Martyna: Po rozstaniu z ukochanym

Ja zaczęłam modlić się o nawrócenie mojego byłego chłopaka parę dni po naszym rozstaniu w maju 2015. Rozumiem nawrócenie jako nieustanną zmianę myślenia w kierunku prawdy i miłości, czyli jednym słowem Pana Boga.Przeczytaj Martyna: Po rozstaniu z ukochanym
Read More

Anonim: Brak słów, by wyrazić wdzięczność

modle sie juz kolejna nowenna w intencji znalezienia dobrej pracy dla mojego chlopaka, dosc dlugo szukal pracy takiej, w ktorej mogl by sie spelniac intelektualnie.dzis 24 dzien czesci blagalnej. Matenka pomogla najpierw jego siostrze.
Read More

Joanna: tak wiele łask!

Odmawiam już drugą nowennę pompejańską, a co do pierwszej jeszcze nie otrzymałam to o co prosiłam. Podczas odmawiania nowenny otrzymałam wiele łask: pozytywną ocenę z egzaminu, dołączyłam do katolickiego stowarzyszenia młodzieży.Dziękuje wszystkim za świadectwa umieczone tuta,gdy się je czytało zawsze dodawały nadziei.
Read More

Magdalena: Podziękowanie za otrzymane łaski

Dziękuje Maryjo za wszystkie otrzymane łaski. Zachęcam wszystkich do odmawiania tej pięknej modlitwy różańcowej.
Read More

Zuzanna: Matka Boża nas słyszy – nowenna o dobrego męża

Zostały dwa tyg do końca mojej pierwszej Nowenny w intencji dobrego męża dla siebie. "Pojechałam" trochę samolubnie, wiem;) Ale przez te półtora miesiąca to Matka Boża nauczyła mnie szczerze prosić za innych, nie koncentrować się tylko na sobie, co też chyba nie jest złe, bo Bóg i dla nas samych...
Read More

Mariola: Dziękuję Ci za to Maryjo!!!

Jest to moje kolejne świadectwo. Nowennę odmawiam od kilku lat w różnych intencjach . Niedawno uświadomiłam sobie , że choć moje prośby nie wszystkie się spełniły i jeszcze muszę poczekać to otrzymałam wiele innych łask których wcześniej nie zauważyłam . Jedną z nich jest łaska uwolnienia mojego męża od nałogu palenia z którym walczył bezskutecznie . Nie pali już przeszło rok . Dziękuję Ci za to Maryjo!!! Poczułam ponaglenie aby o tym napisać mimo iż o to nie prosiłam.

Tak więc Maryja zsyła łaski nawet gdy nie są one intencją Nowenny. Innym cudem było narodzenie mojej córeczki ( o czym juz pisałam) ale nie wspomniałam , że urodziła się owinięta pępowina i z węzłem prawdziwym. Pielęgniarka była przerazona a ja nie wiedziałam nawet o co chodzi i po co to całe zamieszanie wokół mojego dziecka. Córeczka jest zdrowa a o niebezpieczeństwie dowiedziałam się dopiero z internetu i o tym , że takie dzieci najczęściej rodzą sie martwe. Maryja czuwa i zsyła łaski te które są potrzebne a nam pozostaje wiara i to głęboka wiara ale i całkowite zaufanie , że Bóg wie których łask najbardziej nam trzeba bo On ma dla każdego swój plan zbawienia . Teraz modlę się za mojego dorastającego syna , owoców ani zmian nie widzę alę coraz więcej widzę błędów u siebie……To jest łaska której potrzebuję abym mogła zmieniać innych muszę zacząć od siebie. Trudno jest przyznać się matce do błędów ale Dziękuje Ci Maryjo , że prowadzisz mnie każdego dnia .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Mariola: Dziękuję Ci za to Maryjo!!!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Iza
Gość

„Maryja czuwa i zsyła łaski te które są potrzebne a nam pozostaje wiara i to głęboka wiara ale i całkowite zaufanie , że Bóg wie których łask najbardziej nam trzeba bo On ma dla każdego swój plan zbawienia ” to dla mnie . Uderzyło mnie , potrzebowałam tego zdania . Musze sie nauczyć na pamięć bo zwątpienie za czesto przychodzi . Dziękuje ❤️

Obrazki z nowenną pompejańską?