Anna: Jak dobrze mieć w sercu Matkę Bożą

Nowennę Pompejańską odmawiam nieustannie od kilku lat i nigdy nie zostałam sama ze swoimi problemami. Kochana Matka Boża czuwa, opiekuje się i wstawia się za Nami. Nigdy w to nie wątpmy. Treść mojego świadectwa dotyczy uzdrowienia mojego taty, chociaż według opinii lekarza prowadzącego cokolowiek można było zrobić w zaistniałej sytuacji to tylko przygotować się na najgorsze.
Przeczytaj całość

Ewa: Matka Najświętsza otworzyła mi oczy na Bożą miłość

Zanim odmówiłam Nowennę Pompejańską, długo się wahałam. Wydawało mi się, że nie dam rady poświęcić aż tak dużo czasu na codzienny różaniec.
Przeczytaj całość

Ewa: Pierwsza łaska od Maryji z Pompejów

Wiem ze to moze nie jest jakies mocne uzdrowienie, ale dla mnie naprawde Łaska od Maryji, ze to wazne badanie odbyło się .
Przeczytaj całość

Ewa: Uwolniona od ciążącego uczucia

Zakochałam się. Okazało się jednak ,że miłość ta była bez wzajemnosci. Nie mogłam pogodzić się z tą mysla. Poglebila mi się depresja (na ktora choruje )kiedy ON przestał się odzywać. Sytuacja była beznadziejna. Przestało mi się chcieć robić cokolwiek. Straciłam radość i sens zycia. Wtedy postanowiłam razem z o. Adamem Szustakiem odmawiać NP. Prosiłam o dar miłości i o to aby odkochac się jeśli on nie jest dla mnie.
Przeczytaj całość

Iwona: Maryja otacza opieką moją rodzinę

Witam, odmówiłam 10 nowenn i codziennie dziękuję Matce Najświętszej za jej opiekę nad moją rodziną, za pomoc w trudnych sprawach i codziennych drobnych kłopotach. Matka Boża otacza tarczą moją rodzinę, unormowała naszą trudną sytuację finansową, pomagała córce w nauce co zaowocowało pięknym świadectwem z wysokimi wynikami.
Przeczytaj całość

Marlena: Tylko nadzieja…

Witam, skończyłam swoją nowenne. Przyszedł czas na świadectwo. Modlilam się o powrót ukochanej osoby. Byłam z nim bardzo szczęśliwa. W rozmowie z obca kobieta, zaproponowała mi ta modlitwę. I tak, nie mogłam się zdecydować. Ale następnego dnia zaczęłam.

Uznałam ze nie zaszkodzi spróbować, bo nie mam nic do stracenia. Zaczęłam w dniu jego urodzin. Bardzo mi zależało wiec odmawialam wszystkie części różańca: radosna,światła,bolesna i chwalebna. Fakt bardzo chciałam żeby mnie wysluchala. Jednak tak się nie stało. Nie pomogła mi się pozbierać po tym, ewentualnie zapomnieć czy ułatwić sytuacje do tego stopnia ze byśmy się spotkali i byli razem znowu. Wierzyłam ze mi pomoże, bo poznałam go w kościele i wierzyłam ze Bóg postawił mi go tam bym zobaczyła ze mogę być szczęśliwa. Została mi już tylko nadzieja.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

22 komentarzy do "Marlena: Tylko nadzieja…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Kochana, ja odmówiłam 10 nowenn w takiej samej intencji. Dopiero teraz po 2 latach modlitw i czekania odnowił się kontakt między nami. Słaby bo słaby, ale jest. Nie poddawaj się. Jeśli to naprawdę wielka miłość to chyba stać Cię na coś więcej a nie rozpaczać po jednej nowennie.

E.
Gość

10 Nowenn w tej samej intencji? Ja bym się zastanowiła czy to nie zniewolenie. Dużo mówi o tym. ks Glas bodajże w konferencji Demony seksu. Posłuchaj i przemyśl, nie pisze tego złośliwie, ale ci współczuje, bo wiem co przechodzisz i że marnujesz sobie życie. Naprawdę mówię szczerze, przemyśl te relacje. Pan Bóg stworzył nas jako dziedziców, a nie jako niewolników, zwłaszcza niewolników drugiego człowieka.

Maria W
Gość
Maria W

tak to jest zniewolenie prosye to oddac rana chrystusa tu bylo wiele swidectw i wszyscy zrozumieli ze to zniewolenie osoba

Pablo
Gość

Jeśli to ten mężczyzna, którego Pan przeznaczył dla Ciebie, to będziecie razem. Prędzej czy później będziecie. Matka Boża nie działa odrazu bo my tak byśmy chcieli. Trzeba być cierpliwym i ufać Jej. Ja tez straciłem niedawno bliska mi kobietę. Właśnie kończę NP w intencji hej powrotu. Mimo że ułożyła sobie życie z innym chłopakiem to ufam Matce Bożej, że jeśli ma wrócić to wróci. A jak nie to Maryja i Jezus mają przygotowaną lepsza drogę dla mnie. Tego Ci życzę, byś ufała i była wytrwała w modlitwie.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)
Powtórzę na tym portalu, że pomocna w takich sprawach, o których piszecie powyżej, jest medytacja fragmentu listu św. Pawła do Filemona, w sprawie niejakiego Onezyma, połączona z modlitwą do św. Pawła, który sam przeżył nieprawdopodobną przemianę. Wytrwała modlitwa z tą medytacją oświetla to, co w nas jest do zmiany, jeśli ma nastąpić update jakiejś relacji. Cuda wywołuje w nas samych, a bez tego wraca się do punktu wyjścia. „Może bowiem po to oddalił się od ciebie na krótki czas, abyś go odebrał na zawsze, już nie jako niewolnika, lecz więcej niż niewolnika, jako brata umiłowanego. Takim jest on zwłaszcza dla… Czytaj więcej »
Marta Ch
Gość
Marta Ch

kurczę… ;(
chyba się załamię po przeczytaniu tego wszystkiego ;( ;( ;( ;( ;(

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Marto Ch. – mężczyźni nie lubią załamanych kobiet, wolą uśmiechnięte bez względu na wszystko. To, kurczę, jedyny pewnik:-)))))). .

Marta Ch
Gość
Marta Ch

nie chodzi mi o mężczyzn, że nie lubią załamanych kobiet – to wiem

Chodzi mi, że są tutaj wpisy o tym, że modlitwy o powrót ukochanej osoby nie pomogły ;(
Ja też mam taką intencję i czytanie tego mnie podłamuje ;( ;( ;(

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Marto Ch. Ja tylko chciałam, żebyś się uśmiechnęła, nic więcej:-)))

Marta Ch
Gość
Marta Ch

🙂

Marlena
Gość
Marlena

Dziękuję za wypowiedzi na ten temat. Wiem ze to wszystko nie działa na zalewane czy pstrykniecie palcami. Prawda jest taka ze zaczęłam nowa nowenne. Chyba tylko dlatego ze mam nadzieje, cicha ale jest. Fakt, ta modlitwa przyzwyczaja do swojej obecności. Nie odmawialam jej tydzień, ale nie dawała mi spokoju. Posprzątam wszystko, każda karteczkę która miałam a pewnego dnia gdy tak delikatnie ogarnialam pokój wpadła mi kartka z nowenna na cześć blagalna, wiec uznałam ze to znak. I zaczęłam. Gabriela, jakbyś mogła mi powiedzieć gdzie tego szukać, konkretnie to ja spróbuję.

beata
Gość

Szczęść Boże mam pytanie,czy można modlić sie o to żeby np byly chłopak juz sie do nas nie odezwał nigdy? Wiem ze to jest dziwne pytanie ale proszę o odpowiedz

Maria W
Gość
Maria W

TAk aby i MATKA BOZA odsunela wszystkich ludzi z drogi naszego zycia i otoczyla dobrymi lub odsunela nazawsze te osobe z naszego zycia

Maria W
Gość
Maria W

PS ODSUNELA ZLYCH LUDZI ,UCIEKL MI WYRAZ

Boguslaw
Gość
Boguslaw
E.
Gość

Marleno, możesz być szczęśliwa. Mało tego sam Bóg chce twojego szczęścia, ale niestety masz wolną wole i to od ciebie zależy czy będziesz szczęśliwa, czy nie. Tylko tego szczęścia nie da ci żaden człowiek, ani tym bardziej mężczyzna. To szczęście znajdziesz tylko w Panu Bogu. Dopóki tego nie zrozumiesz, ciężko ci będzie ułożyć sobie relacje z innymi ludźmi, nie wchodząc w jakieś uzależnienia czy zniewolenia względem drugiego człowieka.

Krzysztof
Gość
Krzysztof
Napiszę tylko tyle, bo więcej nie potrafię, nie jestem w stanie. W 44 dniu NP dowiedziałem się od byłej, że my już nie będziemy razem. Do pewnych rzeczy nie ma powrotu. Brakuje jej mnie, myśli o mnie. Na pytanie czy przestała kochać, usłyszałem odp nie wiem, jest inaczej. Teraz jest jej dobrze i nie chce tego niszczyć. Powód rozstania, ja sam nie wiem. Poprosiła o przerwę (choć nie uznaję czegoś takiego), a później od koleżanki która nas zapoznała ( pracują razem) dowiedziałem się, że to koniec. Przerwa to koniec lutego. Modliłem się jak wiele osób tutaj o powrót, odbudowanie tej… Czytaj więcej »
E.
Gość

Krzysztofie, prosisz Boga o trwanie w grzechu? Bo jest tym de facto związek z rozwódką i nie wazne czyja wina. Zastanów się, o co ty się modlisz.

zdziwiona
Gość
zdziwiona

Modlisz się o cywilny kontrakt na Różańcu?

Marlena
Gość
Marlena

Ja nie mówię że to od drugiego człowieka zależy czy jest się szczęśliwym czy nie. Prawda jest taka ze on jest moim dopełnieniem! I gdyby Matka Boza miała dla mnie inny plan to pomogłaby mi się pozbierać. Wręcz przeciwnie po tej modlitwie jest jeszcze gorzej. Ja byłam u psychologa prywatnie z tym nawet i psycholog rozkłada rece, bo mnie nie trzeba dowartosciowywac i tłumaczyć ze innego znajdę itd. Dopóki mi ten chłopak nie powie dlaczego itd to ja do końca życia z tymi pytaniami zostane. Tak więc w tej modlitwie pokladalam bardzo duże nadzieje…

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)
Marleno, ludzie nie są aż tak racjonalni i w życiu jest mało logicznych, a zarazem prawdziwych wyjaśnień czegokolwiek. Częściej, niczym pociągi, jeździmy po tych samych torach i opieramy się rękami i nogami, żeby nas nie stawiać na innej drodze, bo uważamy, że nie potrafimy się po niej poruszać. . Czyjeś wyjaśnienia to tylko CUDZA interpretacja, często budowana po czasie, upiększana albo odwrotnie – nastawiona na zranienie po to, żeby rozmówca się odczepił. Nawet prawdziwe wyjaśnienia, jako ludzkie słowa, nie napełniają naszego serca i prawie nigdy nie uszczęśliwiają. Pójście za tym, co mówi Ewangelia (a Ona nie pozwala żyć przeszłością, rozpaczać,… Czytaj więcej »
Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)
MAJOWE RÓŻE UZDROWIENIA CHORYCH I DOBREJ ŚMIERCI zapraszają do wspólnej modlitwy. Informuję, że W Róży św. Michała Archanioła jedna z intencji to osoby porzucone. Nowe intencje (rzadko obmadlane w Rózach) ma też Róża Sługi Bożego Jana Ciesielskiego i kilka innych Róż. Kontakt: mgabriel1962 małpa wp.pl Motto na maj „Z całego serca Bogu zaufaj, Nie polegaj na swoim rozsądku, Myśl o Nim na każdej drodze, A On twe ścieżki wyrówna” /z Księgi Syracha/ GRUPA I Róża Uzdrowienia i Dobrej Śmierci pod patronatem św. Łukasza i Jakuba Apostoła Intencje: 1. Za Urszulę, Jerzego i innych chorych, zwłaszcza za pacjentów szpitali i hospicjów,… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!