Ania: Maryja pomoże w odpowiednim czasie

Ja odmówiłam nowennę po raz pierwszy za pracę. Skończyłam ją odmawiać w pewną sobotę a w kolejny poniedziałek już zaczęłam pracować. To niesamowite bo to praca w szkole a teraz tak trudno dostać taką pracę. Modliłam się również o lepszą pracę dla męża oraz dar potomstwa ale nadal czekam. Wierzę,...
Read More

Agnieszka: Uzdrowienie z choroby psychicznej

Mam 16-letniego syna, który od ok. pół roku stał się niezmiernie religijny. Początkowo nic nie wzbudzało podejrzeń, ale od dwóch miesięcy nastąpiło gwałtowne pogorszenie wyników w szkole. Syn zaczął się dziwacznie zachowywać, izolować się od kolegów, miał ogromne problemy z koncentracją. Po wizycie u specjalisty miał zlecone silne leki, które...
Read More

Joanna: o miłości

W moim przypadku było to tak, że miałam już dosyć związków, w których ciągle czułam, że 'to nie to'. Nigdy naprawdę nie kochałam chłopaka. Zawsze początki były zauroczeniem, a później okazywało się, że to nie jest mężczyzna, z którym mogłabym spędzić resztę życia. Z jednym chłopakiem nawet byłam 3 lata,...
Read More

Anna: Zdrowie, praca

Dzieją się prawdziwe cuda, jeśli tylko oddacie to wszystko Bogu i Maryi. Nie traktujcie jednak Nowenny jak maszynki do spełniania życzeń. Zaufajcie Bogu, złączcie się z Nim i módlcie z wiarą i pobożnością. Choć nieraz jest ciężko i myśli krążą gdzie indziej, nie rezygnujcie. Nie poddawajcie się. Przeczytałam gdzieś, że Bóg na nasze modlitwy ma zawsze 3 odpowiedzi:
Read More

Barbara: Wybawienie z kłopotów

Szczęść Boże! Pragnę podzielić się tym świadectwem, bo po raz kolejny Matka Boża mnie wysłuchała. Nowennę Pompejańską postanowiłam odmówić za mojego męża, który toczył walkę z firmą ubezpieczeniową w sądzie. Postawione zostały mu zarzuty o próbę wyłudzenia odszkodowania. Sprawa toczyła się długo, ale ja odmówiwszy Nowennę już się o nic nie martwiłam. I rzeczywiście mój mąż został uniewinniony. Dziękuję Ci Matko, wiem że zawsze jesteś przy mnie. Dziękuję Ci za ten spokój, który we mnie wlewasz.
Read More

OLA: Nowenna Pompejańska jest jak plaster miodu

Jestem w trakcie odmawiania 9 Nowenny Pompejańskiej.Zaczęłam w styczniu 2015 roku.Już wielokrotnie nosiłam się z zamiarem dania świadectwa,ale ciągle myślałam,poczekaj, nie śpiesz się, nie rób tego pochopnie.

Teraz już muszę.Otóż moi drodzy, odmawianie Nowenny to piękna sprawa,a jeśli czujesz i widzisz gołym okiem efekty tej modlitwy to tak jak plaster miodu na ranę.Pierwsze 3 Nowenny w ub.roku to prośby do M.B Pompejańskiej w sprawie nauki syna,jego egzaminów maturalnych i zawodowych.Nie był prymusem ale ukończył Technikum,zdał egzaminy zawodowe.Końcem lipca zdecydował że wyjedzie za granicę.A ja znowu podjęłam kolejna modlitwę Nowennową z prośbą żeby spotkał na swojej drodze dobrych uczciwych ludzi,żeby mu pomogli załatwić pracę, mieszkanie i inne sprawy z tym związane.I tak też się stało. W ciągu 2 tygodni od wyjazdu wszystko już miał poukładane.Jest szczęśliwy,zarabia na siebie i o to mu chodziło.Ale że kłopotów nigdy nie mało kolejną Nowennę poświęciłam o zdrowie męża i jego kłopoty z okiem. Wszystko się szczęśliwie zakończyło,widzi na oko co jest najważniejsze, a było bardzo źle.Przed Świętami Bożego Narodzenia córkę moją spotkał problem z sąsiadami z dojazdem do siebie , z drogą i jej utwardzaniem. Wydawało się ,że sytuacja jest bez wyjścia.Trwało to 3 miesiące,a ja w cichości powierzyłam to Panu Bogu i Maryji w kolejnej Nowennie. Nie uwierzycie ale na 2 dni przed ukończeniem części Dziękczynnej sąsiad sam przyszedł i zaproponował rozwiązanie wspólnego utwardzania drogi, a w Poniedziałek Wielkiego Tygodnia/ostatni dzień Nowenny/ już razem zgodnie pracowali na spornej drodze.To był znak szczególny.Dzieci moje nie mogły tego pojąć czy to dzieje się naprawdę.A ja im mówię: macie problemy-zawierzajcie to Maryji w Nowennie Pompejańskiej. Inaczej patrzą teraz na moje powiedzenia.Już druga córka podjęła modlitwę w swojej wiadomej sprawie a mnie to ogromnie cieszy.Ja modlę się dalej,w następnej intencji. Zawierzam Maryji z Pompejów kolejną sprawę. Uwierzcie-warto! Maryja nas nie opuszcza, ale to my musimy być blisko Niej z różańcem w ręku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o