Agnieszka: Mój synek jest zdrowy

Nowenne pompejanska, do obecnej chwili, odmowilam dwukrotnie. I za kazdym razem moja prosba zostala wysluchana. Tuz przed wakacjami synek delikatnie zadrasnal skore na kolanie i zaczela go w tym miejscu bolec noga. Takich sytuacji bylo w zyciu wiele, wiec nie przejmowalismy sie zbytnio. Jednak na drugi dzien, gdy bol nie ustapil a doszla do tego goraczka zglosilismy sie z dzieckiem do szpitala.
Read More

Sylwia: wymodlona miłość

O tym, że zostanę starą panną myślałam ciągle, wręcz dostawałam obsesji. Z zazdrością patrzyłam na małżeńskie pary stojące w kościele, panie w ciąży.
Read More

Dorota: Maryja pomogła mi odnależć drogę

Cały czas obecność Maryi - stałam się spokojniejsza, częściej się modlę a przede wszystkim Maryja wysłuchała moje prośby. Szczęść Boże !!
Read More

Edyta: Udało mi się znaleźć pracę

Być może, wierzę w to głęboko, że Bóg dla każdego z nas ma indywidualny plan, tak dobry, że sami nigdy nie moglibyśmy sobie go wymarzyć.
Read More

Diana: Trwanie w grzechu powodowało straszną pustkę w mojej duszy

W moim sercu zagościła radość, pokój, wdzięczność i podziw dla Tego, który tak bardzo nas umiłował.
Read More

Monika: Wysłuchana modlitwa o to, by mąż miał stałą pracę

Treść świadectwa: Czwarta nowenna była w tej intencji: o utrzymanie przez mojego męża pracy, którą dostał po miesiącach poszukiwań i kilku stopniach procesu rekrutacji. Jesteśmy młodym małżeństwem z małym dzieckiem, dlatego też intencja ta była bardzo ważna.

Na wysłuchanie tej modlitwy Maryja nie kazała nam długo czekać, bo jeszcze przed ukończeniem części błagalnej mąż otrzymał przedłużenie na rok umowy o pracę.
Dziękujemy Ci, Maryjo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?