Natalia: Pomoc w zdaniu egzaminów

Szczerze mówiąc, nie do końca wiedziałam w jakiej intencji mam się modlić, zwłaszcza, że tę NP zaczęłam odmawiać po kilku miesięcznej przerwie. Jako że jestem studentką, pomyślałam, że warto modlić się o zdanie sesji.
Read More

Małgorzata: Przyjęcie do szkoły

Po Nowennę Pompejańską sięgnęłam, gdy przyszły zaskakująco słabe wyniki egzaminu mojej córki. Zwyczajne „podwinięcie nogi”. Wiedziałam, ze bardzo dobre oceny na zakończenie poprzedniej szkoły nie wystarczą do uzyskania odpowiedniej liczby punktów, aby dostać się do wymarzonej szkoły. Znałam moc nowenny, Matka Boża już raz poprowadziła mnie, gdy kilka lat temu...
Read More

Kinga: Uzdrowienie!

Jeszcze nie otrzymałam łaski, o którą proszę Matkę Bożą ale wierzę, że zostanę wysłuchana. Poza tym otrzymałam łaski, o które się nie modliłam. Jedną z nich jest łagodnie przebyte przeziębienie.
Read More

Paulina: Samotność

Ufam jej bezgranicznie, jest przy mnie zawsze i wiem że nigdy mnie nie opuści.
Read More

Ola: Cud nowego życia

Chciałabym się z Wami podzielić moim świadectwem, aby podziękować Matce Przenajświętszej za otrzymane łaski i napełnić nadzieją tych wszystkich, którzy nadal na nie oczekują.
Starania o powiększenie naszej Rodziny rozpoczęliśmy z Mężem niedługo po naszym ślubie, pod koniec 2011 roku. Po kilku miesiącach bezowocnych starań zwróciliśmy się o pomoc do lekarza, najpierw jednego, a dwa lata później kolejnego. Wyniki badań były dobre, jednak w związku z niemożnością ustalenia przyczyn bezowocnych starań pojawiła się diagnoza niepłodności niewiadomego pochodzenia, która brzmiała jak wyrok tym bardziej, że wskazania jednoznacznie kierowały nas w stronę procedury in vitro.

Wówczas za namową Małżonka postanowiliśmy skonsultować się z jeszcze jednym lekarzem, który rozumiał nasze przekonania i postanowił nam pomóc dając to, co najważniejsze – nadzieję. W międzyczasie koleżanka mojej Mamy powiedziała jej o Nowennie Pompejańskiej i zachęciła do zainteresowania nas tym tematem. Dzięki niej dostaliśmy wszystko, co było potrzebne – instrukcję jak odmawiać NP, Różaniec poświęcony w Pompejach, świadectwa – słowem wystarczyło zacząć. Oczywiście pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy i NP przeczekała kilka dobrych miesięcy, zanim znalazła drogę do naszych serc. W grudniu 2015 roku, gdy mijało 5 lat naszych starań, poczułam nagle potrzebę powrotu do tematu NP. Sięgnęłam po Różaniec dokładnie 8 grudnia i jakież było moje zdziwienie, gdy przeczytałam, że to bardzo dobry dzień na rozpoczęcie NP – Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Poczułam, że to nie jest przypadek i rozpoczęłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej w najważniejszej dla nas intencji. Kilka dni później odwiedziła nas nasza Przyjaciółka, która dowiedziawszy się o tym, że rozpoczęłam NP, zmotywowała mojego Męża do tego, by do mnie dołączył. W tym samym dniu wieczorem Mąż rozpoczął NP i odtąd codziennie razem odmawialiśmy NP w naszej wspólnej intencji. Zakończyłam odmawianie NP 30 stycznia 2016 roku, Mąż 11 lutego 2016 roku. Dokładnie miesiąc później dowiedziałam się, że jestem w piątym tygodniu upragnionej ciąży…
Żadne słowa nie oddadzą naszej radości, bo i co można napisać o tym, jak się w tej chwili czujemy. Ale zmotywowana dziś rano przez naszą Przyjaciółkę – tę samą, dzięki której Mąż dołączył do NP, chcę teraz Wam napisać o tym, jak wielkiej łaski doświadczyliśmy dzięki wsparciu Matki Bożej i modlitwy do Niej. Wiemy, że ten cud nowego życia jest właśnie darem od Boga za wstawiennictwem Matki Bożej. Gorąco wierzymy w to, że wszystko będzie dobrze i każdego dnia modlimy się o wszelkie błogosławieństwo dla Naszego Maleństwa, aby przyszło na świat i rosło zdrowo. Chcemy też, aby nasze świadectwo było poświadczeniem tego wielkiego cudu oraz umocniło Was w wierze, że to, o co prosicie, będzie Wam dane.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ola: Cud nowego życia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Dziękuję Ci za tak pokrzepiające świadectwo. Matka Boża jest wielka! Ja też modle się o ten cud, już kilka nowenn zmówiłam i nadal nic…My staramy się od 2012 roku, teraz odmawiam Nowennę w intencji mojego zdrowia, ale jak ją skończe 3 maja (piękna data NMP Królowej Polski) to rozpocznę kolejną jeszcze raz prosząc o dar poczęcia. Proszę was o modlitwę. Bóg zapłać!

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Dziękuję za to świadectwo. Ja też modliłam się NP o cud nowego życia. Doznałam wielu innych łask ale tej wyczekiwanej od 19 lat nie otrzymałam. Mimo to dziękuję Matce Bożej za to że pomogła mi przezywciężyć inne trudności. Ta modlitwa ma moc, potężną moc.

Obrazki z nowenną pompejańską?