Adam: „Zatopiony” w modlitwie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się od swojej mamy, dziś towarzyszy mi ona każdego dnia, jedna zakończona intencja , budzi potrzebę dalszej modlitwy i ofiarowania nowenny nie tylko w mojej intencji ale i moich bliskich. Nowenną Pompejańską wymodliłem moją ukochaną dziewczynę, choć mam 22 lata i może wydawać się to nieprawdopodobne to tak właśnie był, ciągła samotność pogoń za karierą, pieniędzmi przysłoniła mi to co w życiu jest najważniejsze, czyli druga bliska osoba, która kocha, rozumie i wspiera.
Read More

Otrzymałam coś najcudowniejszego

Odmawiając nowennę prosiłam o zdrowe dziecko, a otrzymałam coś najcudowniejszego i potrzebnego mi o wiele bardziej. Łaskę nawrócenia i skarb największy jakim jest Miłość Boża :). Poczułam tę miłość i odnalazłam sens i cel mojego życia - Pana Jezusa. Dziękuję Ci Matko Najświętsza, nigdy Ci się za to nie odwdzięczę
Read More

Agata: prośba o pracę

Maryja wysłuchała mojej modlitwy, otrzymałam pracę jakiej się nie spodziewałam, i myślę nawet że na nią nie zasługuję. Wielkie rzeczy zadziały się przez Maryję, Królową Różańca Świętego.
Read More

Sylwia: Modlitwa o upragnioną pracę

Obawiam sie ze Matka Boza mnie nie wyslucha, oczywiscie ze nie watpie w moc modlitwy tylko boje sie ze zostane sposrod tych co nie zostana wysluchani..
Read More

Ala: Bliżej Nieba

Podczas zmawiania w myślach Nowenny, przeinaczały się słowa modlitwy, pojawiały się obelgi (strasznie się wstydziłam, skąd to się bierze!!!). A w pewnym momencie w głowie usłyszałam natarczywe słowa „zdechniesz!, zdechniesz!”. Zaczęłam się zastanawiać, czy ja sobie tego wszystkiego nie wmawiam, czy to jest normalne?! Postanowiłam, że nie dam się, i skoro tak, to nie przestanę się modlić. Nowenna zakończona, nie wiem, czy były się nawrócił, ale mam nadzieję, że Bóg obdarzy go najpotrzebniejszymi łaskami.
Read More

Michał: Dziekuje Królowo Rożanca Świetego

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica Moja przygoda z różańcem zaczęła się przypadkiem. Ostania nowennę odmawiałem w intencji pracy za zagranica i oczywiście otrzymałem propozycje ale z dzień na dzień wszystko zaczęło się psuć i nie pojechałem byłem rozczarowany że nie mogę jechać lecz przyjąłem to z Wiara że taka jest wola Boża

. Później dowiedziałem się że tam gdzie miałem pracować Ludzie dużo pija Alkoholu itp i że ja też mógłbym popaść w grzech pijaństwa . Otrzymałem wiele łask od Matki Bożej nawet nie prosiłem o nie np Codziennie chodzę na msze Święta Obchodzę pierwsze Piątki miesiąca jak pierwsze soboty miesiąca . zostałem uwolniony z grzechu pijaństwa ,Grzechu nieczystości choć jeszcze napadaj mnie pokus ale walczę Jestem bardziej spokojniejszy Cierpliwy . wyrozumiały czuje większą więź z Panem Jezusem .Zachęcam do Odmawiania Różańca Świętego Pragnę poleci Jeszcze i zachęcam Do nabożeństwa Trzech zdrowa Maryjo i Do przeczytania Lektor obowiązkowych dla każdego katolika .Wezwanie Do Miłości zapiski Objawień Pana Jezusa . Siostrze Józefy Mendez , Zakonnicy Najświętszego Serca Pana Jezusa .Dzienniczek Siostry Faustyny, Mistyczne Miasto Boże czyli Żywot Matki Boskiej Maria z Agredy o Rożancu Bł Bartolo Longo Cuda i łaski królowej Różańca świętego w Pompejach o Raz Traktat o prawdziwym Nabożeństwie Najświętszej Maryi Panny .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Michał: Dziekuje Królowo Rożanca Świetego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Obrazki z nowenną pompejańską?