Mariola: Dziękuję Ci za to Maryjo!!!

Jest to moje kolejne świadectwo. Nowennę odmawiam od kilku lat w różnych intencjach . Niedawno uświadomiłam sobie , że choć moje prośby nie wszystkie się spełniły i jeszcze muszę poczekać to otrzymałam wiele innych łask których wcześniej nie zauważyłam . Jedną z nich jest łaska uwolnienia mojego męża od nałogu palenia z którym walczył bezskutecznie . Nie pali już przeszło rok . Dziękuję Ci za to Maryjo!!! Poczułam ponaglenie aby o tym napisać mimo iż o to nie prosiłam.

Tak więc Maryja zsyła łaski nawet gdy nie są one intencją Nowenny. Innym cudem było narodzenie mojej córeczki ( o czym juz pisałam) ale nie wspomniałam , że urodziła się owinięta pępowina i z węzłem prawdziwym. Pielęgniarka była przerazona a ja nie wiedziałam nawet o co chodzi i po co to całe zamieszanie wokół mojego dziecka. Córeczka jest zdrowa a o niebezpieczeństwie dowiedziałam się dopiero z internetu i o tym , że takie dzieci najczęściej rodzą sie martwe. Maryja czuwa i zsyła łaski te które są potrzebne a nam pozostaje wiara i to głęboka wiara ale i całkowite zaufanie , że Bóg wie których łask najbardziej nam trzeba bo On ma dla każdego swój plan zbawienia . Teraz modlę się za mojego dorastającego syna , owoców ani zmian nie widzę alę coraz więcej widzę błędów u siebie……To jest łaska której potrzebuję abym mogła zmieniać innych muszę zacząć od siebie. Trudno jest przyznać się matce do błędów ale Dziękuje Ci Maryjo , że prowadzisz mnie każdego dnia .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Iza Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Iza
Gość
Iza

„Maryja czuwa i zsyła łaski te które są potrzebne a nam pozostaje wiara i to głęboka wiara ale i całkowite zaufanie , że Bóg wie których łask najbardziej nam trzeba bo On ma dla każdego swój plan zbawienia ” to dla mnie . Uderzyło mnie , potrzebowałam tego zdania . Musze sie nauczyć na pamięć bo zwątpienie za czesto przychodzi . Dziękuje ❤️

%d bloggers like this: