Marta Chojnacka: Kochani, chciałam podzielić się z Wami moimi przeżyciami związanymi z Nowenna Pompejańską.

Otóż na nowennę trafiłam już bardzo dawno temu, ale jak poczytałam czym tak naprawdę jest; na czym polega itd pomyślałam , że nie dam rady. Gdzie ja?! różaniec i to jeszcze 3 tajemnice (!!!!!)

Odpuściłam sobie, postanowiłam modlić się innymi modlitwami. Poszukując różnych wiadomości a to do pracy a to tak po prostu na internecie ciągle trafiałam na Nowennę Pompejańską, ale to praktycznie każdego dnia. To tak wyglądało jakbym ja uciekała a ONA mnie goniła.
10 marca oglądając na yt różne vlogi, znowu trafiłam na nowennę. To nawet niepokrewne tematy były na yt, żebym specjalnie na NIĄ trafiła. Gdzie makijaże i stylizacje do nowenny a jednak. Pomyślałam, że to widocznie znak od Matki Bożej, że Ona oczekuje ode mnie tej modlitwy. Było trochę późno i chciałam zasięgnąć wiedzy na temat tej nowenny. Dlatego resztę czasu poświeciłam na szukanie informacji na ten temat. Pochłonięta wiadomościami odnośnie nowenny postanowiłam, że zacznę od jutra tj. 11 marca. I tu jest coś co dla mnie jest niezwykłe, bo 11 marca urodził się mężczyzna z którym byłam, a którego bardzo bardzo kocham. Tak bardzo, że nie potrafię normalnie funkcjonować w życiu. Postanowiłam, że tą nowennę będę odmawiać w intencji by moja miłość – Radosław M wrócił do mnie, by dzięki jego obecności przy mnie znowu pojawiło się słońce i radość w moim sercu i życiu.
Dziś (tj. 24 kwietnia) jestem w 45 dniu Nowenny Pompejańskiej 🙂 Dzięki Bogu nie mam poczucia, że „dziś mi się nie chce”. Owszem są czasem trudne dni np jak święta czy niedziela i tabuny ludzi w domu i nie ma jak i gdzie? Są też komentarze innych, że modlitwa nic nie da, że jestem naiwna, że mogę sie modlić i modlić i tak czekać do starości i trochę mnie to podłamuję… 🙂 ale się nie poddaje! choć czasem naprawdę uwierzcie jest bardzo ciężko i paciorkami różańca ocieram łzy
Ale ogólnie wiem jak bardzo pragnę być z moim Radziuniem, jak bardzo pragnę by wrócił do mnie, jak bardzo go kocham, poza tym Matka Boże OBIECAŁA, że kto odmówi różaniec przez 54 dni otrzyma łaskę o którą się modli. Tak jak wyżej napisałam – dziś (tj. 24.04) jestem w 45 dniu Nowenny Pompejańskiej i czasem mam takiego powera, że w ciągu dnia odmówię 2-3-4 różańce pompejańskie a przecież wymagany jest jeden w ciągu dnia.
Jak na razię mój Radziunio nie odezwał się do mnie 🙁
Ale codziennie modlę się gorąco by wrócił
Proszę i Was Kochani (czytających moje świadectwo) o choćby króciusieńką modlitwę w mojej intencji

Naprawdę dziw mnie bierze, że stale na tą nowennę natrafiałam i stale mówiłam, że nie dam rady, a tu akurat w dniu urodzin mojego Ukochanego rozpoczęłam nowennę i czasem odmawiam ją w ciągu dnia więcej razy niż jest wymagane

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

10
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
ZosiaBarbaraMarta ChWiolaHonoratka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
markiewicz
Gość
markiewicz

Marta -piszesz,że jest wymagany 1 różaniec w ciągu dnia
należy zmówić trzy części różanca

Marta Ch
Gość
Marta Ch

tak, zgadza się
tylko zdarza mi się te trzy części w ciągu dnia odmówić kilka razy 🙂

Honoratka
Gość
Honoratka

Ufaj Maryji nie stawiaj życzeń Ona wie co dobre ciebie

Marta Ch
Gość
Marta Ch

Nie stawiam życzeń. Taka jest moja intencja. To nie jest życzenie – to jest głos mojego serca

Wiola
Gość
Wiola

Witaj, nie wiem czy się przejęzyczyłaś, ale nie trzy tajemnice a trzy części różańca:
I część radosna, składa się z 5 – ciu tajemnic: Zwiastowania, Nawiedzenia, Narodzenia, Ofiarowania, Znalezienia
II część bolesna, składa się z 5 – ciu tajemnic: Modlitwy w Ogrojcu, Biczowania, Cierniem Koronowania, Drogi Krzyżowej, Ukrzyżowania i Śmierci na Krzyżu
III część chwalebna, składa się z 5 – ciu tajemnic: Zmartwychwstania, Wniebowstąpienia, Zesłania Ducha Św., Wniebowzięcia Matki Bożej, Koronacji Matki Bożej na Królową nieba, ziemi, ludzi i Aniołów.
Jeżeli przejęzyczenie – to pozdrawiam, a jeżeli myślałaś inaczej, to trzeba zacząć Nowennę na nowo i właściwie 🙂

Marta Ch
Gość
Marta Ch

przejęzyczenie 🙂

Barbara
Gość
Barbara

Pani Marto. To wspaniałe, że umiała Pani odczytać znaki, jakie kierowały Pania do odmawiania nowenny.Matka Boża wysłuchuje i prowadzi do swojego Syna. Przez Nia jest nam najbliżej do Chrystusa.Różaniec to składanie Matce Bożej róż z wdzięcznosci za łaske o która prosimy modląc sie w danej intencji.Tylko w ten sposób sie uciekamy do naszej Mateńki. Jeżeli w tym co robimy jest prawdziwa wiara to Mateńka ześle łaske.,Bóg nas powołał do wiary w Niego.Ja tez sie modliłam żarliwie i moja prośba została wysłuchana. Prosze nie tracic nadziei. Życze radosci na spotkaniu różańcowym z Mateńka Pompejańska. Z każda wolą Bożą trzeba sie zgodzić.Pozdrawiam… Czytaj więcej »

Marta Ch
Gość
Marta Ch

Dziękuje Pani Barbaro za słowa wsparcia
czasem jest ciężko i maleńkie zwątpienie mnie ogarnia
Dziś jestem w 51 dniu NP i z całego serca pragnę, by mój Ukochany w końcu wrócił, zaufałam słowom Matki Bożej, że kto przez 54 dni będzie się modlił w konkretnej intencji ten ją otrzyma. Bardzo bym chciała za bardzo niedługi czas podzielić się tutaj kolejnym świadectwem, że moja modlitwa została wysłuchana i że z moim Radziuniem znowu jesteśmy razem.
Proszę o choćby króciusieńka modlitwę w tej intencji.
Pozdrawiam również i jeszcze raz dziękuję.

Zosia
Gość
Zosia

Pani Marto! Proszę mi uwierzyć. Jeśli znajdzie Pani czas na modlitwę, zdola Pani zrobić resztę zaplanowanych rzeczy. Nowenna to nie koncert życzeń. Trzeba prosić z wiarą, a Matka wysłucha.. Życzę spełnienia pragnień.

Marta Ch
Gość
Marta Ch

Pani Zosiu wiem że nowenna nie jest koncertem życzeń. Czas na modlitwę mam. Czasem w ciągu dnia odmawiam po 3-4 razy każdą z części różańca. Dziś nowennę ukończyłam, niestety nie otrzymałam łaski o którą proszę i jutro zaczynam od nowa w tej samej intencji

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?