M: Modlitwa choć trudna przynosi spokój

Tak czy inaczej o przerwaniu nowenny nie ma mowy. Wierzę, że Matka mną pokieruje. Teraz tylko w modlitwie odnajduję spokój.
Przeczytaj całość

Anonimowo: W podziękowaniu i z nadzieją

Moja pierwszą nowenna Maryja wysłuchała i juz po dwóch tygodniach od jej skończenia podarowała mi ta łaske o którą gorliwie prosiłam.
Przeczytaj całość

Agnieszka: 22 lutego skonczyłam nowennę a związek mojego męża z jego kochanką sie rozpadł

Dzieki tej modlitwie splynelo na mnie wiele innych blogoslawienstw. Przede wszystkim przyblizylam sie do Boga i obiecalam ze tak juz bedzie.
Przeczytaj całość

gabriela: wymodlone mieszkanie

Matka Boża zauważalnie wkroczyła w moje i mojej rodziny życie.
Przeczytaj całość

Justyna: Nowenna pompejańska lekarstwem na wszystko.

I proszę: Kochana Matko nasza daj mi tę ostatnią szansę, żebym zdążyła, a tu jeszcze święta i mnóstwo "roboty". Piszę maila do dziekanatu, do kiedy mam czas? I przychodzi odpowiedź do połowy lutego 2016 roku!!!!!!! 02.02.2016 kończę NP. W marcu obrona i w marcu przyślę Wam świadectwo!!
Przeczytaj całość

Natalia: uzdrowienie córki z padaczki

Pod koniec grudnia 2015 roku, moja 9-miesięczna wówczas córka zaczęła mieć napady padaczkowe. W styczniu neurolog zdiagnozował mioklonie barków (rodzaj padaczki niemowląt), zlecił badania… 1 lutego rozpoczęłam nowennę pompejańską, w drugim dniu nowenny, części błagalnej dostaliśmy wynik EEG-padaczki nie stwierdzono!

Lekarz zalecił obserwację. Z dnia na dzień napady same ustały. Nowennę zakończyłam, a po padaczce nie ma śladu. Gdy ostatnio oglądałam filmy z córką, nagrywane na prośbę lekarza (pomocne w diagnozie), nie mogłam wyjść z podziwu. Wszystko ustało… Napady zostały tylko na filmikach! Była to moja 4 nowenna, ale nigdy tak szybko nie zostałam wysłuchana. Zachęcam wszystkich do odmawiania. Szczęść Boże!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Natalia: uzdrowienie córki z padaczki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Do administratora. Niektóre świadectwa publikujecie więcej niż jeden raz, a niektórzy ludzie tu piszą, że ich świadectwa nie ukazały się. Np. to świadectwo Natalii już było opublikowane 12 kwietnia i teraz 18 kwietnia. W niczym to nie szkodzi temu Forum, jednak stwierdzam fakt, bo takich przypadków zauważyłam już kilka.

Henio27
Gość
Henio27
Maria W
Gość
Maria W

ROZPISZ TAJEMNICE NA MNIE I SUNNY JAK NIEBEDZIE CHETNYCH NAMNIE WIECEJ BO SUNNY PRACUJE A JA NIE

Henio27
Gość
Henio27

Wporzo po jednej dla kazdego, ja tez jedna wezme

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!