Szymon: O nieczystości i nadziei

Drugiego lipca tego roku podjąłem modlitwę w ramach Nowenny Pompejańskiej z prośbą o uwolnienie od grzechów nieczystości. Tak ustalony cel okazał się jednak celem zaledwie pośrednim.
Read More

Ela: Czystość w małżeństwie i spokój ducha

Odmawiam 5. nowennę ciągiem i nie zamierzam przerywać... Maryja wprowadziła do naszego domu spokój ducha, jakiego wcześniej nie znaliśmy. Odstąpił od nas zły duch dręczyciel, bo ciągle czymś się zamartwialiśmy.
Read More

Anonim: Ratujemy nasz związek

To była moja pierwsza nowenna. Wpadłam na nią przypadkiem kiedy rozstałam się z osoba z którą byłam wiele lat. Stwierdziłam że to jedyna szansa żeby to uratować. Podczas odmawiania nowenny nie mieliśmy ze sobą żadnego kontaktu a ja traciłam nadzieję na to że to da się jeszcze uratować.
Read More

M: Już widzę kolejne znaki!

A ja czułam się coraz spokojniejsza. Totalnie zawierzyłam Maryi.
Read More

Ewelina: „Cud poczęcia” i inne łaski dzięki wstawiennictwu Maryi

Chciałam napisać o łaskach jakich otrzymałam dzięki modlitwie różańcowej. Otóż odmówiłam 2 nowenny pompejańskie w jednej intencji, aby życie mi się ułożyło. Swoje świadectwo rozpocznę od tego, że wcześniej byłam mężatką, ale mąż mnie zostawił, bo wyjechał do pracy za granicę i już nie wrócił.
Read More

Natalia: Radosne świadectwo

W swoim życiu odmówiłam już tak wiele nowenn, że nie jestem w stanie ich zliczyć. Były różne intencje – większe i mniejsze. Każda nowenna wniosła coś niezwykłego do mojego życia. Każda zła sytuacja w moim życiu zmieniła się i kończyło się to pomyślnie. Nieraz nie jestem w stanie zrozumieć logicznie, jak to jest możliwe. Cały czas czuję opiekę Matki Bożej. Stałam się przede wszystkim człowiekiem patrzącym pozytywnie na świat, co wcześniej nie miało w ogóle miejsca. Mam zdrowie, kochającą rodzinę, pracę. Cieszę się z każdej chwili. Dziękuję z całego serca, Matko Boża, za Twoją opiekę!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Natalia: Radosne świadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Chwała Panu!

Barbara
Gość
Barbara

Wspaniałe świadectwo przepełnione radoscia. Tyle odmówionych nowenn napełniło Pani serce ta radoscia. Na łaske zasługuje ten kto za nia składa godne dzieki.Jak nie szuka sie niczego prócz woli Bożej i pożytku bliznich wówczas cieszy sie człowiek wewnętrzną swoboda.Tak działa najsłodsza pociecha Ducha Świetego.Myśle, że takiej radosci doznają Ci co maja czyste sumienie. Te dobra niebiańskie zwracaja uwage, ze rzeczy doczesne są marne.. Życze dalszego pokoju ducha i łask Bozych od Mateńki – Królowej Różańca Świetego na dalsze dni. Szczęsć Boże.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!