystkie łaski otrzymane za jej wstawiennictwem. Nowennę Pompejańską odmawiam od roku, zupełnie przypadkowo dowiedziałam się o jej istnieniu. Wiem już, że będę odmawiać ją zawsze.
Read More

Ola: Słaba jak człowiek…

Chciałam napisać swoje świadectwo, ponieważ obiecywałam to Matce Bożej po każdym dniu nowenny. Jedno świadectwo już pisałam kiedyś. Nowennę odmawiałam bez przerw od grudnia 2014 roku. Intencje były rożne. Jedna o uratowanie małżeństwa, inna o zdrowie dla męża. Te zostały wysłuchane w „namacalny” sposób. Wiem, ze dzięki Nowennie jesteśmy nadal małżeństwem, mój Mąż nie ma cieżkiej i śmiertelnej choroby.

Gdy czekaliśmy na diagnozę, byłam w trakcie odmawiania Nowenny własnie w tej intencji w której nic sie nie zmienia. Ale gdy pojawiło sie widmo choroby, od razu powiedziałam do Maryi: ” Maryjo, nie chcę w życiu nic więcej, jeżeli taka jest Twoja wola, niż to, zeby Maż był zdrowy, żył i mógł wychowywać nasze dzieci” Przy każdej nowennie prosiłam o zdrowie i opiekę dla naszych dzieci. I wiem, ze Maryja czuwa. Mam jedną intencję, która moze wydac sie płytka, ale bardzo potrzebuje poprawy sytuacji materialnej, która pozwoli na poprawienie warunków do życia dla naszej rodziny. I w tym zakresie nic się nie dzieje. Przynajmniej ja nic nie widzę. Tzn każdego dnia dziękuję za otrzymane łaski- takie jak to, ze możemy sie obudzić zdrowi, z dachem na głową. Ale cały czas mam na plecach ciężąr tych kiepskich warunków mieszkaniowych. Od dwóch tygodni nie odmawiam nowenny i jest mi z tym źle. Wiem, ze to sprawka szatana, który cieszy sie, ze nie mogę sie zebrać i wole np. słuchać muzyki niż sie pomodlić. Wiem, ze wszystko co mam- mam dzięki Maryi. Dzięki temu, że Ona czuwa, błogosławi. Bardzo Was proszę o modlitwę za mnie , abym się nie poddawała, nie wątpiła, nie traciła nadziei.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ola: Słaba jak człowiek…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika
Ela
Gość

Zycze duzo sily i wytrwalosci.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!