Lidia: Więcej zaufania!

Moim postanowieniem jest trwać w tej modlitwie dzień po dniu do końca moich ziemskich dni. Kiedyś czytałam w świadectwach innych osòb, które modliły się w tej intencji, że miały sny jak trzymają kogoś za rękę i prowadzą w kierunku światła.
Read More

Anna: Nowenna w intencji o zdrowie psychiczne

Patrzę na życie i problemy inaczej. Spokojniej, powierzając Je zawsze Bogu. Zawsze szukam w Nich Boga.
Read More

Kasia: DETOX z okultyzmu!

Zaznaczam na wstepie,ze nie mam polskich znakow na klawiaturze,tagze z gory dziekuje za wyrozumialosc.To swiadectwo jest bardzo dlugie,ale taka jest wola Matki Boskiej. Mowiac o detoxsie myslimy automatycznie o uzaleznieniu.Zgadza sie z tym ,ze u mnie to bylo raczej zniewolenie duchowe! Moi drodzy uzalezniona bylam prawie 18lat od wrozb!Mam dopiero...
Read More

Agnieszka: nowenna leczy moje złamane serce

Kilka lat temu dość mocno przeżyłam odrzucenie przez grupę przyjaciół. Ciągle pojawiali się w myślach, snach, do tego gdzieś tam w sercu cały czas odczuwałam ból.
Read More

Monika: Wciąż mam nadzieję

Witam. Dopiero po odmówieniu czterech razy Nowenny Pompejańskiej w różnych intencjach piszę to świadectwo. Czekałam, bo chyba nie otrzymałam łask, o które się modliłam. Piszę "chyba", bo może być też tak, że Pan Bóg mi je dał, a ja ich nie dostrzegam.
Read More

Ola: Bóg nigdy nie pozwolił nam głodować

Swoją 7 Nowennę odmawiałam ogólnie o poprawienie sytuacji w naszej rodzinie. Odmawiać skończyłam w grudniu 2015 r. Rodzice popadli w długi ogromne. Ja mieszkam razem z nimi i dziećmi. Martwiliśmy się o to jak poradzimy sobie w codziennym życiu. Rodzice mieli tylko rentę taty a ja zasiłek macierzyński.

W styczniu skończył mi się urlop macierzyński. A już w lutym znalazłam pracę. Nie są to jakieś duże pieniążki, ale to sprawia że nie musimy się już tak bardzo martwić czy przetrwamy. Modliłam się o poprawę naszej sytuacji i chociaż ten dług nie zniknął, to wiem że przynajmniej będziemy mieli z czego się utrzymać. Bóg nigdy nie pozwolił nam głodować. Zawsze jakoś udawało nam się zdobyć pieniądze. Wiem, że to opieka Pana Naszego. Obecnie modlę się za moje małżeństwo. Po 10 latach bywa różnie. Mam nadzieję, że kiedyś i w tej sprawie złożę świadectwo. Również mam taki wewnętrzny spokój o to, że będzie wszystko dobrze, może nie że znikną wszystkie problemy, ale mam ufność w Panu. Zdarzają się gorsze dni, myśli zwątpienia, ale gorąco wierzę, że Pan nie odwróci się od moich próśb. Przecież do tej pory się nami opiekował. Trzeba zaufać Bogu. On zna przyczyny takiego stanu. On nas prowadzi swoimi ścieżkami. Czasami wydają się nam zbyt kręte, ale za kolejnym zakrętem jest jakaś prosta ścieżka.
Myślę, że zaufanie ma duże znaczenie. Nie bójcie się. Zaufajcie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?