Monika: wysłuchane modlitwy

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Nowennę pompejańską odmawiam od grudnia 2015r. W tym czasie w moim zyciu wydarzyło sie wiele wspaniałych dzieł za sprawą Maryji. Chciałabym sie podzielić łaskami jakie otrzymałam dla swoich dzieci.

Oczywisciwe wierzę, że wszelkie modlitwy o nawrócenie moich najblizszych zostaną wysłuchane w czasie kiedy Pan Bóg uzna. Jedną z nowen odmówiłam w intencji mojego synka, który miał pewne problemy z czynnosciami fizjologicznymi. Dla niektórych osób może wydać sie to banalne, ale dla mam, które mają z tym doczynienia będzie to zrozumiałe. Zadne metody oraz lekarstwa nie pomagały a towarzyszący płacz dziecka przy każdej próbie zrobienia ,,pewnej czynnosci” był przykry i stresujący dla wszystkich. Zawierzyłam mój problem Maryji. I nawet nie wiem kiedy synek zaczął sam bez płaczu załatwiac wszystkie swoje potrzeby. To wspaniały cud. Chwalmy Pana. Kolejna nowenna dotyczyła częstych konfliktów i kłotni z dorastajacą córką. Przerażało mnie jej słownictwo kierowane w moja stronę, stosunek do rodziny i brata buntownicze zachowanie częste kłótnie. Tę sprawę również zawierzyłam Maryji i tu również sytuacja sie zmieniła. Od wielu tygodni mamy dobry kontakt córką, jest o wiele spokojniejsza, posłuszna mniej wybuchowa. Wymaga to oczywiscie wspólnej pracy i poświęcenia jednak wierzę, że Maryja zawsze jest z nami. Dziekuje Ci Panie za obecność w moim życiu za wszelkie łaski jakie otrzymuję od Ciebie. Dziekuje za Maryję, która zawsze wstawia sie w naszych intencjach.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Monika: wysłuchane modlitwy"

Powiadom o
avatar
barbara
Gość
barbara

Chwala Panu i Maryi za wysluchanie twoich prosb , niech was wspiera i pomaga w trudnych chwilach. Niech was Bog blogoslawi i Dziewica Maryia.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij