Barbara: Nowenna działa!

Zostało mi jeszcze 6 dni nowenny o co tylko poprosiłam dostałam Modliłam się o zdrowie dla mamy o to by guz jaki u niej stwierdzono w piersi okazał się jak najmniej groźny o pomyślny przebieg operacji itp.Wszystko o co prosiłam zostało wysłuchane to nie wiarygodne ale wystarczyło tylko że o...
Read More

Magda: NOWENNA POMPEJAŃSKA – WOREK Z PREZENTAMI JAKI MATKA DAŁA SWOIM DZIECIOM

Czy mieliście kiedykolwiek odczucie, że modlicie się i nie wiecie o co i po co? Czy mieliście kiedykolwiek odczucie, że wasza modlitwa nie przynosi żadnych korzyści ani wam, ani tym za których się modlicie? Żadnych… Ani radości, ani pokoju, ani tym bardziej nie przynosi tego o co prosicie?Przeczytaj Magda: NOWENNA...
Read More

Małgorzata: praca

Chciałbym złożyć świadectwo – Matka Boża wysłuchała moją modlitwę i otrzymałam pracę, o którą prosiłam w nowennie pompejańskiej. Odmawiałam ją dwa razy; drugą skończyłam 11 października, a wczoraj, 23 października, otrzymałam wiadomość, że zostałam przyjęta do pracy na pełen etat. Dodam, że w międzyczasie zostałam zatrudniona na jeden dzień w...
Read More

M.: Wdzięczna jestem Maryi

Wdzięczna jestem Maryi za wstawiennictwo i wierzę, że pomoże mi jeszcze niejeden raz.
Read More

Kasia: modlitwa o nawrócenie męża

Modlilam sie nowenną pompejańską w intecji mego meza, a mianowicie o jego wyjscie z nalogow. Prosilam tez Matke Boza aby moj maz mogl spotkac w zuciu prawdziwego, zywego Chrystusa. To co zauwazyam to to, ze Maryja dala wilele tez innych lask.Przeczytaj Kasia: modlitwa o nawrócenie męża
Read More

Monika: Bo gdy Twej pomocy wezwałam nawiedziła mnie Łaska Boża

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Bardzo długo minęło zanim postanowiłam napisać to oto świadectwo,ale Matka Boża czuwa i najwyrazniej tak miało być. Za sobą mam kilka Nowenn nie spełniły się jeszcze wszystkie,ale są takie które niemal w pierwszy dzień nowenny spełniły się. Kiedy moja koleżanka podarowała mi książeczkę z modlitwą nie do odparcia stwierdziłam ze to nie dla mnie.

Długo zwlekałam ale przyszedł taki moment że bez wahania zaczęłam odmawiać różaniec nie wiedząc, czy mu podołałam. Muszę przyznać że działy się różne rzeczy, było tak że w jednej nowennie prawie każdej nocy o godzinie trzeciej nad ranem budziłam się ale wiem że to sprawa złego.

Podczas trwania modlitwy porwały mi się trzy różańce to mój organizm zaczynał dziwnie funkcjonować serce zaczynało bić szybciej to nawet przestawało. Kiedy zaś ukończyłam modlitwę wszystko wracało do normy.

Wiem że Matka jest przy mnie obdarzyła mnie spokojem czuję jej obecność pomoc i wiem że obdarzy mnie jeszcze wieloma łaskami.

Módlcie się nie ustawajcie wierzcie ta nowenna to cud, zmienia całe dotychczasowe życie.Wybaczcie że nie piszę szczegółów o co prosiłam ale Matka Boża wie i jest ze mną. Ufajcie a znajdziecie , proście a otrzymacie. Niedługo zacznę następną dziesiątą nowennę.

Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!