Karolina: Wyjście z samotności

Witam, Nowenna Pompejańska dodaje mi sił już od około 3 lat. Jestem od niej uzależniona, ona daje mi poczucie bezpieczeństwa, czasem w kilkudniowej przerwie między skończeniem jednej a rozpoczęciem drugiej czuję straszny niepokój, dziś wiem, że to własnie brak tej modlitwy to we mnie wywołuje. Odkąd pamiętam nie byłam dziewczyną cieszącą się powodzeniem wśród płci przeciwnej, czułam się lubiana, szanowana przez tych, których znałam, ale jak każda kobieta chciałam się tez podobać. Moje znajome, od których wcale nie czułam się gorsza nie mogły odpędzić się od chłopaków a ja zawsze byłam dla nich niewidzialna, swoich adoratorów w życiu mogłam policzyć na palcach u jednej ręki.
Read More

Karolina: CUD Matura z matematyki zdana !

Moją 3 nowennę odmówiłam w intencji zdania matury z matematyki. Zdawałam maturę w maju 2015r. Nie zdałam wtedy tylko matematyki.
Read More

Karolina: Jak Ona musi nas wszystkich kochać, niepojęte to wszystko.

Witam, swoją pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w intencji pozostania w  mojej obecnej pracy, kończyła mi się umowa, nie było wiadomo co będzie dalej. Na 4 dni przed końcem nowenny, dowiedziałam się, że mogę zostać bez problemu, dostałam umowę na stałe i w dodatku podwyżkę. Przeczytaj Karolina: Jak Ona musi nas...
Read More

Sylwia: Nowenna moją nadzieją

Z całego serca zachęcam wszystkich do tej modlitwy, wymaga ona czasu i skupienia w moim przypadku też nie była zawsze idealnie odmawiana, ale postanowiłam wytrwać i dziś widzę jak Matka Boża mi pomaga, ta modlitwa była dla mnie ostatnia nadzieją w trudnych chwilach i została wysłuchana
Read More

Irena: Mateczka Najkochańsza czuwa nad nami

Zgodnie z obiecaną w Nowennie Pompejańskiej dawania świadectwa i szerzenie Nowenny Rózanca Pompejańskiego pragne dziękować Najukochańszej Mateczce o pracę dla syna i opiekę nad nim.Matka Boska sama wiedziała gdzie i w jakiej pracy moze się odnależdż syn i pracować .Maryja posłużyła się takimi ludzmi ,którzy sercem i miłością darzą bliżniego.Niech...
Read More

Marta Chojnacka: Kochani, chciałam podzielić się z Wami moimi przeżyciami związanymi z Nowenna Pompejańską.

Otóż na nowennę trafiłam już bardzo dawno temu, ale jak poczytałam czym tak naprawdę jest; na czym polega itd pomyślałam , że nie dam rady. Gdzie ja?! różaniec i to jeszcze 3 tajemnice (!!!!!)

Odpuściłam sobie, postanowiłam modlić się innymi modlitwami. Poszukując różnych wiadomości a to do pracy a to tak po prostu na internecie ciągle trafiałam na Nowennę Pompejańską, ale to praktycznie każdego dnia. To tak wyglądało jakbym ja uciekała a ONA mnie goniła.
10 marca oglądając na yt różne vlogi, znowu trafiłam na nowennę. To nawet niepokrewne tematy były na yt, żebym specjalnie na NIĄ trafiła. Gdzie makijaże i stylizacje do nowenny a jednak. Pomyślałam, że to widocznie znak od Matki Bożej, że Ona oczekuje ode mnie tej modlitwy. Było trochę późno i chciałam zasięgnąć wiedzy na temat tej nowenny. Dlatego resztę czasu poświeciłam na szukanie informacji na ten temat. Pochłonięta wiadomościami odnośnie nowenny postanowiłam, że zacznę od jutra tj. 11 marca. I tu jest coś co dla mnie jest niezwykłe, bo 11 marca urodził się mężczyzna z którym byłam, a którego bardzo bardzo kocham. Tak bardzo, że nie potrafię normalnie funkcjonować w życiu. Postanowiłam, że tą nowennę będę odmawiać w intencji by moja miłość – Radosław M wrócił do mnie, by dzięki jego obecności przy mnie znowu pojawiło się słońce i radość w moim sercu i życiu.
Dziś (tj. 24 kwietnia) jestem w 45 dniu Nowenny Pompejańskiej 🙂 Dzięki Bogu nie mam poczucia, że „dziś mi się nie chce”. Owszem są czasem trudne dni np jak święta czy niedziela i tabuny ludzi w domu i nie ma jak i gdzie? Są też komentarze innych, że modlitwa nic nie da, że jestem naiwna, że mogę sie modlić i modlić i tak czekać do starości i trochę mnie to podłamuję… 🙂 ale się nie poddaje! choć czasem naprawdę uwierzcie jest bardzo ciężko i paciorkami różańca ocieram łzy
Ale ogólnie wiem jak bardzo pragnę być z moim Radziuniem, jak bardzo pragnę by wrócił do mnie, jak bardzo go kocham, poza tym Matka Boże OBIECAŁA, że kto odmówi różaniec przez 54 dni otrzyma łaskę o którą się modli. Tak jak wyżej napisałam – dziś (tj. 24.04) jestem w 45 dniu Nowenny Pompejańskiej i czasem mam takiego powera, że w ciągu dnia odmówię 2-3-4 różańce pompejańskie a przecież wymagany jest jeden w ciągu dnia.
Jak na razię mój Radziunio nie odezwał się do mnie 🙁
Ale codziennie modlę się gorąco by wrócił
Proszę i Was Kochani (czytających moje świadectwo) o choćby króciusieńką modlitwę w mojej intencji

Naprawdę dziw mnie bierze, że stale na tą nowennę natrafiałam i stale mówiłam, że nie dam rady, a tu akurat w dniu urodzin mojego Ukochanego rozpoczęłam nowennę i czasem odmawiam ją w ciągu dnia więcej razy niż jest wymagane

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Marta Chojnacka: Kochani, chciałam podzielić się z Wami moimi przeżyciami związanymi z Nowenna Pompejańską."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
markiewicz
Gość
markiewicz

Marta -piszesz,że jest wymagany 1 różaniec w ciągu dnia
należy zmówić trzy części różanca

Marta Ch
Gość
Marta Ch

tak, zgadza się
tylko zdarza mi się te trzy części w ciągu dnia odmówić kilka razy 🙂

Honoratka
Gość

Ufaj Maryji nie stawiaj życzeń Ona wie co dobre ciebie

Marta Ch
Gość
Marta Ch

Nie stawiam życzeń. Taka jest moja intencja. To nie jest życzenie – to jest głos mojego serca

Wiola
Gość

Witaj, nie wiem czy się przejęzyczyłaś, ale nie trzy tajemnice a trzy części różańca:
I część radosna, składa się z 5 – ciu tajemnic: Zwiastowania, Nawiedzenia, Narodzenia, Ofiarowania, Znalezienia
II część bolesna, składa się z 5 – ciu tajemnic: Modlitwy w Ogrojcu, Biczowania, Cierniem Koronowania, Drogi Krzyżowej, Ukrzyżowania i Śmierci na Krzyżu
III część chwalebna, składa się z 5 – ciu tajemnic: Zmartwychwstania, Wniebowstąpienia, Zesłania Ducha Św., Wniebowzięcia Matki Bożej, Koronacji Matki Bożej na Królową nieba, ziemi, ludzi i Aniołów.
Jeżeli przejęzyczenie – to pozdrawiam, a jeżeli myślałaś inaczej, to trzeba zacząć Nowennę na nowo i właściwie 🙂

Marta Ch
Gość
Marta Ch

przejęzyczenie 🙂

Barbara
Gość
Barbara
Pani Marto. To wspaniałe, że umiała Pani odczytać znaki, jakie kierowały Pania do odmawiania nowenny.Matka Boża wysłuchuje i prowadzi do swojego Syna. Przez Nia jest nam najbliżej do Chrystusa.Różaniec to składanie Matce Bożej róż z wdzięcznosci za łaske o która prosimy modląc sie w danej intencji.Tylko w ten sposób sie uciekamy do naszej Mateńki. Jeżeli w tym co robimy jest prawdziwa wiara to Mateńka ześle łaske.,Bóg nas powołał do wiary w Niego.Ja tez sie modliłam żarliwie i moja prośba została wysłuchana. Prosze nie tracic nadziei. Życze radosci na spotkaniu różańcowym z Mateńka Pompejańska. Z każda wolą Bożą trzeba sie zgodzić.Pozdrawiam… Czytaj więcej »
Marta Ch
Gość
Marta Ch

Dziękuje Pani Barbaro za słowa wsparcia
czasem jest ciężko i maleńkie zwątpienie mnie ogarnia
Dziś jestem w 51 dniu NP i z całego serca pragnę, by mój Ukochany w końcu wrócił, zaufałam słowom Matki Bożej, że kto przez 54 dni będzie się modlił w konkretnej intencji ten ją otrzyma. Bardzo bym chciała za bardzo niedługi czas podzielić się tutaj kolejnym świadectwem, że moja modlitwa została wysłuchana i że z moim Radziuniem znowu jesteśmy razem.
Proszę o choćby króciusieńka modlitwę w tej intencji.
Pozdrawiam również i jeszcze raz dziękuję.

Zosia
Gość

Pani Marto! Proszę mi uwierzyć. Jeśli znajdzie Pani czas na modlitwę, zdola Pani zrobić resztę zaplanowanych rzeczy. Nowenna to nie koncert życzeń. Trzeba prosić z wiarą, a Matka wysłucha.. Życzę spełnienia pragnień.

Marta Ch
Gość
Marta Ch

Pani Zosiu wiem że nowenna nie jest koncertem życzeń. Czas na modlitwę mam. Czasem w ciągu dnia odmawiam po 3-4 razy każdą z części różańca. Dziś nowennę ukończyłam, niestety nie otrzymałam łaski o którą proszę i jutro zaczynam od nowa w tej samej intencji

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!