Marzena: Wysłuchana modlitwa o pracę

Chcę złożyć świadectwo mojej wysłuchanej Nowenny Pompejanskiej. Modliłam się o pracę. Juz w trakcie odmawiania Nowenny dostałam propozycję pracy, niestety wszystko zaczęło się zmieniać i w efekcie nic z tego nie wyszło. Przeczytaj Marzena: Wysłuchana modlitwa o pracę
Read More

Sylwia: Modlitwa o upragnioną pracę

Obawiam sie ze Matka Boza mnie nie wyslucha, oczywiscie ze nie watpie w moc modlitwy tylko boje sie ze zostane sposrod tych co nie zostana wysluchani..
Read More

Aneta: Mam przy sobie Największych Sprzymierzeńców

Musze to napisać. jestem po operacji radykalnej wyciecia narzadów rodnych...rak jajnika. Jeden z guzów zlosliwy stad zapadla decyzja o chemii. Dzis skonczylam druga chemię, dzis onkolog powiedziala ze markery wrociły do normy i dzis zaczynam drugą czesc nowenny...dziekczynną. Uwierzcie, ja czesto modlilam sie w chaosie, myliło mi sie, czasem nie chcialo sie ale modlilam sie. Nawet myslalam ze duzo wody uplynie zanim dotknie mnie moc Matki.
Read More

Joanna: Gdyby nie Matka Najświętsza nie zrozumiałabym istotnej rzeczy

Do Nowenny podchodziłam dwa razy, pierwszy raz bezskutecznie. Zostawiałam sobie wszystkie trzy części różańca na późny wieczór. To nie mogło mi się udać. Po pierwszej próbie minęły jakieś dwa miesiące. Podjęłam się jeszcze jednej próby, tym razem odniosłam sukces, wraz z pomocą Matki Najświętszej dotrwałam i dziś jestem w 52. dniu Nowenny.
Read More

Ola: Nauczyłam się ufać Bogu

Dziś jest przedostatni dzień mojej pierwszej nowenny. Aż ciężko uwierzyć, że udało mi się wytrwać tak długo. O nowennie słyszałam wcześniej wiele razy, ale nigdy nie sądziłam, że to modlitwa dla mnie, bo ciężkie dla mnie było odmówienie chociażby jednego różańca, a co dopiero trzy dziennie przez 54 dni.

Jednak kiedyś w rozmowie ze znajomymi kolega powiedział, że zaczynają następnego dnia nowennę i spytał się mnie czy chciałabym się przyłączyć. Podeszłam do tego bardzo sceptycznie. Byłam pewna, że nie jestem w stanie wytrwać nawet jednego dnia. Ale uderzyły mnie słowa, które ten znajomy powiedział: „Przecież nawet jeśli nie wytrwasz do końca, to Bóg i tak udziela łask”.
W końcu z jednodniowym opóźnieniem do znajomych, ale zaczęłam odmawiać nowennę w intencji o dobrego męża. I faktycznie już pierwsze dni nowenny były dla mnie wielką łaską, nauką modlitwy, codziennym utwierdzeniem w tym, że jestem ukochaną córeczką Boga.
Szatan wie jaką siłę ma modlitwa różańcowa. Już pierwszego dnia zaczęłam być atakowana przez szatana. Spałam niespokojnie, śniły mi się takie koszmary jak nigdy wcześniej. Przez to też gorzej funkcjonowałam w ciągu dnia. Zaczęłam więc przed snem prosić anioła stróża o ochronę i kładłam się spać z różańcem w ręce. W ten sposób przesypiałam całą noc.
Nowenna dała mi też nowe życie. Piątego dnia nowenny wylosowałam Słowo: „Nie wspominajcie wydarzeń minionych, nie roztrząsajcie w myśli dawnych rzeczy. Oto Ja dokonuję rzeczy nowej: pojawia się właśnie.” (Iz 43, 18-19). Wtedy go nie zrozumiałam, ale następnego dnia poszłam do spowiedzi i gdy później zobaczyłam na tą karteczkę zrozumiałam, że Bóg chce, żebym przestała wracać do przeszłości, że to jest ten moment, żeby wreszcie zacząć żyć, że On tego właśnie chce dla mnie.
W następnych dniach pojawiły się wątpliwości w związku z obraną przeze mnie intencją. Zaczęłam się zastanawiać czy małżeństwo jest na pewno moim powołaniem. I wtedy też zupełnie niespodziewanie Bóg przemówił do mnie Słowem Bożym i już wiedziałam, że obrałam właściwą intencję.
Nowenna nauczyła mnie modlitwy różańcowej oraz zaufania Bogu. Były dni łatwiejsze i trudniejsze, ale wiedziałam, że zawsze ze mną jest Bóg. Już mam intencję na następną nowennę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?