Elżbieta: praca dla syna

Dziekuję CI Matko Przenajświętsza za pomoc, bo gdy tylko zaczęłam odmawiać różaniec wszystko zaczęło się dobrze układać.
Przeczytaj całość

Bożena: moja pierwsza w życiu nowenna pompejańska

Od dnia śmierci Św. Jana Pawła II obiecałam Bogu codziennie do końca mojego życia odmawiać dziesiątkę różańca świętego. Tak też czyniłam. Po przeczytaniu książki o Św. Ojcu Pio zostałam przez tego świętego zakonnika wprost zawstydzona i od tego czasu zmieniłam postanowienie na: jedną część różańca świętego codziennie do końca mojego...
Przeczytaj całość

Genowefa: kierownik zespołu szuka nowej pracy. Tak Matka Boża” zainterweniowała”

Witam. Chcę złożyć świadectwo ( a właściwie dwa) z wysłuchanej mojej modlitwy do Matki Bożej Pompejańskiej. Rozpoczęłam kolejną nowennę gdy moja córka miała wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim.
Przeczytaj całość

Dorota: nadzieja i wiara w której będę trwać

O Nowennie dowiedxialam sie przypadkiem w internecie.Ja nawet nie potrafilam odmawiac różańca ale tak mnie ciagnelo żeby sprobowac duzo pracuje corka 10 letnia ktora mnie potrzebowala
Przeczytaj całość

Jadwiga: teraz jestem spokojniejsza nie czuję się sama ze swoimi kłopotami

Dwa razy odmawiałam Nowennę Pompejańską. Otrzymałam wiele Łaski Bożej . Pomoc o którą prosiłam Pana Boga za pośrednictwem Matki ukochanej Maryi Różańcowej z Pompejów otrzymałam.Już teraz jestem spokojniejsza nie czuję się sama ze swoimi kłopotami. Nie umiem tak ładnie opisywać tego co czuję jak inni ,ale jestem szczęśliwa i wiem że Kochana Matka Różańcowa pokierowała mną tak, że wskazała mi drogę do abym ją poprosiła o pompc. Nagle rozbolał mnie ząb wokół ropień właściwie powstał bez powodu.
Przeczytaj całość

Marzena: uwolnienie z nałogu

Szczęść Boże. Długo zwlekałam z napisanie tego świadectwa , bo prośby moje nie zostały wysłuchane. Mimo tego otrzymałam wiele innych łask , między innymi: rzuciłam palenie tak po prostu bez żadnego wysiłku, przypomniały mi się grzechy z których się nie wyspowiadałam, zaczęłam zachowywać post.Nowenna nauczyła mnie patrzenia na przyszłość z wielką nadzieją. Wgłębi serca czuję,że modlitwy moje zostaną wysłuchane w odpowiednim czasie. Zachęcam wszystkich do odmawiania różańca w nim jest siła i moc.Dziękuję Ci Matko Najświętrza za uwolnienie z tego paskudnego nałogu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!