Ona: Małżeństwo w naprawie

Nadal moje malzenatwo wisi na wlosku, ale jest nadzieja i cos sie poprawia.Nie ma juz ciaglych pretensji .
Przeczytaj całość

Katarzyna: Jak jesteś dobra

Nowennę pompejańską rozpoczęłam 26.08 i zakończyłam 16.10.2013. Odmawiałam ją w intencji znalezienia pracy. Była moją ostatnią deską ratunku. Jestem młodą mamą i od prawie czterech lat nie mogłam znaleźć pracy. Pomyślałam, że sama nic nie zdziałam i powierzyłam się opiece Matce Różańcowej. Dzięki tej nowennie, zrozumiałam, że bezrobocie jest dla mnie darem. Przeczytaj Katarzyna:...
Przeczytaj całość

Barbara: Syn dostał się na staż

Nowennę Pompejańską do tej pory odmówiłam 5 razy .Dwie z nich zostały wysłuchane.Ostatnią nowennę odmawiałam o pracę dla syna.Syn studiuje zaocznie ale chciał pracować by mógł mieć swoje pieniądze na studia.Nie długo Maryja kazała czekać.
Przeczytaj całość

Krystyna: Podziękowanie za łaski i opiekę

Teraz proszę Najlepszą z Matek o dalszą opiekę nad tą rodziną i szczęśliwe narodzenie się zdrowych dzieci.
Przeczytaj całość

Natalia: Dziecko, ciąża, małżeństwo

Dzięki odmawianiu nowenny sama bardzo się zmieniłam
Przeczytaj całość

Marzena: Módlcie się

Nowennę Pompejanską odmawiam od grudnia 2014.Bez tej modlitwy nie mogła bym funkcjonować. Modlę się wcześnie rano,a zdarza się że wieczorem i wtedy cały dzień czegos mi brakuje/modlitwy/Bardzo zbliżyłam się do Boga i Maryi.Kocham ich.Mój mąż chodzi do kościoła w niedzielę i święta, ale stale narzeka , że wciąż się modlę. Wiem że przesadza. Nie mogę tego w nim zwalczyć. Często płaczę z tego powodu.Wierzę że Maryja i Jezus pomogą mi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Marzena: Módlcie się"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aurelia
Gość
Aurelia
Kochana Elu, pomogą napewno 🙂 Twoja wiara kiedys Go przemieni 🙂 Ja pochodzę z niewierzącej rodziny, wiec rozumiem co to dla Ciebie znaczy, ale pamietaj ze przez wiele ucisków trzeba nam wejsc do Krolestwa Niebieskiego, a twoja niezlomna postawa i kazde Jego narzekanie jeszcze bardziej umocni twą wiarę, bo nie sztuka modlic sie kiedy jest łatwo i przyjemnie, ale takze wtedy, gdy nam wciaż uragaja a wrecz przesladuja. Pan Jezus powiedzial, ze nie przyszedl przyniesc pokoj na Ziemie, ale miecz, ze porozni ze wzgledu na wiare dzieci przeciw rodzicom, a rodzicow przeciw dzieciom 🙂 Złoto próbuje sie w tyglu,wiem z… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!