Mariusz: Świadectwo

Witam, w październiku dowiedzieliśmy się z żoną o jej chorobie onkologicznej. W jednej chwili znaleźliśmy się w sytuacji, która była strasznie trudna do ogarnięcia.

Byliśmy bezradni, leczenie miało się rozpocząć w odległym terminie. Pewnego dnia w październiku zamówiłem płytę z Nowenną Pompejańską i rozpocząłem jej odmawianie, bylo ono mocno nieudolne z mojej strony, bez różańca, ale z długopisem w ręce, żeby się nie mylić. Od tamtego czasu zakończyłem już trzecią Nowennę, i cały czas zastanawiałem się, jakie jest moje świadectwo. Do wszystkiego trzeba jednak dojrzeć i dzisiaj mogę z całą pewnością powiedzieć, że w trakcie odmawiania pierwszej Nowenny udało nam się trafić, wydawało mi się, że przez przypadek, na osoby, które dały nam namiary na specjalistę w danej dziedzinie. Mimo, że na wizyty nawet prywatne było się bardzo cieżko umówić, nam się udało ją ustalić praktycznie z dnia na dzień. Podczas wizyty ustaliliśmy dużo wcześniejszy termin operacji, operacja zakończyła się sukcesem, żona na dzień dzisiejszy jest leczono uzupełniająco przyjmując chemioterapię i wszystko idzie w dobrym kierunku. Ja rozpoczynam dzisiaj kolejną Nowennę bo uważam, ze odmawiając każdą z nich otrzymywaliśmy łaski, o które prosiłem mimo ze nie zawsze potrafimy je odrazu rozpoznać, ale z cała pewnością mogę powiedzieć, że jest mi prościej przez to wszystko przechodzić. Królowo różańca świętego módl się za nami.

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
Hubert z BorowTeresa AAguchawiesia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Bogu, niech będą dzięki. Jesteś cudownym mężem, bo Twoje wsparcie dla żony, to połowa sukcesu. Niech Maryja, wspiera, otacza i oręduje u Swojego Syna. Wszystkiego dobrego. Z Panem Bogiem. Jestem przekonana, a nawet wiem, że wszystko będzie dobrze, że żona wróci całkowicie do zdrowia. Tego z całego serca życzę i błogosławię! AVE MARYJA!

Agucha
Gość
Agucha

Ludiom sie wydaje, ze jak ma Pan Bóg pomóc to na zasadzie: buum i jest. A to jak pokazuje autor nie tak wcale jest – tylko powoli, po kolei, dobry namiar, dobry lekarz, dobra operacja i taką ścieżką do zdrowia 🙂 A czy to właśnie nie palec Boży? 🙂 Zdrowia życzę dla żony!

Teresa A
Gość
Teresa A

Są i dobrzy mężowie .Niech Wam Bóg błogosławi

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________