Monika: Bo gdy Twej pomocy wezwałam nawiedziła mnie Łaska Boża

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Bardzo długo minęło zanim postanowiłam napisać to oto świadectwo,ale Matka Boża czuwa i najwyrazniej tak miało być. Za sobą mam kilka Nowenn nie spełniły się jeszcze wszystkie,ale są takie które niemal w pierwszy dzień nowenny spełniły się. Kiedy moja koleżanka podarowała mi książeczkę z modlitwą nie do odparcia stwierdziłam ze to nie dla mnie.

Długo zwlekałam ale przyszedł taki moment że bez wahania zaczęłam odmawiać różaniec nie wiedząc, czy mu podołałam. Muszę przyznać że działy się różne rzeczy, było tak że w jednej nowennie prawie każdej nocy o godzinie trzeciej nad ranem budziłam się ale wiem że to sprawa złego.

Podczas trwania modlitwy porwały mi się trzy różańce to mój organizm zaczynał dziwnie funkcjonować serce zaczynało bić szybciej to nawet przestawało. Kiedy zaś ukończyłam modlitwę wszystko wracało do normy.

Wiem że Matka jest przy mnie obdarzyła mnie spokojem czuję jej obecność pomoc i wiem że obdarzy mnie jeszcze wieloma łaskami.

Módlcie się nie ustawajcie wierzcie ta nowenna to cud, zmienia całe dotychczasowe życie.Wybaczcie że nie piszę szczegółów o co prosiłam ale Matka Boża wie i jest ze mną. Ufajcie a znajdziecie , proście a otrzymacie. Niedługo zacznę następną dziesiątą nowennę.

Szczęść Boże.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij