Teresa: Modlitwa o pracę dla syna

Jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej, że mnie wysłuchała.Dziękuję za życie, zdrowie i wszelkie łaski jakie otrzymała moja rodzina.Każdemu polecam odmawianie Nowenny Pompejańskiej - ona działa cuda .
Przeczytaj całość

Beata: Wybacz mi Matko jak zle sie Modliłam

Nie mam pracy czuje sie bardzo samotna i nie wiem czy wogole sie to zmieni kiedys,Matko Boza ufam Ci prosze spraw zebym wkoncu byla szczesliwa bo juz tak dluzej nie moga kocham Cie i przepraszam jak zle sie modlilam.
Przeczytaj całość

Kinga: odzyskana miłość

Wiem, że to dzięki tym modlitwom
Przeczytaj całość

Sylwia: Modlitwa o szansę na zbudowanie rodziny

Módlcie się, a na pewno otrzymacie pomoc. I nie traćcie wiary w modlitwę - zwłaszcza, gdy wszystko psuje się Wam jeszcze bardziej - to znak, że Bóg i Wszyscy z nim czuwający nad Wami słuchają i sprawdzają jak bardzo ufacie.
Przeczytaj całość

Iwona: Wcześniej jedna część różańca wydawała się długa !

Powierzyłam ten wielki mój problem Królowej z Pompejów. Odmawianie nowenny było dla mnie ogromnym wyzwaniem, ponieważ wcześniej jedna część różańca wydawała się długa do odmówienia.
Przeczytaj całość

Monika: Bo gdy Twej pomocy wezwałam nawiedziła mnie Łaska Boża

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Bardzo długo minęło zanim postanowiłam napisać to oto świadectwo,ale Matka Boża czuwa i najwyrazniej tak miało być. Za sobą mam kilka Nowenn nie spełniły się jeszcze wszystkie,ale są takie które niemal w pierwszy dzień nowenny spełniły się. Kiedy moja koleżanka podarowała mi książeczkę z modlitwą nie do odparcia stwierdziłam ze to nie dla mnie.

Długo zwlekałam ale przyszedł taki moment że bez wahania zaczęłam odmawiać różaniec nie wiedząc, czy mu podołałam. Muszę przyznać że działy się różne rzeczy, było tak że w jednej nowennie prawie każdej nocy o godzinie trzeciej nad ranem budziłam się ale wiem że to sprawa złego.

Podczas trwania modlitwy porwały mi się trzy różańce to mój organizm zaczynał dziwnie funkcjonować serce zaczynało bić szybciej to nawet przestawało. Kiedy zaś ukończyłam modlitwę wszystko wracało do normy.

Wiem że Matka jest przy mnie obdarzyła mnie spokojem czuję jej obecność pomoc i wiem że obdarzy mnie jeszcze wieloma łaskami.

Módlcie się nie ustawajcie wierzcie ta nowenna to cud, zmienia całe dotychczasowe życie.Wybaczcie że nie piszę szczegółów o co prosiłam ale Matka Boża wie i jest ze mną. Ufajcie a znajdziecie , proście a otrzymacie. Niedługo zacznę następną dziesiątą nowennę.

Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!