Wyjście z ciemności grzechów

W naszym związku nastał kryzys i się rozstaliśmy. Po rozstaniu postanowiłam zacząć odmawiać Nowennę w intencji znalezienia męża.
Przeczytaj całość

Beata: Nowenna Pompejańska -płaszcz który otula mnie bezpiecznie ;)

Moje życie od czerwca 2013 roku stało się koszmarem!!!! Mój 19 -letnio syn, który zawsze był wspaniałym dzieckiem, wpadł w nieodpowiednie towarzystwo i zaczął pić!!!! O tym, że jest alkoholikiem zorientowaliśmy się z mężem po 4 latach jego picia. Tak, wiem,że to jest straszne ale tak było. Nasz syn okłamywał...
Przeczytaj całość

Balbina: Zawierzyłam bezgranicznie i prosiłam o cud

Pierwszą Nowennę rozpoczęłam 13.10.2014 r. Byłam wówczas w bardzo złej kondycji psychicznej do tego stopnia, że nie opuszczały mnie myśli o samobójstwie. Od lat ciągnące się długi, awantury z mężem i dzieląca nas nienawiść odbierały chęć do dalszej egzystencji, a wokół nie było żadnej pomocy. Przeczytaj Balbina: Zawierzyłam bezgranicznie i...
Przeczytaj całość

Darius: Zaufaj Jej bezgranicznie

Od dziecka tj od 8 roku zycia zacząłem sie modlić na różańcu. Ten rodzaj modlitwy najbardziej sobie upodobalem. Jako 8 latek poraz pierwszy poszedłem w piesza pielgrzymkę na Jasna Gore i tak przez 15 kolejnych lat. Każda modlitwa różańcowa zsyłała kolejne łaski, chociaż bardzo prosiłem to nigdy nie nastawiałem sie na wielki cud.
Przeczytaj całość

marzena: modlitwa o pracę

Od tamtej pory odmawiam nowennę w każdym roku kalendarzowym i daje mi to ogromną siłę i spokój ,że nawet w trudnych chwilach nie zostanę sama naprawdę obecność Maryi czuję nieustannie
Przeczytaj całość

Mariusz: Świadectwo

Witam, w październiku dowiedzieliśmy się z żoną o jej chorobie onkologicznej. W jednej chwili znaleźliśmy się w sytuacji, która była strasznie trudna do ogarnięcia.

Byliśmy bezradni, leczenie miało się rozpocząć w odległym terminie. Pewnego dnia w październiku zamówiłem płytę z Nowenną Pompejańską i rozpocząłem jej odmawianie, bylo ono mocno nieudolne z mojej strony, bez różańca, ale z długopisem w ręce, żeby się nie mylić. Od tamtego czasu zakończyłem już trzecią Nowennę, i cały czas zastanawiałem się, jakie jest moje świadectwo. Do wszystkiego trzeba jednak dojrzeć i dzisiaj mogę z całą pewnością powiedzieć, że w trakcie odmawiania pierwszej Nowenny udało nam się trafić, wydawało mi się, że przez przypadek, na osoby, które dały nam namiary na specjalistę w danej dziedzinie. Mimo, że na wizyty nawet prywatne było się bardzo cieżko umówić, nam się udało ją ustalić praktycznie z dnia na dzień. Podczas wizyty ustaliliśmy dużo wcześniejszy termin operacji, operacja zakończyła się sukcesem, żona na dzień dzisiejszy jest leczono uzupełniająco przyjmując chemioterapię i wszystko idzie w dobrym kierunku. Ja rozpoczynam dzisiaj kolejną Nowennę bo uważam, ze odmawiając każdą z nich otrzymywaliśmy łaski, o które prosiłem mimo ze nie zawsze potrafimy je odrazu rozpoznać, ale z cała pewnością mogę powiedzieć, że jest mi prościej przez to wszystko przechodzić. Królowo różańca świętego módl się za nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Mariusz: Świadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Bogu, niech będą dzięki. Jesteś cudownym mężem, bo Twoje wsparcie dla żony, to połowa sukcesu. Niech Maryja, wspiera, otacza i oręduje u Swojego Syna. Wszystkiego dobrego. Z Panem Bogiem. Jestem przekonana, a nawet wiem, że wszystko będzie dobrze, że żona wróci całkowicie do zdrowia. Tego z całego serca życzę i błogosławię! AVE MARYJA!

Agucha
Gość
Agucha

Ludiom sie wydaje, ze jak ma Pan Bóg pomóc to na zasadzie: buum i jest. A to jak pokazuje autor nie tak wcale jest – tylko powoli, po kolei, dobry namiar, dobry lekarz, dobra operacja i taką ścieżką do zdrowia 🙂 A czy to właśnie nie palec Boży? 🙂 Zdrowia życzę dla żony!

Teresa A
Gość
Teresa A

Są i dobrzy mężowie .Niech Wam Bóg błogosławi

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!