Anna: Dziękuję Matko za opiekę i ochronę

Szczęść Boże odmówiłam już trzecią nowennę. Pierwsza i druga wysłuchana, trzecia częściowo. Moja mama była chora na nowotwór jajnika z przerzutami na jelita i do otrzewnej, bardzo cierpiała, ale zawsze znajdowało się jakieś wsparcie, chociaż chwilowe polepszenie, mama czuła moją i bliskich modlitwę, Po operacji wyłonienia stomii w ostatnich kilku tygodniach życia nie cierpiała prawie wcale, gdzie wcześniej najmniejszy ruch powodował nieznośny ból.
Read More

Leszek: Byłem zaślepiony swoim życiem.

Podczas tej Nowenny relacje z żoną są lepsze ja dużo stałem się spokojniejszy i bardziej zawierzyłem Matce Bożej Pompejańskiej bo cały czas czuję jej opiekę nad sobą.
Read More

Zofia: Trudności

Szczęść Boże wszystkim! Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w grudniu. Spokój duszy, wyciszenie, jakie doznałam mogły pochodzić tylko od Pana Boga.Caly czas czuje obecność Matenki. W styczniu rozpoczęłam następna Nowennę, odmawiając 2 jednocześnie i pózniej 3 za dusze w czyściu cierpiące.Przysnili mi sie moi zmarli bliscy, byc może, moja modlitwa pozwolila Im sie oczyścić.Swiadectwo z pierwszej Nowenny ukazało sie 2 lutego. Ale muszę napisać , co wydarzyło sie pózniej...
Read More

Barbara: Dzięki nowennie pompejańskiej odnalazłam spokój duszy

Odmówiłam 2 nowenny. Pierwsza w mojej intencji,potrzebowałam pomocy. Miałam lęki, prawie codziennie ataki paniki. Codziennie coś na uspokojenie. w czasie odmawiania różańca czułam ogromny spokój.Przeczytaj Barbara: Dzięki nowennie pompejańskiej odnalazłam spokój duszy
Read More

Natalia: Prośba z przed 3 lat

Witajcie! Swoją nowennę ukończyłam 3 lata temu. Zastanawia was pewnie dlaczego składam swoje świadectwo dopiero teraz, po tak długim czasie. Niestety, zboczyłam ze ścieżki wiary, co bardzo mnie i Boga rani. Nie potrafiłam zebrać się, przeprosić Go, ukorzyć się i przyznać do winy.
Read More

Monika: Nawrócenie męża i ślub kościelny

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!!!
To moja pierwsza nowenna w życiu. Dzisiaj skończyłam ją odmawiać. Przyznam że nie było łatwo. Szatan cały czas mieszał i przeszkadzał mi w odmawianiu modlitwy.

Usypiał mnie dość często, zniechęcał i często do głowy przychodziły mi różne myśli że nie mogłam się dobrze skupić na modlitwie ale nie poddałam się bo wierzę że Matka Boska wysłucha moje prośby. Zrozumiałam że skoro Szatan tak interweniuje w moja nowennę to znaczy że działa i wszystko będzie dobrze. W czasie trwania tej nowenny pompejańskiej otrzymałam dużo łask za co bardzo dziękuję 😊 Mianowicie modliłam się o nawrócenie męża żebyśmy w końcu mogli wziąć ślub kościelny. Jesteśmy 3 lata po ślubie cywilnym, mamy małą córeczkę a mąż jak się uparł że ślubu kościelnego nie będzie brał to nie mogłam go przekonać i mu wytłumaczyć że ślub kościelny jest bardzo ważny że nie chce żyć w grzechu całe życie że chcę normalnie przystępować do Komunii Św. i żebyśmy w końcu żyli jak pobożna rodzina tkwiącą w Bogu ale nic nie skutkowało.. Cały czas twierdził że nic ślub kościelny nie zmieni w naszym życiu, że dużo ludzi się rozwodzi po nim, bo pieniędzy nie ma itp zawsze miał jakieś wymówki… Pochodzi z rodziny w której nikt nie chodzi do kościoła to też może być skutkiem jego zachowania. Dodam że do spraw religijnych podchodził z dystansem. W trakcie odmawiania nowenny pompejańskiej Matka Boża przelała łaski na mojego męża i dał się nawet namówić nawet na mszę świętą, zaproponował nawet że może coś pomalować w kościele jakby była taka potrzeba. Powiedział mi także podczas oglądania Pasji że wierzy że Jezus istnieje byłam w szoku jak z jego ust to usłyszałam a zarazem radość tryskała ze mnie bo widzę jak małymi kroczkami coś się dzieje w nim ze jego serce sie powolutku nawraca że Maryja działa w nim. Ale wiem że trochę to potrwa aż całkiem się nawróci.. A kiedy weźmiemy ślub?? Tego nie wiem oddaje się w ręce kochanej Najświętszej Matki Bożej bo Ona dobrze wie kiedy zadziałać i wierzę że wymodli dla mnie te łaski i prośby.. A różańca z rąk już nie wypuszczę bo jest bronią i nadzieją w naszych rękach. Tylko głęboką wiara może zdziałać cud. Ludzie nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię. Wierzę że każdemu kto podejmie się odmawiania tej wspaniałej Nowenny Matka Boża wyprosi łaski u Boga. Każdy musi pogłębić swoją wiarę bo tego nam brakuje w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam serdecznie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Monika: Nawrócenie męża i ślub kościelny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
magdalena
Gość
magdalena
Serdecznie dziekuje za to swiadectwo.Powiem szczerze ze zylismy z mezem 3 lata w grzechu tylko majac slub cywilny.Szatan go tak opetal ze postawil na jego drodze mlodsza dziewczyne, maz zadal rozwodu i tak sie stalo od 4 miesiecy jestesmy po rozwodzie..Kazdy kto nas zna nie wierzy ze mozemy nie byc rodzina..Nowenne odmawiam juz od 2 lat…byc moze ten rozwod byl po to by dostac jeszcze jedna szanse (choc maz skrzywdzil mnie i moja coreczke) i zaczac wszystko od poczatku tak jak tego Bog chce.Poprzez nowenke wybaczylam mezowi to co sie stalo..Bylismy naprawde super para,a najwazniejsze jest to ze pokochal moja… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!